datsun 220c  (ql330) info oodatud
#1

datsun  2.2d      220c

ootame igast infot kus seisab sellis isendit ja varuosi
ja palju ja kus kandis neid veel ringi liigub

ültse on oodatud igasugune info selle auto kohta mootori 2,2d  käigukastiskeemid  
ja kõike muud head selle autoga seonduvat
Vasta
#2

Kui omad sellist masinat siis oleks ikka vaja teada millega kõige kiiremini nö "hapu" on.Masin iseenesest üks minu lemmikutest.Mootoriks SD22 kasutatakse ka Datsun Pick-Upidel ja vanematel Urvanitel. Hea väändega aga kahjuks tihti läbiaetud (valed õlid ja ilma õhufiltrita sõit).Samad kolvid mis Patroli SD33 mootoris ainukese vahega ,et Patroli kolvil 5 rõngast SD22 motos 3 rõngaga kolvid.Tavaliselt paigaldatud 4 käigukaste aga võib leida ka 5 kastiga sõidukeid.Ega neid eriti leida pole ei meil ega ka soomes.
Vasta
#3

kui sa just ise see müüja või ostja ei olnud, siis võid proovida otsida streetrace foorumist ühe vana kuulutuse kahe 220c(pruun ja valge) müügi kohta (ca selle aasta algusest), mäletamist mööda ei märgitud seda müüduks ja tel nr oli olemas.
Ühte helelillat 220c nägin viimati eelmisel reedel Tallinna lähedal (seismas, aga paistis täiesti kobe ja kasutusel), umbes aasta tagasi ühte rohelist Tallinnas (sõitis vanem mees), see vist sama masin, mis vahest TAKi juures pesitses.
Vasta
#4

Selline küsimus veel, et kust kohast saaks sellele veel juppe tellida.
ega eestis see kahjuks võimalik ei ole ma kardan. aga näiteks soomes, järsku keegi siin teab mingeid linke
Vasta
#5

-innu-87- Kirjutas:Selline küsimus veel, et kust kohast saaks sellele veel juppe tellida.
ega eestis see kahjuks võimalik ei ole ma kardan. aga näiteks soomes, järsku keegi siin teab mingeid linke  
www.autoosad.ee nissan 220c
Vasta
#6

kere tetaile sealt ma kardan et ei saa
Vasta
#7

kuskil rakverekandis oli üks 220C müügis, umbes pool aastat tagasi.
Vasta
#8

Mul oli see auto , järel on mõned logod , kontakt 51949018
Vasta
#9

Üks liigend on siin !

http://www.berndtsbildelar.fi/shop/framdelar/sid6.html

v
Vasta
#10

ludvard Kirjutas:Mul oli see auto , järel on mõned logod , kontakt 51949018

Kas see on see hõbehall/met.pruun värvi isend ?

v
Vasta
#11

Tihemetsa vahel peaks isegi kaks pruuni olema.Üks oli kindlalt müügis.
Vasta
#12

oman 77a kahevärvilist puun/hõbe nissan datsun 220c gloriat, garaazi, kus on seisnud pea pool aastat, sõitis omal jõul, ootab suuremaid rahasummasid. Plaane palju eks ole näha mida tulevik toob. mootoriks hetkel 2.2d 5kkastiga, mida ei plaani peale jätta. samas olemas 82a datsun pick-up samasuguse 2.2 d mootoriga, täiesti sõidukorras, aasta tagasi üle värvitud, igapäevases kasutuses! gloriaga sain kaasa ka küllaldaselt varuosi, et kui kellelgi küsimusi v huvi millegi vastu sis andku teada, hea kui leidub eestis sama automargi huvilisi!
Vasta
#13

Tean kus seisab üks valge datsun 220, pisut küll rooste poolt näritud aga ei midagi hullu klaasid tuled terved sisu ka korras mootori kohta ei tea õelda. Asub Kuressaares, arvata on et omanik müüks selle ära kah.
Vasta
#14

Ühe sellise auto vrakk peaks seisma kuskil Põlvamaal,Ahja kandis.Tegu minu kunagise autoga,mille alles möödunud aastal registrist kustutasin.Masinal aeti mootor kotti ja nii ta siis seisma jäigi.Mis tast praegult saanud on ei oska öelda,viimase valdaja kontaktid ei toimi enam.Samas oli vististi tegu ühe kõige uuema Eestis olnud masinaga.Tõin Soomest 1992 aasta detsembris,masina esmaost Soomes 15.03.1980.Mootor SD-22,käigukast 5-ne manuaal.Põltsamaa kandis oli 90-ndatel ka üks bensiinimootoriga(R 6) variant ja kuuldavasti oli Eestis ka üks taksovariant(diisel+ automaatkast,roolisambal oleva valitsaga ja kohti 1+5-ees pikk iste.)Kunagi oli see Soomes väga levinud taksoauto.Samas Inglismaal,kus on selle auto fan-club,pole keegi midagi kuulnud diisel versioonist.Mõningaid juppe oli veel paar aastat tagasi võimalik leida Koivuneni,Arwidsoni ,Atoy ja Motorali valikust.Mõned osad aga on ühised Datsuni pick-up omadega.Tegelikult väga lollikindel ja väga mugav masin,kütusefilter oli kopsikus olev padrun,seda sai asendada Avial kasutatavaga.Need ei maksnud aga midagi,neid tootis pimedate ühing.Minu aotol aga purunesid tagavedrude pealehed.Need sai siis ühel Tartu firmal lasta uued teha.Kestsid väga hästi.
Umbes 7-8 aastat tagasi pidas üks vennike Kambjas pruugitud varuosade poodi.Ei läinud hästi ja pani oma asutuse ukse pulka.Järelejäänu läks EMEXisse ja prügimäele.Sh selle masina tagalaternad ja pea kogu sisustus.Kahju.
Tervitades,Flanagan
Vasta
#15

Tundub õige teema.

Üks kolleeg Pärnust tunneb huvi Datsun 220 (diisel) detailide osas. Veermik ja pada on olemas, need kriitilist huvi ei ärata. Pigem on asi esivõres-stangedes, esituledes, plekkides (korralikud uksed jms). Ühesõnaga iluvidinad ja muud kannid.
Konkreetsed pakkumised oodatud PM ja edastan.
Sobivad ka vihjed, kus võib seista neid.
Vasta
#16

Teema on küll juba aastate tagune, aga otsin ühte pruuni Datsunit 220c, 1977a, reg nr 444ADI.
Minu andmetel peaks olema kuskil Pärnumaal. Smile
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne