TAK (Tallinna Autobussikoondis), osa 5

Eile kuulutas TAK välja riigihanke Connexi 10 Duple ostuks. Need siis endised Connexi 106-114 ja 117.
http://register.rha.gov.ee/index.jsp?pag...VIEWMODE=y
Vasta

Mida Atko Connex bussidega 115 ja 116 on peale hakanud? Kas sõidavad Paide-Türi liini?
Vasta

3636 salongi on paigaldatud 6 Ikarus-e istet, pakuvad tõelist ebamubavust. Selle bussi salong on istmete osas üldse kirju, suutsin seal loendad kuue erineva bussi istmeid.
Vasta

Martti Kirjutas:3636 salongi on paigaldatud 6 Ikarus-e istet, pakuvad tõelist ebamubavust. Selle bussi salong on istmete osas üldse kirju, suutsin seal loendad kuue erineva bussi istmeid.
Need on seal pikemat aega juba. Veebruarist mäletan juba.
Vasta

Martin256 Kirjutas:Mida Atko Connex bussidega 115 ja 116 on peale hakanud? Kas sõidavad Paide-Türi liini?
Peaksid Paides olema jah hetkel. Mind huvitab hoopis, mis nad Kuressaarde sõitma panid?
Vasta

oxygen Kirjutas:
Martti Kirjutas:3636 salongi on paigaldatud 6 Ikarus-e istet, pakuvad tõelist ebamubavust. Selle bussi salong on istmete osas üldse kirju, suutsin seal loendad kuue erineva bussi istmeid.
Need on seal pikemat aega juba. Veebruarist mäletan juba.
Nad on juba mitu aastat seal!!! Kui räägitatakse lõõtsa osast...
Vasta

sasstak Kirjutas:Kui räägitatakse lõõtsa osast...
Just-just. Mind lihtsalt üllatas Ikaruse istmete nägemine aktiivses kasutuses.
Vasta

sasstak Kirjutas:
oxygen Kirjutas:
Martti Kirjutas:3636 salongi on paigaldatud 6 Ikarus-e istet, pakuvad tõelist ebamubavust. Selle bussi salong on istmete osas üldse kirju, suutsin seal loendad kuue erineva bussi istmeid.
Need on seal pikemat aega juba. Veebruarist mäletan juba.
Nad on juba mitu aastat seal!!! Kui räägitatakse lõõtsa osast...
Ma enne selle aasta veebruari lihtsalt ei uurinud busse nii täpselt Smile
Aga 3662 on tagasi. Vasak suunatuli on nüüd kollane, teine endiselt valge. Stange on ka nüüd see isetehtud variant. Kehv pilt. Varem oli ta selline. Sõitis 44. liinil.
Vasta

Mis (pardanumbriga) 10. liini buss põrkas aastaid tagasi Nõmme mäel kokku prügiveokiga ja põrutas üle äärekivide võssa?
Vasta

Oli vist 2736, kuna see oli nii ammu võin eksida.
Vasta

oxygen Kirjutas:Aga 3662 on tagasi. Vasak suunatuli on nüüd kollane, teine endiselt valge. Stange on ka nüüd see isetehtud variant. Kehv pilt. Varem oli ta selline. Sõitis 44. liinil.
Stangelt on ilmselt vaid maha katkutud kummiliistud.
Vasta

kas 19 ja 44 seisid ka kunagi pinna platsil?pühapäeviti ei seisa vahest pinna platsil mitte ühtegi bussi.

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta

crazy Kirjutas:kas 19 ja 44 seisid ka kunagi pinna platsil?pühapäeviti ei seisa vahest pinna platsil mitte ühtegi bussi.
Vanasti oli P.Pinna 19, 31, 43 ja 44 lõppeatus!!! 43(P.Pinna-Pae) oli likvideeritud, 19 ning 44 tehti ringbussideks Hobujaama lõppeatusega... Veel P.Pinna lõppeatusele tulid 55 Balti Jaamast ja 62 uus bussiliin...
Vasta

sasstak Kirjutas:
crazy Kirjutas:kas 19 ja 44 seisid ka kunagi pinna platsil?pühapäeviti ei seisa vahest pinna platsil mitte ühtegi bussi.
Vanasti oli P.Pinna 19, 31, 43 ja 44 lõppeatus!!! 43(P.Pinna-Pae) oli likvideeritud, 19 ning 44 tehti ringbussideks Hobujaama lõppeatusega... Veel P.Pinna lõppeatusele tulid 55 Balti Jaamast ja 62 uus bussiliin...
Ja ma võin selle nimel pea anda, et 44 ja 19 sõitsid kunagi vastupidises suunas. Loodan et saate aru.
Vasta

oxygen Kirjutas:
sasstak Kirjutas:
crazy Kirjutas:kas 19 ja 44 seisid ka kunagi pinna platsil?pühapäeviti ei seisa vahest pinna platsil mitte ühtegi bussi.
Vanasti oli P.Pinna 19, 31, 43 ja 44 lõppeatus!!! 43(P.Pinna-Pae) oli likvideeritud, 19 ning 44 tehti ringbussideks Hobujaama lõppeatusega... Veel P.Pinna lõppeatusele tulid 55 Balti Jaamast ja 62 uus bussiliin...
Ja ma võin selle nimel pea anda, et 44 ja 19 sõitsid kunagi vastupidises suunas. Loodan et saate aru.
Hästi ei saa...

Tallinna ühistranspordi infosait aadressil http://www.yhistransport.eu.
Vasta

kassike Kirjutas:
oxygen Kirjutas:Ja ma võin selle nimel pea anda, et 44 ja 19 sõitsid kunagi vastupidises suunas. Loodan et saate aru.
Hästi ei saa...
Eks 19 ja 44 tegid Viru ringil tagasipöörde ja sõitisid P.Pinna platsile tagasi.
Vasta

Mina ka hästi ei saa. Enne ringliinideks muutumist käis 19. liin Smuuli tänavast mõlemas suunas ning 44 Vana-Kuuli ja Liikuri tänavast samuti edasi ja tagasi. Pinnas oli mõlemal lõpp-peatus, mis 1980ndate keskpaiku oli Tallinnas üks suuremaid. Ennelõunasel ajal seisis seal ligi 20 bussi.
Vasta

Martti Kirjutas:
kassike Kirjutas:
oxygen Kirjutas:Ja ma võin selle nimel pea anda, et 44 ja 19 sõitsid kunagi vastupidises suunas. Loodan et saate aru.
Hästi ei saa...
Eks 19 ja 44 tegid Viru ringil tagasipöörde ja sõitisid P.Pinna platsile tagasi.
Viru ringil pole nad küll vist kunagi tagasi pööranud. Mäletan mingil ajal 44. liini lõpp-peatust Kaubamaja kõrval seal, kus praegu seisavad 8. ja 9. liini taksobussid.
Vasta

19 ja 44 lõpp peatus oli vist kunagi kauplus tallinn.

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta

Ma täpselt marsruute ei tea. Olin sel ajal maksimaalselt 5 aastat vana. Aga ma mäletan seda, et 44 keeras Pinna platsilt vasakule, ehk siis selles suunas, kuhu praegu läheb 19. Ja 19 on ka peatunud Pinna peatuses sellel pool, kus praegu 44.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne