raamatu toomine Venemaalt?
#1

Tere!

Kas keegi, kes Venemaa vahet käib või omab Vene netikaubastust tellimisvõimalusi (maksmine vast Vene pankades) saaks mulle tuua selle raamatu: http://www.moscowbooks.ru/book.asp?id=321841

Väga oleks tarvis ning tänan juba ette.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#2

Palun anna aega asja uurida.
Vasta
#3

Mitmed aastad tagasi tellisin Venemaalt teaduskirjandust Tartus, Lutsu tänaval asuva OÜ Vene Teaduslik Raamat kaudu (Telefon:744 2248, Aadress:Lutsu 16-1). Kahjuks ei meenu, kas tellimuse täitis raamatupood või keegi nende poolt soovitatud isik. Igatahes sujusid asjad kenasti.

Vene Teadusliku Raamatu nimeline äri asub ka Tallinnas, Narva maanteel Peda vastas. Ma ei ole nendega asju ajanud aga vast tasub uurida.
Vasta
#4

Sooviksin ise ka üht spetsiifilist asja osta Vene netipoodidest aga kuidagi ei saa, isegi netikuller vastas nii:
">Kahjuks antud netipoed saadavad kaupa vaid Venemaa siseselt.
Samuti leidus antud firma tooteid vaid Venemaa netipooidest."

Samas paneb mind imestama Vene netipoodide kaubaküllus!
Vasta
#5

2002 aasta suvel hankisin endale Venemaalt veoautode entsüklopeedia. Vahendajaks oli FIE Martin Laiapea Tartust. Mina jäin rahule, ma arvan, et tema ka. Sellest on nüüd üksjagu aega möödas, aga ehk tegeleb ta selliste asjadega veel tänaselgi päeval. Tema aadressi ja telefoni ei tohi vist siia avalikult üles riputada aga privas annan need heameelega kui keegi huvi tunneb.
Vasta
#6

[quote=valdo]
Tere!

Kas keegi, kes Venemaa vahet käib või omab Vene netikaubastust tellimisvõimalusi (maksmine vast Vene pankades) saaks mulle tuua selle raamatu: http://www.moscowbooks.ru/book.asp?id=321841

Väga oleks tarvis ning tänan juba ette.
Üritan anda parima,paraku läheb iga asjaga weidi aega.
Vasta
#7

Venemaa kirjandust saab tellida OÜ Sinonim kaudu. Selleks saata soov mailile sinonim@sinonim.ee, suhelda on parem vene keeles. Raamatu saab kätte Narvas või Tallinnas.
Kel see variant ei sobi, siis edasimüüjaks on AS Apollo, soov saata mailile info@apollo.ee . Viimase korral saab valida endale sobiva raamatupoe Eestis, kust tellitu välja lunastada. Saadetakse ka pakiga koju.
Tellida saab nii üksikuid eksemplare kui ka suuremaid koguseid, eks sellest sõltub ka hind.
Kuna tegemist on legaalse toomisega, siis tuleb arvestada, et raamatu pealt on ka maksud makstud, tuttava kaudu kotis tuues on ehk väike võimalus odavamalt kätte saada. Kõik sõltub konkreetsest soovist.





Vasta
#8

Lähen reedel ametiasjus Peterburi ja hommikupoole on pisut aega, võin raamatupoest läbi vaadata. 100% garantiid ei anna, et ära toon, aga võin üritada - kui sa juba kuskilt mujalt pole saanud või kellegi teisega toomist kokku leppinud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne