Vanapaber
#1

Ei oskand seda kuhugi mujale teema alla sättida. Lugu järgmine, et sattusin ühte ruumi koristama ükspäev ja seal oli terve hunnik paberipahna. Seda sorteerides tuli sealt välja rullide viisi erinevaid autoõppe plakateid ja õpikuid a la 1., 2. jne liigi autojuhi õpik ja muud erinevat kirjandust. Kõige lahedam leid oli miski 1949. a. õlifiltrite vahetamise meelespea Cool osasid raamatuid on ka topelt (hetkel küll pole veel nii põhjalikult revideerinud et täpset nimekirja teaks) ja kui kellelgi huvi on siis saab miskit kaupa ju teha. Seda ka veel et praktiliselt kõik kirjandus on venekeelne va vene eesti sõjandussõnaraamat (mida on on ikka terve hunnik).
Vasta
#2

Mina olen raamatutest-plakatitest huvitatud. Olen neid ikka jõudumööda kogunud. 40-50. aastate autojuhi õpikud on muide väga shefid, tänapäeval sõidukite degaseerimist ei õpetata (st kuidas auto peale keemiarünnakut jälle kenasti puhtaks saada) Smile

B.
margus@automoto.ee
Vasta
#3

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: grahv
va vene eesti sõjandussõnaraamat (mida on on ikka terve hunnik).
Kas see om Enn Veskimägi ja Heino Ernistsa koostatud ning Vello Vare toimetatud 1986. aasta kirjastus Valgus variant?

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta
#4

Just seesama sõnaraamat jah.
Vasta
#5

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: grahv
Just seesama sõnaraamat jah.
Seda raamatut trükiti minu teada vaid koolide tarvis ja suht meeletu kogus- 40000 tk.
Sai endale ühest sellisest virnast 90-date alul üks kõrvale pandud. :smug

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta
#6

äkki on seal ka midagi milles juttu vene villistest gaz 67b ( gaz AA)või gaz 69
kui on oleks huvitatud, ise olen Tallinnas.
05120434
Vasta
#7

Ei no kui on mingi asjalik kirjandus, siis kindlasti ei maksa ära visata. Hea oleks teada pisut täpsemalt, mida see hunnik sisaldab.:???
Vasta
#8

Sellega on nüüd nii et kui ma leian miski aja siis ma lähen ja sordin kõik ära ja siis võin ka miski nimekirja teha ja siis oskan ka ise täpsemalt rääkida. A millal see juhtuda võib ei oska hetkel öelda sest riik vajab kaitsmist ja ma ju olen ometi asendamatu SmileSmileSmile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne