TAK (Tallinna Autobussikoondis), osa 5

2753 lammutusplatsil, klaasid juba läinud koos mõningate esiotsa detailidega.
Vasta

oxygen Kirjutas:Varsti jääb elu seisma. Tuletõrje laguneb. Nüüd läheb autobussikoondis.
Waevalt ,et asi seisma jääb.Aga miks siis TAK laseb neil juhtidel minna?Kui puudus nii suur(see 40 puuduwat juhti ei vasta minu teada tõele)siis peaks ju neid kinni hoidma.Miskipärast toda es tehta.Tööandjana teeks mina küll midagi selleks ,et mul mehed ära ei jookseks.
Vasta

kas ekspressid on bussid mis
A)ei peatu kõigis peatustes
B)peab sisenema esiuksest ja sult küsitakse piletit







milline on praegu kõige lühem ja pikem peatuste vahe mõnel liini.
lillepi ja lauluväljaku vahe on üpris suur.






kas kunagi on nii juhtunud et bussil on kütus otsa saanud?

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta

Ekspressid on bussid, mis tõesti mõnes peatuses ei peatu ja sult lisaraha küsitakse.
Pikim peatustevahe on liinil 12 Järvevana tee-Retke tee. Lühim peaks olema 5 liinil Saare-Tamme.
Ise kütus otsasaamist ei mäleta, kuid bussil 3613 on korra kütusepaak alt kukkunud Ümera peatuse juures.
Vasta

milline on kõige lühim ja pikem peatusevahe
ekspressidel
tavalsitel bussidel?

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta

Ekspressi pikim ja tavabussi lühim on juba nimetatud, pikim tavabussi peatusevahe on liinil 13 Filtri tee-Sõjakooli, lühim ekspressil liinil 12 Ussimäe tee-Priisle või liinil 53 Priisle-Reinu
Vasta

512 awariis täna Betooni alguses.Asi juhtus 17.00 ajal.Ja weel 19.30 ajal seisid nii buss kui ka PKW endiselt omal kohal.Asi oli üldse imelikult toimunud.Loodan ,et kaasfoorumlane Regardman sai pildid ka.
Vasta

PETSS Kirjutas:512 awariis täna Betooni alguses.Asi juhtus 17.00 ajal.Ja weel 19.30 ajal seisid nii buss kui ka PKW endiselt omal kohal.Asi oli üldse imelikult toimunud.Loodan ,et kaasfoorumlane Regardman sai pildid ka.
Tõmblemine käis seal jah, juht tuli veel minuga seletama (enne pildistamist). Klõpsu sai tehtud jah aga muidu eriti ei pildistanud. Lisaks oli samal ajal avarii ka 3225ga Hobujaama ligidal.


PS, kas mitte lühen ei ole peatusevahe E. Vilde - Männi ?
Vasta

Regardman Kirjutas:... Lisaks oli samal ajal avarii ka 3225ga Hobujaama ligidal.
PS, kas mitte lühen ei ole peatusevahe E. Vilde - Männi ?
3225 jälle avariis, kui raske see mats oli??? E.Vilde-Männi on natuke pikem kui Saare-Tamme
Vasta

Täna sai tehtud pikem sõit uue omnilinkiga. 2350 täpsemalt. Tähelepanekud: liigendil on seespool vanast väga erinev lahendus ja liigendist taha poole jääv osa on nii madal et ma lõin pea ära. Ja tagumise ukse juures olev sisepeegel on juba katki.
Vasta

2142 on maha kantud...
Vasta

Mis on saanud bussist 707TAK?

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta

kas kõige pikem pole 46 vabaduse väljak-nurmenuku
üks lühemaid on minu meelest joostimägi-kadaka selver

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta

EdR Kirjutas:Mis on saanud bussist 707TAK?
Ammu mahakantud, 2 aastat tagasi.
Vasta

oxygen Kirjutas:Täna sai tehtud pikem sõit uue omnilinkiga. 2350 täpsemalt. Tähelepanekud: liigendil on seespool vanast väga erinev lahendus ja liigendist taha poole jääv osa on nii madal et ma lõin pea ära. Ja tagumise ukse juures olev sisepeegel on juba katki.
Need peeglid lähevad ise pinge all praeguseks, kod. kukkurkurat võib enda bussist ka näite tuua.
Vasta

kas keegi teist on kunagi kõikide praeguste liinidega vähemalt ühe peatuse sõitnud.ma olen umbes pooltega sõitnud.

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta

Regardman Kirjutas:
EdR Kirjutas:Mis on saanud bussist 707TAK?
Ammu mahakantud, 2 aastat tagasi.
Mitte 2!!! 1 ainult...
Vasta

crazy Kirjutas:kas keegi teist on kunagi kõikide praeguste liinidega vähemalt ühe peatuse sõitnud.ma olen umbes pooltega sõitnud.
Mina näiteks.
Vasta

PETSS Kirjutas:512 awariis täna Betooni alguses.Asi juhtus 17.00 ajal.Ja weel 19.30 ajal seisid nii buss kui ka PKW endiselt omal kohal.Asi oli üldse imelikult toimunud.Loodan ,et kaasfoorumlane Regardman sai pildid ka.
512 täna jälle sõidus.Paremal küljel näha weidi awariijälgi aga need kiirusele mõju ei awalda.
Vasta

Hull, mina olen kõikide liinidega sõitnud Wink
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne