22.-23. juuli <<Tartu Mäksa 40>>
#1

22.-23. juulil 2006a. toimub Tartus traditsiooniline vanasõidukite -veoautode kokkutulek. Selle ürituse raames tähistame 40 aasta möödumist esimesest autojuhtide päevast Tartus.

Esialgne ürituste kava
:
  • Üritus algab kogunemisega Tartus Ringtee 25 (bussipargi kõrval parklas) 22. juulil kell 10.00
  • Edasi sõidetakse rongkäigus läbi Tartu
  • Sellele järgneb paaritunnine näitus raekoja platsil.
  • Järgneb väljasõit Mellistesse (mööda räpina mnt).
  • Kõrvalepõige toimub Mäksale, kuhu 40 aastat tagasi toimus väljasõit ning peeti meeleolukas vabaõhukontsert.
  • Orienteeruvalt 16.00 - 17.00 jõuame Mellistesse. Käbitare kohviku kõrvale seame üles telklaagri.
  • Õhtul toimub kontsert ja tantsuõhtu
  • Üritus lõppeb 23 juuli hommikul


Oodatud on ennekõike üle 30 aasta vanused sõidukid, kuid kui leiad, et sinu silmarõõm on  eksponeerimist väärt, aga ei mahu rangelt võttes vanusepiiridesse, andke oma murest teada ehk õnnestub lahendus leida.


Registreerimine toimub meiliaadressil "jaanuspaaver@gmail.com" või Heino Jaanuse taskutelefonil 5074690 kuni 3. juulini. Samadest kanalitest ka täiendav informatsioon ürituse kohta. Osavõtumaks on 150.- eek (üks auto 2 inimest). Osavõtumaks tasutakse kohapeal.


Toitlustamine osavõtjate enda kulul. Avatud on kohvik ja puhvet, loome ka õues grillimise võimaluse.


Ohutuse eest hommikul vastutab iga autojuht ise.
Vasta
#2

Kas traditsiooniline selles mõttes, et 40a tagasi korraldati samasugune üritus....?
..et sõideti mossedega kambakesi Mellistesse...?  Cool


Just ask`ng.
Vasta
#3

40 aastat tagasi olid sellised autod nagu Moskvich SSK, Moskvich 830BL ja teised Mossed.
Aga muus mõttes peaks ikka traditsiooniline üritus tulema, et siis nauditakse vanatehnikaga sõitmist ja vanatehnikute kampa.

Soovitan soojalt osaleda!

Tõnu Piibur
5116265
Vasta
#4

stihl Kirjutas:Kas traditsiooniline selles mõttes, et 40a tagasi korraldati samasugune üritus....?
..et sõideti mossedega kambakesi Mellistesse...?  Cool


Just ask`ng.

40 aastat tagasi toimus väljasõit Mäksa mõisa parki. Kahjuks peab seekord piirduma ainult lühiajalise külastusega, kuna uued ajad on ülalmainitud maavaldustele toonud uued omanikud, kes vajavad oma hoovil samapalju rahu ja vaikust nägu iga teine meist. Mis puutub mossedesse, siis ilmelt ei saa me see kord näha aastakümnete eest Mäksa sõitudel staaritsenud vanasõidukeid(vähemalt mitte kõiki), aga on olemas võimalus näidata oma hobiautosid. Ühesõnaga mossesid on täpselt nii palju kui te neid ise kohale toote.
Vasta
#5

Mõned päevad veel aega registreeruda.
Vasta
#6

Kas üritusel võib osaleda ka vanusekategooriasse mahtuv sõiduauto?
Vasta
#7

miilits Kirjutas:Kas üritusel võib osaleda ka vanusekategooriasse mahtuv sõiduauto?

???millest selline küsimus?


Muidugi, et võib.
Vasta
#8

pvr Kirjutas:Oodatud on ennekõike üle 30 aasta vanused sõidukid, kuid kui leiad, et sinu silmarõõm on  eksponeerimist väärt, aga ei mahu rangelt võttes vanusepiiridesse, andke oma murest teada ehk õnnestub lahendus leida.

Annan teada, et oman 28a vanust ja vägagi eksponeerimist väärivat sõidukit ning et mul ei ole seoses sellega absoluutselt mitte mingisuguseid muresid.
Smile
Vasta
#9

stihl Kirjutas:Annan teada, et oman 28a vanust ja vägagi eksponeerimist väärivat sõidukit ning et mul ei ole seoses sellega absoluutselt mitte mingisuguseid muresid.
Smile


Mul on sinu üle siiralt hea meel. Mulle üldiselt helistavad hommikust õhtuni inimesed kellele on ca 28-29 aastat vanad klassikalised sõidukid, mis väärivad eksponeerimist aga nad on sellepärast väga mures. Toungue

Tegelt ma loodan, et sa said aru mida ma oma tagantjärele segasena tunduva lausega algselt ütelda tahtsin. Ühesõnaga, Stihl, võta vabalt ja tule üritust kaema, kui sul vähegi viitsimist on.
Vasta
#10

Et seltsis segasem,siis kes Pärnust üritusele minemas!
100%pole küll isegi minemas,aga plaan tiksub ja mõte töötab!

seisan Pärnurannas jalgupidi solgivees
Vasta
#11

http://unicman.msn.ee/mksa.html

mõned pildid!

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
Vasta
#12

Minu pildid siin:
http://www.zone.ee/maksa40/
Vasta
#13

Minu lemmik pilt on jalgrattas ja rattalukk, Tekkis küsimus et, aks taba vedamiske oli vaja jalgratas või vedas jalgratas taba kaasas Big Grin
Vasta
#14

andres22 Kirjutas:Minu pildid siin:
http://www.zone.ee/maksa40/

Väga head pildid, kohe näha, et tegija on vanatehnikat ennegi pildistanud, ja mitte vähe Smile
(aga alates albumi 3 lehekülje lõpust ei tulnud suured pildid lahti)
Vasta
#15

TeeTL Kirjutas:
andres22 Kirjutas:Minu pildid siin:
http://www.zone.ee/maksa40/

Väga head pildid, kohe näha, et tegija on vanatehnikat ennegi pildistanud, ja mitte vähe Smile
(aga alates albumi 3 lehekülje lõpust ei tulnud suured pildid lahti)
Tänud kiidusõnade eest.
Nüüd lasin albumi uuesti üles ja peaks kõik pildid näha olema.
Vasta
#16

Tehti üritusest ka video film. Kas keegi teab, on seda võimalik kuskilt või kellegilt võimalik ka soetada.
Vasta
#17

Jaguar Kirjutas:Tehti üritusest ka video film. Kas keegi teab, on seda võimalik kuskilt või kellegilt võimalik ka soetada.
Tehtitehti.
Aga värk selline, et sellega läheb veel tibakese aega.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne