Praegustest numbrimärkidest Eestis, osa 2

XTA Kirjutas:[quote=Regardman]
Erinumbreid ka, milliseid vähemalt kahe kuu eest Elideel'i kogumikus ei olnud:

Kas see eelpoolviidatud kogumik on ka kuskil avalikult väljas või on tegemist poolsalajase failiga? Kui võimalik siis sooviks kah seda näha.

JAN
Suzuki GV & VW Caravelle
Vasta

JAN007 Kirjutas:
XTA Kirjutas:[quote=Regardman]
Erinumbreid ka, milliseid vähemalt kahe kuu eest Elideel'i kogumikus ei olnud:

Kas see eelpoolviidatud kogumik on ka kuskil avalikult väljas või on tegemist poolsalajase failiga? Kui võimalik siis sooviks kah seda näha.

saadan sulle selle.

www.platepie.com - autonumbritest meil ja mujal
Vasta

TGN on kah liikvel.
Vasta

Täna MB 777 HEL.
Vasta

Mingil rekkafirmal kasutusel IEE seeria.
Vasta

MGU nähtud täna, ZHS (siin millegipärast mainimata veel) mõned päevad tagasi.
Vasta

eelmine nädal Vabaduse pst nägin Hondat 111 YKS ..
Vasta

Vabandust, kui juba oli . Nägin täna 888 XUE , roheline Civic
Vasta

569 RAK garaazis seismas...



Vasta

777 LAW
Vasta

Kas y on Eesti tähestikus viimane töht vöi? Mul nimelt pole tervis köige parem, nii, et siis asjast kah, ma ei tea kas keegi on sellest ennem rääkinud, kuid
Ma olen Tartus näinud 9(xx) YYY oli vist see number mis silma hakkanud on ja ka 999 YYV ning ühel VW oli kas see oli Derby vöi Jetta(nad suht sarnased vist See on Derby http://www.rate.ee/show.php?id=9785245), aga selline number
100 ooo ehkl vast lühitalt öeldud 100 tuhat.

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta

miniest Kirjutas:Kas y on Eesti tähestikus viimane töht vöi? Mul nimelt pole tervis köige parem, nii, et siis asjast kah, ma ei tea kas keegi on sellest ennem rääkinud, kuid
Ma olen Tartus näinud 9(xx) YYY oli vist see number mis silma hakkanud on ja ka 999 YYV ning ühel VW oli kas see oli Derby vöi Jetta(nad suht sarnased vist See on Derby http://www.rate.ee/show.php?id=9785245), aga selline number
100 ooo ehkl vast lühitalt öeldud 100 tuhat.

Y on viimane täppideta täht vist jah.

Aga VW Derby ja Jetta on suhteliselt erinevad autod, Polo ja Derby esiosad on põhimõtteliselt samad, Polo on luukpära, Derby on 2d sedaan.
Vasta

A seeria täissamiseks kulub vist veel aega ,neid vahelejäänud A algusega kombinatsioone peaks wähemalt pooleks kui mitte terveks aastaks aastaks jätkuma.Ja kas siis saabub BAA seeria aeg?See küll minu arvamus aga ikkagi võiks taastada selle maakondlike numbrimärkide süsteemi.
Vasta

PETSS Kirjutas:A seeria täissamiseks kulub vist veel aega ,neid vahelejäänud A algusega kombinatsioone peaks wähemalt pooleks kui mitte terveks aastaks aastaks jätkuma.Ja kas siis saabub BAA seeria aeg?See küll minu arvamus aga ikkagi võiks taastada selle maakondlike numbrimärkide süsteemi.

Oli see parem, siis vöi? kuid osalt vöiks töesti, kasutada seda, süsteemi, et teatud piirkonnas jagatakse teatud numbreid.

*NT: Ida-Eesti A-...
Lääne-Eesti f-...
Löuna-Eesti k-...
Pöhja-Eesti P-...
See oli lihtsalt soovitus, kuid see oleks hea, siis saaks aru kus kohast registeeritud on, et siis ei saaks väita, et auto pole söitnud Tallinna auklikel tänavatel, sest präegast ei tea, kus masin registeeritud on jne jne.



*näide:

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta

Viimaste postitustega olen 100% päri.

www.platepie.com - autonumbritest meil ja mujal
Vasta

Ma nägin ja arvan, et Eesti Kaitse väele on vist terve seeria ära reserveeritud, sest olen Tartus juba xxx EKM ja xxx EKN numbritega masinaid näinud. vöi oli ikka xxx EKM, sest oli suht pime ning ega masingi nii puhas polnu, et korralikult aru saada.

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta

vahepeal nähtud SSN ja HMJ

www.platepie.com - autonumbritest meil ja mujal
Vasta

miniest Kirjutas:Ma nägin ja arvan, et Eesti Kaitse väele on vist terve seeria ära reserveeritud, sest olen Tartus juba xxx EKM ja xxx EKN numbritega masinaid näinud. vöi oli ikka xxx EKM, sest oli suht pime ning ega masingi nii puhas polnu, et korralikult aru saada.
Terve EKx seeria jah, EKV, EKJ seeriad täis, EKL seerias täidetakse vabu kohti, EKM uus laia numbriga seeria, MB GD-seeria masinatel kitsad EKR ja EKS seeria numbrid.
Vasta

69 IRW jäi laupäeval ette.
Vasta

Kui minu söber ühe korra välja arvutas palju peab olema numbreid välja antud, et täitsa uued numbri kombinatsioonid peaksid välja tulla siis oli see vist ligi 16 miljonit auto numbrit peab väljastama, et neid täis saada.
Päris meeles pole, kuidas ta arvutas ning lahenduseni jöudis.

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne