#1

Keegi müüb sellist autot aga keegi ei tea mis auto see onBig Grin
Vasta
#2

Tean natukene sellest autost.
Välimuselt on ta küll originaali moodi , aga agregaadid on paigaldatud LADA omad. Mingi külasepp oli nikerdanud mitu aastat kere kallal ja jõudis selle pahtli ja räige keevitamisega ära rikkuda.
Tunnen inimest, kelle hoovis see seisab praegu. Kui tõsisemaid kavatsusi on , eks anna teada.
Vasta
#3

Ei ole absoluutselt huvitatud ostust. Niisama panin ülesse.
Perse keeratud jah, paistab selline välja.
Aga kas mark ongi siis Hansa või:???
Vasta
#4

Ongi jah sellise nimega. Vt lisa http://www.autogallery.org.ru/hansa.htm.
Vasta
#5

Hansa on ta küll, aga esikandle kuju nagu hästi ei klapi, kui võrrelda piltide põhjal. Kas on pärit mingilt teiselt margilt või siis omavalmistatud.
Selle hu rodi hind on muidugi üle mõistuse.
Juhul kui kellegil on soov seda taastama hakkata, siis ~4 aastat tagasi oli ühel Tallinna mehel paar mootorit olemas. Hansa või Hansa-Lloydi omad tema väitel.
Vasta
#6

Tundub, et autot müüb sama mees,kelle eelmise müügikuulutuse siin ära tõin:
http://forum.automoto.ee/viewthread.php?tid=1214
:o
Kuram, kust ta selle Hansa veel välja võlunud on?

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta
#7

Tean seda autot, olen päris lähedalt uurinud. Nimelt oli see Noarootsi Kõrtsu omaniku käsutuses-omanduses?. Stiilne ainult välimuselt ja kaugelt vaadatuna. Mõned üksikud õiged jupid olid küljes. Tehnika ja sisu täiesti \"mööda\". Esiaken tundus siiski õige olevat, aga mine tea. Fakt on see, et kui isegi pool küsitud rahast maksti, siis on midagi hullu Eestis lahti ... või on \"rahamehed\" väga välisilma ja internetikauged inimesed. Originaalse Hansa hea kere eest 2500EUR välja käia saan veel aru, täiesti rikutud asja eest? Russitsism viib seda hinda alla. Popcarina pole ei ehituskvaliteeti, väljanägemist ega tehnikat, originaalina pole jälle seda paska sinna pleki külge vaja.
Vasta
#8

Kui see on see Noarootsi auto siis ma olen seda autot kah päris lähedalt näind. Arvamus ühtib eelkõneleja omaga. Välimus stiilne sisu s..t mis s..t.
Vasta
#9

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: morris
Kui see on see Noarootsi auto siis ma olen seda autot kah päris lähedalt näind.
Kah suvine Noarootslane? Ühe väga põneva uunikumi oleme siiski Öterbyst ära toonud: Humber Hawk IV.
Vasta
#10

Kas nüüd just suvine Noarootslane lihtsalt sai üks jaanipäev umbes paar aastat tagasi seal kandis veedetud
Vasta
#11

auto juba müüdud juu:bounce
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne