Ikarus, osa 5
#81

oxygen Kirjutas:Kas kuskil on olemas töötav tehnoabi ikarus? Ma nägin mõni nädal tagasi vilksamisi trammi aknast Kodutarbe ees. Oli ikarus ja halli värvi. Tagumises seinas uks. Number oli eesti oma, aga identifitseerida ei jõudnud.
On võimalik,et äkki see üldse polnutki Ikarus. Seda enam,et toda ahtri poolt nägid,sealtpoolt on tehnoabid kõik sarnased....

Kas keegi teab,mida V. Alve Ikarus (675ARU) praeguseks saanud on? Seisab pargis (Põlvas või kuskohas see olema pidi)?

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#82

EdR Kirjutas:
oxygen Kirjutas:Kas kuskil on olemas töötav tehnoabi ikarus? Ma nägin mõni nädal tagasi vilksamisi trammi aknast Kodutarbe ees. Oli ikarus ja halli värvi. Tagumises seinas uks. Number oli eesti oma, aga identifitseerida ei jõudnud.
On võimalik,et äkki see üldse polnutki Ikarus. Seda enam,et toda ahtri poolt nägid,sealtpoolt on tehnoabid kõik sarnased....

Kas keegi teab,mida V. Alve Ikarus (675ARU) praeguseks saanud on? Seisab pargis (Põlvas või kuskohas see olema pidi)?
Alve bussi käisin vaatamas u kuu aja eest. Paremalt küljelt olid plekid maas, nii et karkass vaatas vastu - seal plekis olevat suur roostes lõhe sees olnud.
Loodetavasti ta veel mahakandmisele ei lähe, vaid tehakse jõudumööda korda.
Vasta
#83

Jäi üleeile silma selline Ikarus, seismas ühe kõrvaltee ääres Tallinnast mõnekümne kilomeetri kaugusel. Kahjuks paremat pilti pole.

[Pilt: ikarusuc5.th.jpg]

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#84

Aspelund Kirjutas:Jäi üleeile silma selline Ikarus, seismas ühe kõrvaltee ääres Tallinnast mõnekümne kilomeetri kaugusel. Kahjuks paremat pilti pole.

[Pilt: ikarusuc5.th.jpg]

Asp

See on siit juba läbi käinud. Endine Harutee poeikarus. Ka ise sattusin selle peale korra täitsa juhuslikult olles sõitnud korra soovitud teeotsast kogemata mööda.
Vasta
#85

zazik Kirjutas:
Aspelund Kirjutas:Jäi üleeile silma selline Ikarus, seismas ühe kõrvaltee ääres Tallinnast mõnekümne kilomeetri kaugusel. Kahjuks paremat pilti pole.

[Pilt: ikarusuc5.th.jpg]

Asp

See on siit juba läbi käinud. Endine Harutee poeikarus. Ka ise sattusin selle peale korra täitsa juhuslikult olles sõitnud korra soovitud teeotsast kogemata mööda.
Kas see on 2492?!? Natukene pärast ta veel oli 2692, või...
Vasta
#86

EdR Kirjutas:
oxygen Kirjutas:Kas kuskil on olemas töötav tehnoabi ikarus? Ma nägin mõni nädal tagasi vilksamisi trammi aknast Kodutarbe ees. Oli ikarus ja halli värvi. Tagumises seinas uks. Number oli eesti oma, aga identifitseerida ei jõudnud.
On võimalik,et äkki see üldse polnutki Ikarus. Seda enam,et toda ahtri poolt nägid,sealtpoolt on tehnoabid kõik sarnased....
See oli Ikaar. Ma identifitseerisin ta ikke esiosa järgi. Muidu ma poleks talle järele hakanud vaatama üldse Big Grin
Vasta
#87

Toda sai siin kewade poole mitmekeisi kaemas käidud.Pidi kohe käima minema(nii räägiti),omanikul pole plaani bussi wanarauda wiia.See nüüd minu mõte aga JJ pole veel 280.Aga wõiks ju midagi mõelda?
Vasta
#88

Loomulikult võiks võimalusel Järva-Jaanis Ikarus 280 esindatud olla ja ainuke reaalne kandidaat ongi vist see nn. Harutee Ikarus.

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#89

See vist ainuke enam vähem koplektselt säilinud,kuigi istmed puuduvad.Kasutusel hetkel laona.JJ saaks ehk sinna salongi aretada midagi muuseumi taolist(auto vidinaid ,raamatuid autodest ja ka pilte).Minu nägemus oleks selline tolle 280 tulevikust JJ.Toda muidugi juhul ,kui see õnne korral sinna sattub.
Vasta
#90

Moderaatorid võiks selle arutluse (alates postitusest nr. 90) ümber tõsta Järva-Jaani Vanatehnika Varjupaiga alamfoorumisse.

Vanade traktorite omanikud ja huvilised Facebook`is: https://www.facebook.com/groups/vanatraktorid/

Minu kanal YouTube`is: http://www.youtube.com/user/Kolhoos1?feature=mhee
Vasta
#91

Oskate öelda, kas on kuskil netis TAKi kollaste 260 ja 280 linnaliinide pildid üleval? Õudsalt fännin
Vasta
#92

mashkesse hakkavad nad ilmselt nüüd mingi aja pärast lisanduma, et mingit normaalset pilti ette saada, soovitaks veel pool aastat aega varuda.
Vasta
#93

Oleks ka huvitatud piltidest eriti vanematest ja must-valgetest.Soovitavalt Tallinnas liigelnuist.Äkki on kellelgi säilinud paberil,võiks skännida.Smile
Vasta
#94

Tõepoolest, võiks kaasfoorumlasele "6631" appi minna tallinn.mashke.org-i täielikul käivitamisel. Mina oleks nõu ja jõuga omal vabal ajal abiksSmileSmileSmile
Vasta
#95

Kusagilt käis läbi Viljandis seisev baar-buss. Käisin ka oma silmaga kaema (asub ta minu maja taga ju) ning veendusin ise ka, et teda pole, vaid debiilseim leiutis ilmas - BOVA seisis seal.
Vasta
#96

reims Kirjutas:Oleks ka huvitatud piltidest eriti vanematest ja must-valgetest.Soovitavalt Tallinnas liigelnuist.Äkki on kellelgi säilinud paberil,võiks skännida.Smile
Ehk Sul omal ka mingeid pilte Tallinnas liigelnud bussidest?
Vasta
#97

k2sipidur Kirjutas:Tõepoolest, võiks kaasfoorumlasele "6631" appi minna tallinn.mashke.org-i täielikul käivitamisel. Mina oleks nõu ja jõuga omal vabal ajal abiksSmileSmileSmile
Igasugu abi ja ka muidu häid nõuandeid ja soove olen valmis igal ajal arutama. Kas sellest asi ka kiiremini liikuma hakkab, on ise küsimus. Pildid tuleb ju ikka ükshaaval parajaks töödelda. Aga kes on abivalmis, saatke privaatsõnum ja mõtleme siis edasi.
Vasta
#98

Lihtlabane küsimus. Kui minna Riiga niisama, kas seal veel õnnestuks mul kohtuda mõne vanema Ikarusiga, mis sõidab veel liini ?
Vasta
#99

siim089 Kirjutas:Lihtlabane küsimus. Kui minna Riiga niisama, kas seal veel õnnestuks mul kohtuda mõne vanema Ikarusiga, mis sõidab veel liini ?
Peaks veel olema õnne küll. 4. kolonni Ikarusi peaks saama näha linnalähiliinidel. Kui vene keelt natuke oskad, siis võid foorumis http://www.tr.ru/forum/list.php?f=15 küsida - saad kindlasti täpse vastuse. Kui ei oska, anna teada - võin ise järele küsida!
Vasta

Täna nägin ja võtsin pilti loomaaia parkimisplatsil seisva endise Eesti Bussi 442AKP. See siis suure Mootori Ikarusepargi viimane jäänuk meie tänavatel. Muidugi on veel ka see 402AKP, mis aga ainult lennuvälja territooriumil seikleb.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne