mina siis autost ilma (natukeseks)
#1

sõideti kylg sisse!:mad: mina rahulikult sõitsin hommikul tööle kui järsku vaatan, et mingi vend tagurdab omal hoovist välja. ise olin juba parajalt ligidal, mõtsin et kindlasti nägi mind ja jääb seisma. tõmbasin siiski vastas vööndisse kuid see ei näinud midagi ja tagurdas mulle hea hooga kyljelt sisse!

tegelt lahe, nyyd saabki ehitada!Cool
Vasta
#2

Tsitaat:Originally posted by svenson
sõideti kylg sisse!:mad: mina rahulikult sõitsin hommikul tööle kui järsku vaatan, et mingi vend tagurdab omal hoovist välja. ise olin juba parajalt ligidal, mõtsin et kindlasti nägi mind ja jääb seisma. tõmbasin siiski vastas vööndisse kuid see ei näinud midagi ja tagurdas mulle hea hooga kyljelt sisse!

tegelt lahe, nyyd saabki ehitada!Cool

Sa triibuline vanakurat! Nõme värk.

Kunagi sõitsin tsikliga rahulikult u. 100+ km/h mõõda suht. kitsast teed. Vasakule tee äärde oli parkinud matuserong ja ainult minu sõidurada oligi vaba. Siis äkki paremalt poolt hakkas abs. kanapime tagurdama teele välja, mina muidugi täiega pidurdasin liivasel asfaldil krt. siis nägi auto juht mind ja jäi niimoodi üle tee vedeledes seisma ja vahtis mind suu ammuli. Viimane sekund siiski tuli tal mõistus koju ja tõmbas kõrvalteele end tagasi. Ma juba mõttes hakkasin ju sihtima kuhu ma siis \"valan\": kas kraavi, matusebussi esiotsa vms.

Kui sain sellest lollist ummikust mööda, jooksis kirikuõpetaja röökides tükk aega järgi Smile ja ropendas usklikute keeles u. midagi, et \"põrguvaim\" vms.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne