Pange siia enda tsiklite pildid
#61

Mis masin see sul siukene on?

Vene Masin: Ehtne Ja Hää Smile
www.ladaklubi.ee
Vasta
#62

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: Erka
Mis masin see sul siukene on?

See ju K-750Toungue
Vasta
#63

krt lõhud siukest pilli :mad:
Vasta
#64

Erka,sa mingi debiil oled vä?
Varastad teiste avatare:mad:
Vasta
#65

Tegemist on kõige tavalisema k-750 ainult mootorit sai pisut kohendatud . Ja lõhkumise jutu peale ütleks kül et minuarust k-750 on venelaste üks lollikindlamaid ja tõõkindlamaid masinaid.
Tuleb lihtsalt teada mida sa teed.
Vasta
#66

kas keegi ytlex mõne adre kust saax selle jawa tehnilisi näitajaid waadata:???
Vasta
#67

Minu silmale(mis võib vabalt valetada) tundub, et see Jawa on mingi üleminekuversioon 634-st 638 peale. Mootor ja summarid on pärit 638-lt, kuid raam just nagu oleks pärit ja sisaldaks detaile Jawa 634-lt. Või olidki esimesed 638-d sellised??

:???


Andmed siis:

Töömaht: 343,5 ccm
Võimsus: 18 kW/24,5 hp/5500 p-min
Surveaste: 10,2 : 1
max kiirus: 125 km/h(olenevalt seisukorrast, kas pisut rohkem või vähem)
Kaal 154 kg
Kütuse kulu 4 l/100km(kiirusel 60 km/h vist)

Vasta
#68

Selle masinaga peaks algama kevadel minu esimene hooaeg. Sõidab, aga vajab reguleerimist (süüde, tõmbab tihti täis jne.). Üritan kevadeks ülevaatuse jaoks kenasti korda saada, peaks otsima kellegi asjapulga kes aitaks, ise alles algaja.
Pildid:

Pilt 1
Pilt 2
Pilt 3
Pilt 4
Vasta
#69

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: scratchy
Selle masinaga peaks algama kevadel minu esimene hooaeg.
Selle bena filtriga võib sul probleeme tulla.
Süütevõtmel võta rõngas vahelt ära ja pane võtmed august läbi väikse kruviga kokku. Ära väga kõvasti kinni keera. Siis saad vajaliku võtme pundist välja keerata nagu taskunoal tera välja keeratakse. Võtmed ei kolise sõidu ajal enam ja ei aja värvi maha sealt ümbert.
Vasta
#70

ei ole nyyd kyll päris sikkel aga siin on yx teine liikur ainult teist värvi...mul on porikad ja latern ning bensiini paak hõbedased...ning raam must varsti org pilt kah yleval..
Vasta
#71

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: motamees
Tsitaat:Niimoodi kirjutas: scratchy
Selle masinaga peaks algama kevadel minu esimene hooaeg.
Selle bena filtriga võib sul probleeme tulla.
Süütevõtmel võta rõngas vahelt ära ja pane võtmed august läbi väikse kruviga kokku. Ära väga kõvasti kinni keera. Siis saad vajaliku võtme pundist välja keerata nagu taskunoal tera välja keeratakse. Võtmed ei kolise sõidu ajal enam ja ei aja värvi maha sealt ümbert.

Puhastasin paagi ära, aga sellist peenikest sodi tuleb ikka, praegu ilma filtrita hakkama ei saa... Võtmete idee on hea Smile

Aga miks ei võiks kasutada mingit sellist settepotti bensu vooliku vahel? Teoreetiliselt peaks sama palju sodi eemal hoidma kui filter:???
Vasta
#72

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: alkazar
ei ole nyyd kyll päris sikkel aga siin on yx teine liikur ainult teist värvi...mul on porikad ja latern ning bensiini paak hõbedased...ning raam must varsti org pilt kah yleval..

Ega sul sellist juhtrauda yle ei ole nagu pildil näha võib?
Vasta
#73

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: alkazar
ei ole nyyd kyll päris sikkel aga siin on yx teine liikur ainult teist värvi...mul on porikad ja latern ning bensiini paak hõbedased...ning raam must varsti org pilt kah yleval..

mul oli ka üleelmine suvi sama masin, ainult paak oli teistsugune, paljuga sa selle masina ostsid? ma värvisin enda oma ära, tegin korda ja müüsin 2000.-

Ainult loll teab seda, mida ise näinud ei ole.
Vasta
#74

eip mul pole sellist juhtrauda ..ma ei tea kas seda kunagi olemas olnudgi selle raami peal.. hetkel mul mingi 125 masina juhtraud ....raami ostis isa kunagi ammu....nyyd viin ise projekti lõppuni...
Vasta
#75

aga rando kle mis paak sul oli..:???
Vasta
#76

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: alkazar
aga rando kle mis paak sul oli..:???

ma mõned pildid olen teinud, aga need on halva kvaliteediga, aga paagi kuju näed ikka

http://www.zone.ee/jawwa/Pilte/5.jpg?2
http://www.zone.ee/jawwa/Pilte/6.jpg?2

Ainult loll teab seda, mida ise näinud ei ole.
Vasta
#77

suht lahe masin minu arust Smile
aga pisut katki Toungue ...ehk siis oleks vaja uued tihendid panna ja kolvi rõngad ning käigukahvel ja siis saaks jälle kihutada Smile

kui kellegil huvi on siis võin myya ka Smile
Vasta
#78

Minu delta!!
Vasta
#79

Minu Jawa 638, pildid on nats suured, aga elate üle.

PILT 1

PILT 2

PILT 3

PILT 4
Vasta
#80

http://web.starman.ee/bemmm/
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne