Ikarus 260.51, endine TAKi 1054 - viimased päevad?
#1

Valge 2-ukseline Ikarus 260.51, endine TAKi 1054, mis üle aasta on seisnud Tallinnas Küti tänava parklas, kaob nädala pärast igaveseks... Seda juhul, kui ei leidu kedagi, kes bussile võiks pakkuda tasuta varjupaika. Parkla teda seal enam hoida ei taha ja pole ka mõtet iga kuu hoiutasu maksta. Buss natuke roostetab, kuid on nii väljast kui eriti seest päris heas korras ja põhimõtteliselt ka sõiduvõimeline.

Kellel on häid mõtteid, andke kiiresti teada! Järva-Jaani kahjuks ei sobi, seal on peaaegu samasugune buss olemas.
Vasta
#2

Ega omanik ju temast weel lahti taha saada?Mul oleks ehk üks koht olemas.Homme täpsemalt.Peaasi.et see buss rüüstamisele või Kuusakoskisse ei satuks.
Vasta
#3

Peaasi et see vanarauaks ei lähe. See Ikarus oli mul esimene,mille roolitaha sain!

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#4

Tahab küll, nädalapärast halval juhul on ta Betooni tänaval.
Vasta
#5

Parklakoht praktiliselt olemas.Aga edasi?
Vasta
#6

Mul lausa kaks kindlat hoiukohta kohta wälja pakkuda.Aga tundub ,et olen jäänud hiljaks.Bussil wist juba napilt uus omanik olemas. Veits kurb ,et asi nii lõppes.Samas loodan väga ,et uus omanik hoiab bussi.
Vasta
#7

Noh,kuidas on? Parkla tähtaeg kukub ka peagi.
Kelle kätte ja kuhu buss nüüd läheb?

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#8

Tolle bussiga wist omad tegemised.Ainus lootus,et Betoonis asi ei lõpeks.
Vasta
#9

Kas keegi nüüd käinud Küti parklas waatamas? Minul sai kindel koht ja warjupaik tollele bussile wälja otsitud,nüüd läheb see siis järgmisele IKARUS ele.
Vasta
#10

....mida pole meil enam paljuSadSadSadSad
Vasta
#11

k2sipidur Kirjutas:....mida pole meil enam paljuSadSadSadSad
Minul saab seevastu varsti üks vähestest Eestis veel allesolevatest turist-tüüpi Ikarustest olema....

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#12

EdR Kirjutas:
k2sipidur Kirjutas:....mida pole meil enam paljuSadSadSadSad
Minul saab seevastu varsti üks vähestest Eestis veel allesolevatest turist-tüüpi Ikarustest olema....
Kui Sulle sobib siis võid seda 255 seal hoida.
Vasta
#13

PETSS Kirjutas:
EdR Kirjutas:
k2sipidur Kirjutas:....mida pole meil enam paljuSadSadSadSad
Minul saab seevastu varsti üks vähestest Eestis veel allesolevatest turist-tüüpi Ikarustest olema....
Kui Sulle sobib siis võid seda 255 seal hoida.
Tore oleks too parkimiskoht üle vaadata. Transporti veel otsin...

Kas sellest TAK 1054-st mingit infot ka juba on?

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#14

Tollest 1054 ei tea midagi.Waevalt ,et ta endise koha peal weel on. Huwitaw oleks teada küll ,mis temast edesi sai või saab?Aga niipea kui mul sinna parkla kanti asja annan teada ,et saaksid parkimiskoha üle kaeda.
Vasta
#15

kuidas on
Vasta
#16

motoblokk Kirjutas:kuidas on

Ka mind huvitab. Kas keegi taastab seda,või mis?

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#17

Kusagilt kajas läbi,et see buss võib olla Harku kandis?

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne