TAK (Tallinna Autobussikoondis), osa 5

Aastatel 77-79 sai küll kõik tollased Tallinna trammi ,trolli ja bussiliinid algusest lõpuni ja tagasi algusesse läbi sõidetud.Aega sai võetud ka koolipäewadest(soowitav mitte järele teha).
Vasta

PETSS Kirjutas:.Aega sai võetud ka koolipäewadest(soowitav mitte järele teha).
Mis parata, isegi selline olnud. Tegelikult põhilaksu andis see, et ma vanaemaga sõitsin neid liine läbi. Alati kui uus liin miskine tuli, tema soovis ka näha, kust see kulgeb.
Vasta

Minu reisid lõppesid miskipärast alati lennujaamas.Siis oli weel seal klaasist pawiljon mille katusele sai wabalt mindud.Sai ostetud 24 kopika eest "Kooli" wahvleid(loodan ,et hinnas ei eksinud) ja siis neid seal katusel suust sisse aetud.Waatasin tolleaegseid lennukeid ja lennujaamatehnikat.Pärast sai 22 (kui wedas sai ka 24 sõidetud)tagasi linna sõidetud.Wabandan,et asi weits põhiteemast mööda läks.
Vasta

Regardman Kirjutas:
PETSS Kirjutas:.Aega sai võetud ka koolipäewadest(soowitav mitte järele teha).
Mis parata, isegi selline olnud. Tegelikult põhilaksu andis see, et ma vanaemaga sõitsin neid liine läbi. Alati kui uus liin miskine tuli, tema soovis ka näha, kust see kulgeb.
Minul pole ühtki elusat vanaema kunagi olnud, aga ei lähe meelest pilt trammiliini nr 5 esimesest päevast aastal 2000. Vast tund peale avamist laupäeval kell 12 tõttas Mere pst peatuses Tondi suunas minevale trammile hulk naispensionäre. Tavakodanik ootaks sel juhul trammi Pärnu maanteel. Ma ei usu, et nad kõik eksisid, see ei näinud sedamoodi välja. Nad pidid teadma, et saavad teha uue liiniga pöörde Tondile ja seda nad passisid.
Vasta

3VKO liinid on küll kõik üle vaadatud Toungue Mõned küll mitte täies mahus (7, 55). Aga kõigi tänaseni säilinud trolliliinidega olen ma tänaseks vähemalt 2 tiiru teinud. See käib küll juba teise teema alla.
Vasta

oxygen Kirjutas:3VKO liinid on küll kõik üle vaadatud Toungue Mõned küll mitte täies mahus (7, 55). Aga kõigi tänaseni säilinud trolliliinidega olen ma tänaseks vähemalt 2 tiiru teinud. See käib küll juba teise teema alla.
Tore oli sõita ekspressiga nr 2 Sütistest üle Balti jaama Pae peatusse. Tõeliselt mõnus pikk ja tühi liin oli. Kõige pikem sõit oli 22.09.1982 5. liinil Narva maanteelt üle Balti jaama ja Mustamäe Männikule. Aega võttis see mitu tundi, sest kõik teed olid kinni ja üle Vabaduse pst bussi ikka ei lastud. Indira Gandhi oli meil külas
Vasta

Tuli veel meelde, et 2707ga olen kunagi 1998 lasteaia ajal ekskurisoonil käinud Harjumaal. Toona jäi juba buss silma, kui kift ja teistest erinev. Aga olin siis veel selline tatt, kes ainult busse välimuse järgi eristas.
Vasta

sellilstele liinidele nagu 21b,29(a,b),26a,62 ei satu ma vist kunagi.

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta

TAK ostis endale GoBus Rakverest valge-sinine Hessi SELVER reklaamiga!!! Gar. number oli 458, reg. number aga 012TDC...
Vasta

crazy Kirjutas:sellilstele liinidele nagu 21b,29(a,b),26a,62 ei satu ma vist kunagi.
Sattud siis kui huwi asja vastu on.Häbi küll tunnistada aga 35 aastasena sõitsin läbi kõik 4 Kuressaare bussiliini.Lihtsalt huvi pärast.
Vasta

Hommikul 6.45 ajal vedas tehnoabi Ülemiste ristil ,2377 Mustamäe poole.
Vasta

sasstak Kirjutas:TAK ostis endale GoBus Rakverest valge-sinine Hessi SELVER reklaamiga!!! Gar. number oli 458, reg. number aga 012TDC...
... tegelikult küll Pärnu ATP-st, kes oli siiani bussi omanik. ja 2 tk on veel tulemas.
Vasta

Huvitav, mis VKOdesse need lähevad??? Vinge oleks, kui igaühesse üksBig Grin
Vasta

Pigem lähevad need 1sse.
Vasta

Ega nende madalapõhjaliste busside arv VKOde vahel on üsna erinev:
I VKO: 6 tavalist, 6 lõõtsa
II VKO: 12 tavalist, 5 lõõtsa
III VKO: 3 tavalist, 4? lõõtsa, 20 haagisega, millest viimased tavaliinidele eriti ei satu.
Selle kokkuvõtte järel tundub mulle, et neid GOmadalaid vajaksid I ja eriti III VKO.
Vasta

k2sipidur Kirjutas:Ega nende madalapõhjaliste busside arv VKOde vahel on üsna erinev:
I VKO: 6 tavalist, 6 lõõtsa
II VKO: 12 tavalist, 5 lõõtsa
III VKO: 3 tavalist, 4? lõõtsa, 20 haagisega, millest viimased tavaliinidele eriti ei satu.
Selle kokkuvõtte järel tundub mulle, et neid GOmadalaid vajaksid I ja eriti III VKO.
3VKO madalate busside puudusele olen isegi vahel mõelnud. Eriti oleks neid vaja panna just 58. ja 31. liinidele (31. liinil muidugi 3514 on). Need liinid lähevad läbi Uus-pae peatuse, ehk siis Lasnamäe turu. Selles peatuses läheb tihti palju aega sellele, et tädid veavad end mööda torusid üles.
Vasta

k2sipidur Kirjutas:Huvitav, mis VKOdesse need lähevad??? Vinge oleks, kui igaühesse üksBig Grin
Plaanis on 1128...
Vasta

sasstak Kirjutas:
k2sipidur Kirjutas:Huvitav, mis VKOdesse need lähevad??? Vinge oleks, kui igaühesse üksBig Grin
Plaanis on 1128...
TAK-is veel on üks samasugune Hess!!! Gar. number oli 56, reg. aga juba ei olnud...
Vasta

sasstak Kirjutas:
sasstak Kirjutas:
k2sipidur Kirjutas:Huvitav, mis VKOdesse need lähevad??? Vinge oleks, kui igaühesse üksBig Grin
Plaanis on 1128...
TAK-is veel on üks samasugune Hess!!! Gar. number oli 56, reg. aga juba ei olnud...
Sellise numbriga Hess sõitis jaanuarist alates Tartus. 627 TDB oli riiklik number. Vanasti oli Pärnu buss, kui mööda ei pane (pole Pärnu spetsialist).
Vasta

Teemu Collin saatis pildi seniteadmata episoodist bussi 1034 elus: http://tallinn.mashke.org/galleries-buss/g1020.html.
Ühtlasi oleks see galerii abiks neile, kel buss 1023 meelest läinud. EdR on temast isegi liinil pildi saanud!
Ja 1013 on taas surnust üles tõusnud, täna oli 17A peal näha.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne