kas varjupaik oleks huvitatud ?
#61

Kaasforumlase SM .Volgahuvilise ettepanek teretulnud.Minu ettepanek oleks see ,et ainult osa asju viia katuse alla.Väärtuslikem osa sõidu .veo ja bussidest.Troll ,tramm ja see 620 kindlasti.Ma ei tea millised muud wõimalused JJ omanikel on aga samas vähemalt mulle meeldib neid autosid waadata ehedalt ,looduses ,täpselt nii nagu nad sinna paigaldatud on.Ei ole ju mõeldaw ,et terwele JJ varjupaigale katus peale tehtaks.100% warjupaiga sõber ja toetaja.
Vasta
#62

Tallinnas ühe eramaja hoovi peal seisab mitu aastat ( vähemalt 9) päris uus ZIL "Бычок" . Auto oli ostetud tehasest ja oma jõuga saabus Tallinna, kuid omanik ei saanud selle veoautoks registreerida- ainult traktoriks kuni 50 km/h . Muidugi omanik sellega nõus ei olnud ja nüüd see praktiliselt uus, kuid juba vana auto lihtsalt vedeleb Sad
Vasta
#63

vad77 Kirjutas:Tallinnas ühe eramaja hoovi peal seisab mitu aastat ( vähemalt 9) päris uus ZIL "Бычок" . Auto oli ostetud tehasest ja oma jõuga saabus Tallinna, kuid omanik ei saanud selle veoautoks registreerida- ainult traktoriks kuni 50 km/h . Muidugi omanik sellega nõus ei olnud ja nüüd see praktiliselt uus, kuid juba vana auto lihtsalt vedeleb Sad
9 aastat ta kindlasti ei seisa seal nii. Kuskil 2001 tekkis see sinna nähtavale. Ennem oli seal mitu Multicari.
Vasta
#64

Regardman Kirjutas:
vad77 Kirjutas:Tallinnas ühe eramaja hoovi peal seisab mitu aastat ( vähemalt 9) päris uus ZIL "Бычок" . Auto oli ostetud tehasest ja oma jõuga saabus Tallinna, kuid omanik ei saanud selle veoautoks registreerida- ainult traktoriks kuni 50 km/h . Muidugi omanik sellega nõus ei olnud ja nüüd see praktiliselt uus, kuid juba vana auto lihtsalt vedeleb Sad
9 aastat ta kindlasti ei seisa seal nii. Kuskil 2001 tekkis see sinna nähtavale. Ennem oli seal mitu Multicari.
Siis ma eksisin Rolleyes Aga ma tihti seal jalutasin kuni 1998 aastani ja tundub et ta oli seal juba . ( [censored] tn . Mustamäel ?)
Vasta
#65

Ja seesama aga võiks asukoha mainimata jätta siiski. Piisab Mustamäest.
Vasta
#66

Regardman Kirjutas:Ja seesama aga võiks asukoha mainimata jätta siiski. Piisab Mustamäest.
Sorry Rolleyes
Vasta
#67

ahja vaz 2121 lada niva ka
Vasta
#68

rex103(seda te vist tituleerite mõtetuks plastihunnikuks)

See pole lihtsalt mingi plasithunnik vaid see ju osa Eesti auto ajaloost Smile

www.classiccar.co.uk
www.carandclassic.co.uk
www.classiccarsforsale.co.uk
Müüa 2140 1982
Tartu on muutumas drifti Päälinnaks, oma ringristmikudega. Big Grin

Vasta
#69

mu kolleksioonis on üle sellised isendid mida võiks huvikorral pakkuda

Gaz 63
luaz
02
mõned mossed
kui mõne isendi vastu huvi andke teada,
Vasta
#70

vad77 Kirjutas:
Regardman Kirjutas:Ja seesama aga võiks asukoha mainimata jätta siiski. Piisab Mustamäest.
Sorry Rolleyes
Tegelikult võiks uurima minna, mis taadil plaanis. Idee järgi saab vist praegu selle arvelegi... Kui kopitab seal edasi, oleks edukas J-J saada :p
Vasta
#71

kahtlane et postkast on küll huvilisi täis aga muidu ei tunne keegi õrnagi huvi
Vasta
#72

Kui soovid varjupaigale annetada, siis võta "muuseumipapa"-ga ühendust, tema telefoni leiad profiilist. Niva vastu peaks huvi küll olema.
Vasta
#73

Timm Kirjutas:eespool oli juttu et 402 varjupaigast puudu. tõsiselt hämmastav, sest kunagi pildi pealt nägin, kuidas varjupaigas mitu-mitu 402 seisid. võibolla kuskil mujal, ei tea kah.

no mõte on selles, et Paides selline väga heas korras masin müüa, iga päev koolist tulles näen seda. kuigi masin on restaureeritud, on kerekuju jms samad, ära ei ole ostetud, küllap hind kõrge.. ei tea.

aa, samas kui 402 pilti otsisin, (et teada saada, kas tegu on sama masinaga)leidsin sellise lehe: www.carrating.org

otsige, seal on päris palju masinaid vene soostBig Grin

Ega siis need 402d pole.
Võhikul raske vahet teha 402, 403 ja 407l.
Vasta
#74

ostas selline asi müügis https://www.osta.ee/index.php?fuseaction...id=2043094 - kui varjupaik oleks huvitatud ja kuidagi selle transpordi suudaks orgunnida (minu autol ei ole konksu), võin kasvõi ise välja osta Toungue

(Arvuti)vanaraualadu -> www.hot.ee/hqs

Vasta
#75

hqs Kirjutas:ostas selline asi müügis https://www.osta.ee/index.php?fuseaction...id=2043094 - kui varjupaik oleks huvitatud ja kuidagi selle transpordi suudaks orgunnida (minu autol ei ole konksu), võin kasvõi ise välja osta Toungue

see tuleks küll varjupaika viia

autod on elu
Vasta
#76

Kui puksiiril käigukasti ära vahetatud saan,siis saan selle ära vedada,kui muidugi varjupaigal huvi onCool
Vasta
#77

Nõus, nüüd tasuks vaid omanikuga jutule saada, ehk ...
Vasta
#78

Kas muuseumipapa ka sellega nõus on? Smile Olen käsi asja soetamisel. Kahju et "Osta Kohe" pole...
Vasta
#79

Teades Tuvet, ütlen, et igasugu vinged ja omapärased samodelkinid on küsimata oodatud Smile
Vasta
#80

Kui hqs telefoninumbri saab, vaatama läheb ja selleks ajaks ühtegi pakkumist pole tehtud, siis on võimalus omanikule raha kohe pihku pista ja lasta oksjonilt maha võtta. Vaevalt, et selle hind üle 1000.- eriti läheb kui vanaraua hinnast lähtuda. Samuti tuleb kindlaks teha, et kas see üldse järelvedamist kannatab või tuleb treileri peal ära vedada.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 2 külali(st)ne