kas on mõtet osta riga 11-e (või oli ta 12, ei mäleta)
#1

et kas siis on mõtet osta riga 11-et (või oli ta 12, ei mäleta)? kas on mõtet osta siis?

rigal puuduvad vändad(seega ka tagapidur) tuled on olemad, aga pirne sees pole, mingid jalarauad on ka, mootoril on silinder ka lahti... ja sädet pole... üks kolvirõngas on ka katki, ülejäänud asjad on korras, et siis kas on seda mõtet osta 400.- krooniga?
Vasta
#2

kellele on kellele mitte, otsusta ise, palju sa juurde pead maksma, et asi töökorda saada. ja ma usun et seal on veel 7 varjatud suuremat viga.


EDIT: Kui sul on seal juba niipalju vigu, siis usu mind, ta võib sul küll nagu uus olla, aga seda ta kohe kindlasti pole. Mõtle millest sellised vead tekivad nagu kolvirõnga purunemine(mina pole siiani suutnud ühtegi lõhkuda), miks kaob võrril säde(see on tegelikult müsteerium).


PS 84', 83', 82', 80', 79', 77', 76', 75', K-15, K-16, M-15; M-16
Vasta
#3

ja mis nendeks vigadeks võivad olla? omanik väitis mulle küll et mootor on pmst nagu uus va need asjad
Vasta
#4

riga Kirjutas:ja mis nendeks vigadeks võivad olla? omanik väitis mulle küll et mootor on pmst nagu uus va need asjad

Hmm, kui mootoris juba niisugused asjad (rõngad) katki on, siis on ju suht kindel, et see mootor ei saa nagu UUS ollaSmile

(Mina ostaks endale korraliku asja, mis sest, et kallim on)
Wink
Vasta
#5

noojah... ise mõtlesin ka et ostan ühetl vennalt masina mis töötab... aga samasugune logu näeb välja aga töötab... aga ta ei saa seda mulle vist ise kätte tuua... et ostan selle vist 400.-ga ära ja siis vaatab mis teha annab.
Vasta
#6

Kui oskad ja viitsid nokitseda, miks ka mitteToungue
Vasta
#7

400 krooni on selle eest palju küsitud....
Vasta
#8

riga Kirjutas:noojah... ise mõtlesin ka et ostan ühetl vennalt masina mis töötab... aga samasugune logu näeb välja aga töötab...

Mille poolest ta logu on??? Kas värv on maha kulunud ja kohati roostes???


Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne