Kurb fakt varjupaigas
#81

http://www.jt.ee/2749178/bussi-suudanud-...a-erikooli
Vasta
#82

Hahahaa selle peale, aga ma ei usu, et see kool sellele poisile mõistuse pähe paneb.
Vasta
#83

Eesti oludes isegi kõva sõna, kui erikooli saadetakse. Ma pigem kartsin, et asi lõpeb lastega sõbraliku vestlemisega, suulise noomitusega tingimisi kahenädalase katseajaga ja Vanatehnika Varjupaigale korraldusega oma tuleohtlik vanaraud viivitamatult utiliseerida.

Puruks ja pool pööret tagasi!
Vasta
#84

Erikool on ikka sellele tattninale paras õudusunenägu.
Pmst nõukogude laager tüüpi vangla oma hierarhiaga, kus ennast sitaks tõestada tuleb.
Pedagoogikat õppides sai ka selliste asutust tutvust tehtud. Õpetajad ja komandandid on nohu võrreldes kaakide ja nende seadustega mis seal kehtivad.....
Tegelikult ikkagi päris karm karistus. Samas ega mul kahju ka ei ole, kui käsi süüdimatult võõrast vara hävitama tõuseb.

huvitav, miks alati autot lahti võttes ja kokku tagasi pannes nii palju juppe üle jääb...?
Vasta
#85

Targasti tehtud. Erikoolis täitub noorsandi pooltühi kaalikas üllaste ideede ning tänutundega. Tsoonist sünnivad džentelmenid.

PS Piparkoogimaal juhtuvad eelmainit asjad. Mujal sünnitab tsoon täisnakollitud lõustaga surrogaatikust pederaste.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne