kõik kellel ZID mopeed on
#1

ma olen aasta aega üksi sõitnud oma võrriga (zid) minu arust oleks üli kõva kui ma teaks palju sõpru kes sõidavad ka zid-iga et iga päev kokku saada ja sõitta ringi ja niisama juttu rääkida ühe sonaga siis teeks zid klubi või midagi sellist ma ei teagi võibolla on see tobe . võiks kokku helistada Zid-di vennad . mu num 055602925 ja jättke ka enda numbreid kui se teid huvitabBig GrinCool
Vasta
#2

vana oled ja kus elad ?
ma saan arvatavasti kevadel ZIDi.
oleks lahe küll
Vasta
#3

elan tallinnas /kakumäel ja saan varsti 15 mu võrr on praegu paranduses aga saan ta esmaspäüeval kätte:rull
Vasta
#4

ahoi, aga andke teada, kust saaks ka zidi normaalse hinnaga???? te ju ometi ei ost\' kloostrimetsast või mis?
Vasta
#5

no mis on sinu jaoks normaalne hind mu paps ytles et kas 10 tonni eest motoroller
(kasut) või see mopp ZID. aga mina ostsin selle 9800 kr eest(kloostrimetsas) neil tekkis mingi probleem ,see oli ammu aasta tagasi kevadel. aga nüüd on seal müügi mingi activit (ZID) natuke ilusam kui tavaline (plastmass on ümaram aga teine on muidu sama).
Vasta
#6

nojah, see kyll normaalne hind pole minu jaoks. m6ned tuhhid v6taks maha. kasutatud pilli v6iks ju saada:keersilm
aga see, krt, on vist liiga uus asi veel eestimaa peal... kloostrimetsas on voobshee 12 tonni praegu.
Vasta
#7

11 ja pool, a no pohui see 500 eeku
ZID metsas ikke peab vasta ? Ma elan Viimsis ja tahaks vahepeal ikke ohvroad-i kah sõita...
Vasta
#8

no kuidas jääb kevad ju ammu käes tahaks kellegagi ringi sõitta see suva kui kaugel sa elad kas sa tahad kasut osta või uue kui tead veel kedagi kellel on ZID mopeed üli lahe oleks ju sõitta mittmekesi tavai mõttle siis
:eureka :lolCool
Vasta
#9

muidugi peab ma iga päev ainult sõidangi metsas crossi aga linnas on ka lahe muidugi sõitta okey mõtle
:lol
Vasta
#10

mjah 15a ja ZID nati imelikuks ei jää? 10 oleks pidand Zidiga kimama Toungue mismaseletan ma ise ka võrrimees Toungue (minsk) btw kedagi saku, keila, saue kandis pole mõnd sikli/zidi tyypi ? jube igav on yksi kimada tõesti..
Vasta
#11

ei no muidugi on zid 10 aastastele lastele aga mul on mõttes ZIDile kawasaki kepsu ja kolvi osta ja veel kõrgemaks teha . mul on praegu sport sumpa ja esi hammakas on väiksem sellel on palju jõudu aga kiirust jääb natuke väheks mingi 65 muidu sõidab 75-80 ja kui ma ostan kawasaki kepsu ja kolvi onsee pill võimas .mul suva mida teised mõtlevad (see pill on mõeldud 10 aastastele lastele aga sellega sõidab mingi ahv 15 aastane)
Vasta
#12

jumala pohui see vanus
Vasta
#13

kui meeldib, miks mitte ?!
ole siis 5 või 15. . .:haige
Vasta
#14

kas teate palju zid umbes välja võtaks kui tuunida ja forseerida??
Vasta
#15

no minu zid lääp mingi 70-77 kmh. no mul ta pole isegi ära tuunitud või kuidas öeldagi forseeritud.ma alles hakkan seda suveks TUUNIMA.(kas sul on ka mingi zid,kui on siis saaks mõnikord kokku ja sõidaks ringi jne)
Cool
Vasta
#16


[Pilt: ?o=200117795]


052 35 485
Vasta
#17

palju se muide kasutatud maksab
Vasta
#18

6500.- tingi
Vasta
#19

heh venemaal maksab tutikas zid 7000kr.njah yle piiri tuues tuleb natuke juurde. ..eestis müüakse 13 000.
Vasta
#20

ostke zid beterburist 7000+300(toll) ja transport eestis zid 11650 ja 12950
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne