2. kvartali esimene päev
#1

http://www.epl.ee/artikkel.php?ID=232045

karm värk, mul kaks 175 ah akut Sad
ja viies korrus ilma liftita.


Vasta
#2

Sügavad kaastunded, alSad
Vasta
#3

Täna selgus, et kindlustusseltsid tegid ka \"toreda\" aprillinalja ehk tõstsid järjekordselt tariife. Kohe nii hulluste, et mul tõusis kuumakse u.35%.
Kas sellist Eestit me siis tahtsimegi...
Vasta
#4

r... ,peab minema kontrollima. Tekin statistikat ja võtsin vanad poliisid ette, ikka 4 kuud korraga kindlustus tehtud (veokas siis). Ja iga uus poliis oli eelmisest kallim :mad:
97-2003 on kindlustuse taks tõusnud ~150 eekult kuus ~900 le:mad::o:mad::o
Arvestades kinldustuseta sõidu eest tehtavat trahvi, tekib kiusatus ilma liigelda, eriti arvestades et kahjusid pole (siiani) põhjustanud.
aga arvata on et halamine ei aita ja igaüks suudaks sel teemal peatüki kribada.

ps: rohelise kaardi tegemine pidi lätis juba oluliselt odavam olema kui meil. kehtib aga samahästi :eureka valka on lähedalSmile


Vasta
#5

mul veel kindlustuskoefitsient langeb - iga aasta käib arvutamine, kas mõttekam teha poliis kõrgema riskigrupi ja madalate hindadega või vastupidi (aasta alguses on ALATI hinnatõus).
...peab vist ikka selle õppelaenu ära võtma - ja masina oma 15 aastaks kindlustama; kui oleks vaid võimalik, oleks ikka sigatulus investeering küll!

EDIT: kindlustushind tõusis nüüd peamiselt \"maal\" - niiet öelge \"aitäh\" vendadele, kes end odavamas kohas registreerivad ning siis näiteks pealinna tänavail \"matse\" põhjustavad... Minul oli detsembris kindlustus natuke kallim kui nüüd (koefitsient langes kah 70-le).

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne