Gaz 63 vahekasti laagrid?
#1

Sai pärast 10 päevast seismist oma 63 käima pandud ja enda suureks üllatuseks hakkas kuulduma vahekastist mingit imelikku häält, see isegi sarnaneb niisugusele aeglasele raginale/metalli hõõrdumisele. kontrollisin õlitaset, see oli ok. sellest kas esisild on sees või ei ei sõltunud hääle olemasolu. siit ka küsimus, kas hakkavad mu autol vahekastis laagrid minema, või on hoopis sees midagi katki läind?Sad
ise loodan et on mõni laager. Ehk oskab keegi öelda, mis mõõtu laagrid seal kastis käivad, ja kas on selliseid enam üldse kuskilt saada? mul on küll olemas joonis vahekastist, kuid mitte laagrite mõõtmeid. niisama ei tahaks hakata lahti kiskuma enne, pärast aja tikutulega taga.
Ehk on kellelgi kogemust sellise probleemiga.
Vasta
#2

urks Kirjutas:... kas hakkavad mu autol vahekastis laagrid minema, või on hoopis sees midagi katki läind?Sad
ise loodan et on mõni laager. [...]
niisama ei tahaks hakata lahti kiskuma enne, pärast aja tikutulega taga.

Me keegi ei ole hiromandid, et teaksime öelda, mis mingis kinnises kastis sees toimub. Mina soovitaksin ikka esimese asjana kast lahti kiskuda ja vaadata, et mis värk seespool tegelikult on. Et mis katki ja mis terve. Ja saada teada katkiste asjade (nt laagrite) mõõdud/numbrid.

Sellest tikutule jutust ei saa ma aru - 63 vahekast on sedavõrd lihtne, et lahtivõetud kasti kokkupanek ei ole ühelegi tehnikainimesele üle jõu käiv. Lihtsalt ei saa tekkida olukorda a la mul-on-hulk-juppe-ei-tea-kuidas-kokku-panna... Kui juba kastis klõbin-ragin käib, siis on "niisama" lahtikiskumisest asi ikka üliväga kaugel...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#3

hetkeolukorra tõttu ei saa autot seisma panna, pean teda saama mingi aeg liigutada eest ära, ning see vahekast ei ole muidugi mingisugune tehnikaime, kuid ma ei taha seda võtta lahti, et teada saada seda et laagrite ja hammasrataste leidmine on raskendatud.
ja tikutule jutu all ma pidasin silmas seda, et ehk keegi teab kas seal seesolevad laagrid/hammasrattad on üldlevinud Gazide hulgas või on tegemist erijuppidega, mille leidmine ei ole ju teadupärast nii lihtne alati. sellepärast pöördusingi siiapoole, et ehk on keegi sellise probleemiga kokku puutunud ja teab nende detailde mõõtude ja saadavuse kohta midagi.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne