TAK (Tallinna Autobussikoondis), osa 5

Mis päewal see 015 sellisena ringi sõitma hakkas?Täna nagu Õismäel sellist küll näha polnud.Pilt tehtud Sõpruse pst kui ma nüüd ei eksi.
Vasta

PETSS Kirjutas:Mis päewal see 015 sellisena ringi sõitma hakkas?Täna nagu Õismäel sellist küll näha polnud.Pilt tehtud Sõpruse pst kui ma nüüd ei eksi.
Sõpruse pst jah. Liin 17A
Mina sain aru et ta sai selle reklaami eile.
Vasta

oxygen Kirjutas:1015. Vägev. Esimene reaktsioon oli, et see on kellegi liikuv suvila. Aga siis avastasin, et tal on roheline Duple Metsecu nina Big Grin
Nägin täna kah seda "liikuvat suvilat" Vabaduse väljakul.
Pilti paraku teha ei saanud,sest sel hetkel pidin õppeauto "parankat" keerama....

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta

Täna õhtul Scania keskuse õue peal nähtaval 13 lõõtsa. Kui 2 peaks veel töökojas sees olema, siis ongi kogu kupatus saabunud.
Vasta

kas mingi bussiliin tuleb smuuli tee pikendusele ka või?
7 liinile võiks lisaks teha 7a mis sõidaks otse smuuli teelt sõjamäele.milleks see suur ring ülemiste keskuse juurest üldse.

[Pilt: evanescenceuc0wk5.jpg]
[Pilt: mychemicalromancenf7.gif]
[Pilt: userbarmikafan01vs9.jpg]
[Pilt: jamesb2hu4.gif]
Vasta

crazy Kirjutas:kas mingi bussiliin tuleb smuuli tee pikendusele ka või?
7 liinile võiks lisaks teha 7a mis sõidaks otse smuuli teelt sõjamäele.milleks see suur ring ülemiste keskuse juurest üldse.
Selle pärast et Ülemiste keskusesse lähevad ostjad, kes omakorda maksavad piletiraha. Milleks selline imelik küsimus üldse?
Vasta

Ma panen selle siia teemasse, sest arvatavasti jääb selline asi viimaseks korraks. See juhtus siiski

3509 35. liinil. Ma ei tea mitu tiiru ta teha jõudis.

Just ükspäev Regardman'iga sai tõdetud, et teda me enam liinil ei näe. Kahjuks jäi pilt tegemata.
Vasta

oxygen Kirjutas:Ma panen selle siia teemasse, sest arvatavasti jääb selline asi viimaseks korraks. See juhtus siiski

3509 35. liinil. Ma ei tea mitu tiiru ta teha jõudis.

Just ükspäev Regardman'iga sai tõdetud, et teda me enam liinil ei näe. Kahjuks jäi pilt tegemata.
See sõitis juba eelmisel nädalal mingil tööpäeval 35. liinil.
Vasta

3509 on selline fantoombuss. Ta ilmutab ennast korraks. Ja rohkem teda ei näe. Eelmine kord kui ma teda nägin siis ma sain mingid pildid. Täna jäin teda Pronksi peatuses ootama, et äkki õnnestub seekord paremini. Aga võta näpust. Aga nüüd kus uued bussid on juba reaalselt olemas. Ei usu mina, et teda enam vaja on. Päevagraafikutes, mida mina näinud olen on tema alati osade ootel.
Vasta

Kas 3509 on Volvo DAB lõõts? Numbrit ei mäleta paraku, aga vist ikka oli see number. Selle vähelevinud bussiga õnnestus sõita täna lasnamäelt kesklinna ja see buss oli seest ikka päris tolmune.
Et nüüd järjest on tulnud nii kasutatud busse kui uusi, siis ilmselt on lasnamäe liigendbussidest lahkujateks 3523 ja see buss.

Tahaks juba näha neid uusi busse liinil, linnapilt saaks värskemaks ning saan ühtlasi teada kas minu oletus vastab tõele.
Vasta

RED Kirjutas:Kas 3509 on Volvo DAB lõõts? Numbrit ei mäleta paraku, aga vist ikka oli see number. Selle vähelevinud bussiga õnnestus sõita täna lasnamäelt kesklinna ja see buss oli seest ikka päris tolmune.
Et nüüd järjest on tulnud nii kasutatud busse kui uusi, siis ilmselt on lasnamäe liigendbussidest lahkujateks 3523 ja see buss.

Tahaks juba näha neid uusi busse liinil, linnapilt saaks värskemaks ning saan ühtlasi teada kas minu oletus vastab tõele.
3509 on Volvo DAB lõõts...
Vasta

RED Kirjutas:Et nüüd järjest on tulnud nii kasutatud busse kui uusi, siis ilmselt on lasnamäe liigendbussidest lahkujateks 3523 ja see buss.
Ma ei saa hästi sellest aru, miks oli kõige esimene lahkuja 3573. See sõitis ju päris kõbusalt ja iga päev ringi. Samas kui 3509 on suurema osa ajast osade ootel vms. Kui järgmisena nüüd läheb maha 3523, siis olen ma veel suuremas segaduses.
Vasta

oxygen Kirjutas:Ma ei saa hästi sellest aru, miks oli kõige esimene lahkuja 3573. See sõitis ju päris kõbusalt ja iga päev ringi. Samas kui 3509 on suurema osa ajast osade ootel vms. Kui järgmisena nüüd läheb maha 3523, siis olen ma veel suuremas segaduses.
Sama võib juhtuda 1013-ga, mis ootab osi, kas 2761 veel sõidab?
Vasta

Martti Kirjutas:
oxygen Kirjutas:Ma ei saa hästi sellest aru, miks oli kõige esimene lahkuja 3573. See sõitis ju päris kõbusalt ja iga päev ringi. Samas kui 3509 on suurema osa ajast osade ootel vms. Kui järgmisena nüüd läheb maha 3523, siis olen ma veel suuremas segaduses.
Sama võib juhtuda 1013-ga, mis ootab osi, kas 2761 veel sõidab?
2761 sõidab küll!!! 1013-l on probleemid mootori tihendiga praegu...
Vasta

1001 ja 1005 ning 2351 ja 2353 koos 3621 juba TAK-is!!! Ootame veel...
Vasta

sasstak Kirjutas:1001 ja 1005 ning 2351 ja 2353 koos 3621 juba TAK-is!!! Ootame veel...
1001 (pilt1, pilt2) pidi täna hommikul esitletama linnapeale, juba oli probleeme esimese ukse ühe poole avamisega. 3509 olen iga päev 35 liinil näinud juhiga 3573-lt. 1012, 1014 ja 2753 aia äärde kokku lükatud.
Vasta

kukkurkurat Kirjutas:3509 olen iga päev 35 liinil näinud juhiga 3573-lt.
Kas see võib tähendada, et sellele bussile puhutakse siiski eluvaim sisse ja see vana sõidab nüüd pensionini sellega? Mulle väga meeldiks selline variant. Abenraa lõõts on kift buss.
Vasta

oxygen Kirjutas:Abenraa lõõts on kift buss.
Vabandan, aga siinkohal lähevad meie arvamused 180° vastassuunas...
Vasta

kukkurkurat Kirjutas:
oxygen Kirjutas:Abenraa lõõts on kift buss.
Vabandan, aga siinkohal lähevad meie arvamused 180° vastassuunas...
Vabandan teadjama inimese ees. Mina hindan selle bussi juures ainult retrolikku välimust. Seda mis tunne on olla tema rooli taga või millised on tema omadused jms. Seda mina ei tea.
Vasta

kukkurkurat Kirjutas:1012, 1014 ja 2753 aia äärde kokku lükatud.
Need olid seal juba 30.06.2006, ja on nii aia lähedal ja üksteise kõrval, et ühtegi head pilti toru pealt teha pole võimalik.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne