muti peletaja
Nu pogodite mutid-rotid! 15 minutit lahkumiseks ja siis läheb müdinaks.
[Pilt: 1]
Vasta
Sellisega võib juba naabritelegi lahkumiseks aja ette anda:
   
Vahetus läheduses on korralik maavärin ja korstnad kukuvad. Vähemasti nõuka ajal oli sellisega keelatud töötada hoonetele lähemal kui x meetrit. Sellest peeti üldiselt kinni, aga olenevalt pinnasest tuli inimestelt ikka kaebusi...
Ainuke mure on töötamise ajal ringi sõita. Kohapeal pidi sekunditega raamini sisse vajuma. Kaal oli minu mäletamist mööda 12-13t, millest suurema osa moodustab rull. Ees tiisli sees on kaks 180Ah akut, taga tummine reaskuuene diisel, mille ainus ülesanne on rulli võdistada. Vedukiks oli Kirovets. Sorry kui teemat solkisin, aga noorus tuli meelde. Alustasin oma töömeheteed tee-ehitusmasinate elektrit torkides.
Selle kohta, mida mutid asjast arvasid, mul kahjuks andmeid pole. Äkki keegi teab ja mäletab?
Iga töö tulemus on selle riista nägu, millega seda tehti.
Vasta
https://www.youtube.com/watch?v=BqlwUXP-ubI
Kui on raha, siis ostan bensiini ja sõidan tsikliga. Kui ei ole, siis sõidan ilma.
Vasta
kevadest saati pesitseb mul õuenurgas mingi loom. Diagnoosisin esiti vesiroti, kuna kuhilaid ei tekitanud. Vahepeal tegi ka paar kuhilat, niiet arvasin muti olevat. Mutilõksu ei lähe (siiberdab kaootiliselt ringi) ja enam kuhilaid ei tekita - küll aga ajab aktiivselt käike otse muru all, niiet pind on pehme. Püsib õunapuude all - ilmselt on ikkagi tegu vesirotiga, kes vahepeal miskipärast kummaliselt käitus?
ehituspood tõdes, et vähemasti sügiseni pole mügrimürki pakkuda - EU norm keelas ära ja ehk tekib millalgi mingi (lahjem) aseaine.
kuidas sindrit tappa? Smile peletamine mind ei huvita - siis kolib heal juhul lihtsalt teise õuenurka, mis sobib mulle praegusest vähem. Halval juhul peab peletile pisikest naeru Big Grin

edit: postitust võib ilmselt lugeda ka nii: "ostan pealinna kandis Brodit (vms-i)."
insenerlik lähenemine: kui suurusjärk on õige, on kõik korras
Vasta
Kui mügri on majas siis mutte pole, selles võtmes polegi nii paha variant
Töötavat asja ei maksa remontida, läheb katki
Vasta
(19-06-2018, 23:46 PM)Laurts Kirjutas: Kui mügri on majas siis mutte pole, selles võtmes polegi nii paha variant
on ikka paha variant - praeguse teooria kohaselt peletab mu mururobot mutte (kes möllasid / möllavad küll naaberkruntidel, mitte aga mul). Lisaks on mul muttide püüdmine traatlõksudega päris hästi õnnestunud ja usun nendega igal juhul toime tulevat. Praeguse elukaga ei saa aga hakkama Sad
insenerlik lähenemine: kui suurusjärk on õige, on kõik korras
Vasta
Mul kah millegipärast sel aastal need elukad püsivad ainult õunapuude all. Võibolla soe lehekuu küttis mujal maapinna liiga kuumaks? Big Grin Igatahes traatlõksuga on tavapärasest rohkem vaeva. Ühe elukaga jantisin 3 päeva vist, kuidagi ei saanud aru kuidas tal see õnnestus, aga muudkui ajas üht ja sama hunnikut uuesti üles, kuigi lõks seal samas all. Lõpuks avastasin sealt alt 4 kanalit. Siis sain kätte ka - täitsa tavaline mutt oli ikka, kuigi kahtlustasin juba ei-tea-mida. Nüüd jandin teist päeva teise õunapuu all, seal on maru palju neid maalähedasi kanaleid, kus maa peal muru üles kergitatud. Eks paistab, kas õnnestub. Sama puu alt ühe olen juba paar nädalat tagasi kätte saanud.
Vasta
(19-06-2018, 23:46 PM)Laurts Kirjutas: Kui mügri on  majas siis mutte pole, selles võtmes polegi nii paha variant
Mutt lükkab lihtsalt hunnikud murusse/peenrasse. Mügri, raibe närib noorte viljapuude juuri kuni need ära kuivavad ja sööb porgandid ära.
Iga töö tulemus on selle riista nägu, millega seda tehti.
Vasta
Mul pandi kodus müristaja tööle. Jahinduspoest ostetud. Padrun käib sisse. Kaks paukku saigi teha ja mutid kadunud. Lõi vist poistel kõrvad kumisema.  Võibolla on nad lihtsalt sügavamal kus on niiskem ja rohkem ussikesi. Eks nüüd vihmadega näha mis olukord tegelikult riigis valitseb.
Aquila captas non muscas.
Vasta
Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne