Praegustest numbrimärkidest Eestis, osa 2

Punase VW Golfi küljes 777EWA
Vasta

mazda 323 323UMK
Vasta

Võibolla on varem läbi käinud, aga mida kujutab endast MOC seeria? Täna nähtud mersu millel numbriks mitte 01 MOC, ega 001 MOC, vaid koguni 0001 MOC.
Vasta

MOC seeria oli popp vene ärikate seas (alguse sai vantidest), täpsemalt nende seas, kes Vene vahel käib. Venes olid MOC numbrid (vana standardi järgi) kõrgetel ametnikel (Moskvas?), seega miilitsa tähelepanu kandus automaatselt muule objektile. Ka pregu väidetavasti, vene tähtedega numbrid on miilitsa poolt vähem ahistatavad, kui ladina tähed.

PS. See 0001MOC võib ka eritellimus olla
Vasta

oxygen Kirjutas:Võibolla on varem läbi käinud, aga mida kujutab endast MOC seeria? Täna nähtud mersu millel numbriks mitte 01 MOC, ega 001 MOC, vaid koguni 0001 MOC.

Ise pol näinud, aga mis tähendab neli numbrit. Ja täna nägin veel numbrit mis oli punaste tähtedega valgel taustal ja est märk oli ka küljes. Kui oleks ilma est ita siis saaks aru aga oli nagu tavalin nr
Vasta

Style Kirjutas:MOC seeria oli popp vene ärikate seas (alguse sai vantidest), täpsemalt nende seas, kes Vene vahel käib.

Huvitav. Ma olen MOC seeriat näinud enamusel juhul Moskhvicidel. Mõtlesin et ehk on see tuletatud kuidagi auto margist ( mokits vms)

Aga nagu juba ütlesin, hoia silmad ja kõrvad lahti !

Üks 2001a Busso ongi ainult.
Vasta

MOC on välja antud nii 1993-94 ja enamasti olid ikkagi tavakasutuses (JJVVs kaks Fordi kustutusautot, 804MOC ja 805MOC). Seda 0001MOC (mingi S-Mersu) olen kah näinud ja see on kindel eritellimus (tüüp A2, 20k EEK riigilõiv).
Vasta

Nägin täna kummalist numbrimärki Ülemiste ristmikul Tallinnas.

000 AIA. Kindla peale oli 3 nulli. Vaatasin, siis korraks pilk kõrvale. Vaatasin uuesti, ikka 3 nulli Smile.

Raha eest saab kõike.

www.platepie.com - autonumbritest meil ja mujal
Vasta

Täna järvevanal 004 JMH, 300 PPG
Vasta

elideel Kirjutas:Nägin täna kummalist numbrimärki Ülemiste ristmikul Tallinnas.

000 AIA. Kindla peale oli 3 nulli. Vaatasin, siis korraks pilk kõrvale. Vaatasin uuesti, ikka 3 nulli Smile.

Raha eest saab kõike.
Volvo u 90-date keskelt? Kunagi seisis selle numbriga Volvo (vist S70) Aia tänaval päris tihti.
Vasta

Aga kes ütles, et 000 numbrimärki pole võimalik saada Smile
Vasta

zazik Kirjutas:
elideel Kirjutas:Nägin täna kummalist numbrimärki Ülemiste ristmikul Tallinnas.

000 AIA. Kindla peale oli 3 nulli. Vaatasin, siis korraks pilk kõrvale. Vaatasin uuesti, ikka 3 nulli Smile.

Raha eest saab kõike.
Volvo u 90-date keskelt? Kunagi seisis selle numbriga Volvo (vist S70) Aia tänaval päris tihti.

Ei olnud Volvo 90-test. Kuna jälgisin seda numbrit, siis auto mark jäi tähelepanuta. Aga musta värvi uuemat sorti linnamaastur oli.
Oxygen, aga võibolla tõesti on võimalik 3 nulliga märki seeriaviisiliselt saada. Lihtsalt pole varem märganud sellist Smile. Kes teab täpsemalt?

www.platepie.com - autonumbritest meil ja mujal
Vasta

Ega kuskil pole üleval tabelit kõigist tähekombinatsioonidest, mida nähtud, oleks lihtsam võrrelda kui peaks mõnda oma arust haruldasemat nägema.
Vasta

Jopakolla Kirjutas:Ega kuskil pole üleval tabelit kõigist tähekombinatsioonidest, mida nähtud, oleks lihtsam võrrelda kui peaks mõnda oma arust haruldasemat nägema.

Mul on.
516+ hetkeseisuga.
Automotos mainituid olen püüdnud ikka jälgida.
Organiseeri mulle oma e-posti aadress nt privaatsõnumina. Võin saata. Minu kontakt www.platepie.com-st.

www.platepie.com - autonumbritest meil ja mujal
Vasta

Paar numbrikombinatsiooni, mis veel viimasel silma jäänud: ELX, UBA ja YKI.
Vasta

Elideel. Ma ei tea, kas see on seeriaviisiliselt võimalik. Kunagi oli siin juttu variantidest nagu 000 OOO ja siis väideti, et pole võimalik. Mina pole seda väidet kunagi kuigi tõsiselt võtnud. Ise ma pole ka siukest näinud, aga kindlasti on neid olemas.
111 III nägin ka ära. Roheline universaal Honda Accord aastast 94-95.

Ja see ei puutu küll teemasse, aga olen näinud soome numbrit, milles sees Ä täht.
Vasta

Kas tähekombinatsioon MEX on seotud Silberautoga?
Tänud.
Vasta

MEX on tavaline laiatarbekombinatsioon Harju (nüüd siis Saue ja Maardu) büroost, välja antud nii mai-juuni 2005.
Vasta

oxygen Kirjutas:[...]
Ja see ei puutu küll teemasse, aga olen näinud soome numbrit, milles sees Ä täht.

Olen ka näinud numbrimärki millel täpitäht peal. Mingil veokil oli, millel vist Poola numbrid küljes olid. Pilti ei jõudnud teha.
Vasta

Täna 555 RUS ja 555 PKM
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne