mosse 433/434
#1

mis te arvate palju selliseid eestis alles-mingisuguseski
taastamiskõlblikus korras võiks olla?
Vasta
#2

Oleneb, mida keegi peab taastamiskõlbulikuks Smile Aga eks neid üksikuid ikka vedeleb siinseal :keersilm
Vaatan teen mõnedest paar pilti kui jalgu jäävad Smile
Vasta
#3

Kui ma leian sulle korraliku 433, kas sa leiad mulle M430 vastu? Toungue
[Pilt: 62m430_Maksim.jpg]
Vasta
#4

Räägi mulle ka sellest korralikust 433st Smile
430t vastu pakkuda pole, ausalt.
Vasta
#5

Ütlesine, et \"kui leian\". Pole veel leidnud :keersilm Kuigi nädalavahetusel sai kahte kiibitsemas käidud. Parajad romud mõlemad. Ülejärgmine nädal klõpsan pildid.
Vasta
#6

Sellise (vist oli?) mosse vrakk nagu wax`i pildil vedeleb mu suvilanaabril. Igatahes tagauks oli küll samasugune ja kong oli vineeriga või millegi taolisega vooderdatud. Selles kongis sai oma elu esimesed suitsud tõmmatud.
Vasta
#7

Kel huvi võin U2U saata... ei taha pahandusi...
Vasta
#8

Need, mida ma oma silmaga üle olen vaadanud ja oma näpuga läbi katsunud. Ühe omanikuga lõin laupäeval käed, niiet... Big Grin

[Pilt: mos1.JPG]

[Pilt: mos2.JPG]

[Pilt: mos3.JPG]

[Pilt: mos4.JPG]
Vasta
#9

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: wax
Ühe omanikuga lõin laupäeval käed, niiet... Big Grin

Õnnitlused Big Grin
Kui see saladus ei ole, siis millise? Ja kui suure summa eest masin omanikku vahetas?
Mis plaanid masinaga on?
Vasta
#10

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: pppp
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: wax
Ühe omanikuga lõin laupäeval käed, niiet... Big Grin

Õnnitlused Big Grin
Kui see saladus ei ole, siis millise? Ja kui suure summa eest masin omanikku vahetas?
Mis plaanid masinaga on?

Must, kandiliste tuledega Smile Tean, et piltide järgi on see kõige hullemas seisus, kuid tegelikkuses on vastupidi. Sellel on kõik poolraamid ja karbid ja uksepostid korralikult grafiiti täis lastud ning põhi nagu kompvek. Vahetusse läheb kindlasti vasak tagatiib, mis on kunagi igiammu mõlki sõidetud ja siis lapitud ning paksult pahteldatud. Muidu on värvi- ja eeltöö väga hea olnud. Ainult et värv on matiks pleekinud Smile Arvatavasti vean ka rohelise minema, kuna ta asub võrus ja sealt küljest saan tagatiiva. Aga eks näis mis kevad toob Smile
Tehnika on sellel mustal väga heas korras. Mootor 412 ja käima läheb juba siis kui kaugelt võtit näidata :lol
Plaan on teha igapäevaliikur. Sõita sellega seni kuni uus Capri valmis saab (2-3 aastat :keersilm). Hea vahel asju vedada, taarat ära viia Big Grin ning nagu mulle omane - sõita sellise autoga, mida igaühel ei ole :eureka
Hind... Kaalume veel omanikuga erinevaid vahetusvariante Smile
Vasta
#11

oh Wax,küll sa ikka leiad selliseid haruldasi masinaid:o Taasta masin ilusti ära-Stiilsem kui spoilasid täis topitud BMW!
Vasta
#12

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Tziklivend
oh Wax,Wax,küll sa ikka leiad selliseid haruldasi masinaid:o Taasta masin ilusti ära-Stiilsem kui spoilasid täis topidud BMW!Toungue
Hehe - mul jah ravimatu haigus küljes - näen seda mida teised ei näe :lol
Aga kas ma ta just 100% originaaliks taastan, seda ei luba Smile Tahaks natuke fantaasiat lennutada ja teha stiilse auto mis natuke erksamalt edasi kah liigub :keersilm
Vasta
#13

Vaata aga vaata, 434 toodeti ka Izhevskis:
http://www.izhauto.com/models/past/434
Ise pidasin neid siiani ainult Moskva toodanguks...
Vasta
#14

Vaatasin, et siin teemas pole mainitud numbrit 2734 Smile See on siis samamoodi \"furgoon\" nagu 433 ja 434, kuid mitte 408 ja 412, vaid 2140 baasil. Tehti ainult Leningradis, ahk siis AZLK 2734 on ta Smile Eestiski mõned Cool
Vasta
#15

Ja oli veel ka M-2733,see 2734 408 mootoriga versioon.


wax Kirjutas:Vaatasin, et siin teemas pole mainitud numbrit 2734 Smile See on siis samamoodi \"furgoon\" nagu 433 ja 434, kuid mitte 408 ja 412, vaid 2140 baasil. Tehti ainult Leningradis, ahk siis AZLK 2734 on ta Smile Eestiski mõned Cool
Vasta
#16

Siin teemas on suhteliselt vähe Eestis leiduvatest M433/434 juttu olnud. Ainult waxi pildistatud isendid ja nagu ma aru olen saanud vist mosse foorumist, siis see roheline läinud ka vanarauda. Tartus ühes kohas seisab ka selline, must, kui ma ei eksi. Ja siin üks pilt puu otsa sõitnud 433/434st, mida enam pole:
http://www.pilt.ee/photo/236592/4550873/
Pildistatud 2003.a. suvi Lääne-Virumaal.
Palju üldse selliseid enam alles on?
Vasta
#17

Kuna neid eraomandisse ei müüdud, ja erastamiste ajaks olid nad juba laibaks sõidetud ning vanarauada viidud, siis ega neid eriti alles enam polegi. Mina olen näinud-kuulnud neid vaid alla 10 Sad
Vasta
#18

Minu kodukohas,kohalikul politsei-onul seisis selline,oranži värvi aga ei ole kindel kas on alles.
Viimati oli heas korras!




Märt
Vasta
#19

yks 430(?) kere, see 407 stiilis, olla 10a tagasi vedelenud Kose-Maarjamäe piirkonnas paekalda all, vist alla visatud. Kui ma 424-ga soitsin, siis yks kutt rääkis. Ise pole otsimas kainud, aga seal kalda all on ligipääsmatuid vôserikke küll, mis vôivad yhtteist varjata.
Vasta
#20

Panen siia teemasse veel 2 tk. Kolmandast ei tulnud pilt välja - pime oli Smile

http://www.wax.pri.ee/434/greeen.jpg
http://www.wax.pri.ee/434/blue4.jpg

Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne