kõik kellel ZID mopeed on
#21

zidi klubi on hea mõte et saax kokku ja sõidax ringi need kel load ma saan kevadel zidi ja olex soov tulla ka siia klubisse
Vasta
#22

Tere!
Kas keegi raatsiks r\'\'kida, kust t\'psemalt saab osta ZID/i. Peterburis, ma m6tlen. Et kui 7 t + 300, siis ostaks. Aga kuidas teda siia tuua? Kellel on kogemusi v6i ideid?! V6i muidugi kui keegi Eestis pakub norm hinnaga, oleks ka huvitatud. Venemaalt (Piiterist) saaks muidugi uue, eks ole.
Vasta
#23

inimesed tulge mõistusele, mingi mopi eest 12 000 krooni, mõelge mitu jawat või minski selle eest saaks, jube hind ikkagi, aga kellel raha on se ise teab...

Ainult loll teab seda, mida ise näinud ei ole.
Vasta
#24

kas te mind ka kampa võtate?Big Grin ple just zid aga üksi on tõesti tobe sõita.elan muidu tlnas nõmmel.ja rando ära tule palun mingid izi ja jaawat uue zidiga võrdlema.eks see hind ole jah kõvasti suurem.aga vaevalt et mingi isa lubab 15 aastasele posile 3,5 st jawat või izi osta.ja pealegi zid igati lääne rolleritest üle.ja kõvasti odavam on ka. vaadates kvaliteedi ja hinna suhet on zid antud hetkel parim.
Vasta
#25

Ma saan kevadel zidi ja siis võiks mitmekesi ringi kihutada
Vasta
#26

ma elan nõmmel ja lahe oleks kui läheksime koos sõitma aga alles kevadel kui ma oma zidi kätte saan.
magnum357@hot.ee:yes
Vasta
#27

kevadeks müün oma võrri maha,aga äkki saan mõne muu pilli asemle.
Vasta
#28

krt 10 tuhhi eest ostax ma juba mingi normaalse enduro...siin üx vennike müüs 125 yamaha endurot 15k ja üli normaalne oli
Vasta
#29

Tre mõtsin osta zidi kas zidil on elektri starter , kas on süütelukk ja kui palju zid välja jookseb tahax teada

erx89@hot.ee
Vasta
#30

kas keegi kellel on zid aktiv ja elab tallinnas viitsix kusskil kokku saada sest ma tahax proovida kuidas on enne kui ostan
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne