Zid mopeed - kuumenedes võimsusekadu
#1

no kui ma zidiga sõitma hakkan töötab see pill jumala hästi jõudu on sitaks (mopeedi kohta) see kestab kuni mootor soojaks läheb aga peale seda on jõudu väga vähe ei saa aru.külma mootoriga töötab korralikult aga sooja mootoriga töötab väga halvasti(jõudu on vähe) Sad:???
äkki keegi oskab öelda kus saaks seda võrri tuunida ,ma mõtlen ära forseerida jne.Wink
Vasta
#2

Ma arvan et see raske ei ole.Viili sisse ja välalaske avad suuremaks,kuid ära üle pinguta ja kontrolli karpa ka üle.Teiseks võimaluseks oleks suurem mootor peale panna nagu ma deltale 175 mootori panin.
Vasta
#3

Kahetaktilised lähevadki külmalt paremini.
Vasta
#4

kui mootor kuum siis ei vea ültse aga kui külm siis läheb nagu turbo
Vasta
#5

eh jah, mul misnk ka, vahest ei saa aru aga kui lased pika maa maha ja akkad tagarattal sõitma siis ei jua enam, kylma mootoriga ikka lägeb kenasti, noh nii leigega, aga paras eriti väikse kubatuuriga võrriga jahedal niiskel õhukl kimada Smile
Vasta
#6

Äkki on küttesegu liiga lahja, siis kipub üle kuumenema. Kui silindri ribid on liiga roostes, siis halveneb soojusjuhtivus - rooste ja mustus tuleks maha nühkida.
Kui ikka ei aita, siis võid proovida vesi- või ventilaatorjahutust Big Grin - http://www.motodom.net/php/index.php?nam...44&menu=43 , see on üldse väga hea venekeelne leht mopeedide ja võrride forsseerimise kohta.
Vasta
#7

pakuks just vastupidist-segu liiga rikas. külmast peast, kui rikas segu hea on, saab ka pöördesse. kui aga soojaks läheb ja lahjemat segu oleks vaja, tõmbab end täis. saad küünla järgi teada...
Vasta
#8

ma arvan ,et klaabul on õigusWink
Vasta
#9

Mul on mopeed deltaga täpselt sama asi.Kui mootor on külm on jõudu palju ,aga kui natuke sõidan ja mootor soojax läheb kaob jõud ära:mad: . Juhendage täpsemalt mda teha:??? Ette tänades devil666:lol
Vasta
#10

ei tea mul 2 taktiline ja just vastupidi on,külmalt ei taha liikuda aga kui soojaks läeb siis tõmabb teisega tagaratasse.zidi kohta ni palju oskan öelda.et ise ärge küll midagi tegema akke.soovitan natukene uurida seda forseerimis asja ja siis juba lukksepatöödega alustada.mul siis riiulis ajakiri kus kõik ilusti ää kirjutatud kuidas zidi forseerida.ja on veel üks võimalus.on olemas ka 70 sed silindrid zidile.kolb ka vist suurem.teate isegi paljud teevad sellist trikki rolleritega.aga kui mingi infi vaja forseerimise kohta siis võiksin aidata.feliks_g@hotmail.com....(msn)
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne