#1

http://forum.automoto.ee/showthread.php?...#pid134595

Kas ei oleks mõistlik see varjupaika korraldada?

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#2

Tervist, pooldan mõtet vaja oleks uurida kas klaasid ka olemas.
Vaevalt enam selliset pakkumist enam tuleb see on sisuliselt vanaraua hind.

Autod M 408 export, GAZ 21 ja Saab 96 "küülik"
Vasta
#3

Olen vajadusel käsi nagu ikka.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#4

heikson Kirjutas:Tervist, pooldan mõtet vaja oleks uurida kas klaasid ka olemas.
Vaevalt enam selliset pakkumist enam tuleb see on sisuliselt vanaraua hind.

Klaase ei ole.

Müüja kontaktideks on vaid PM ja e-mail - saatsin oma kontaktid, vaatame ehk õnnestub ühendust saada

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#5

Masin Tartus - praegune valdaja oli paari päeva eest emexist ära päästnud, kuid omal taas raha vaja. Olnud kunagi Leivategija käes, krundi all, ilma ühe tagatiivata. Eraldi oleks võimalik juurde osta 4k eest pea terve plekiring ja klaasid.

Lubati ka transport organiseerida Tartust Järva-Jaani u 1k EEK eest. Lõppkokkuvõttes läheks masina päästmine maksma 2,5-3K krooni (loodan veel tingida), homme saab veel täpsustada kui kiire ära viimisega on. Olen ise nõus seemneks panema 150 krooni.

PS - kas keegi Tartu foorumalstest ei sooviks ise ZIMi transportida JJ-ni?


Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#6

on vöimalus treiler hankida, ja mu omegal konks olemas!! elan ise JJst 20km eemal
Vasta
#7

Minu poolt ka raha tulemas,kui vaid sõber Kris i näeks.
Vasta
#8

Toetan koidulaga.
Vasta
#9

OK ! Jakobson minu poolt.
Vasta
#10

Võiks ka toetada, kuid kuhu ja kuidas?
Vasta
#11

Varjupaiga poolt tänu teema algatajale, ZIM`i päästjale ja kõigile, kes soojalt ettevõtmisse suhtuvad! Arvan, et aktsiooni õnnestumise korral võiks üritada kaasa osta niipalju detaile (klaasid), et saavutada selline väljanägemine, mis vajalik isendi eksponeerimiseks. (Olgugi küll, et varjupaigas praegugi väga erinevad seisukorras isendeid ...) Transpordi võtaksime oma kanda, meiepoolse osalusena.
Vasta
#12

kui pärida tohib, siis kas zim läheks lihtsalt varjupaiga-platsile või hoopis "uue hingamise" andmisele (kasutati ju neid kiirabimasinatena)?

teet,
mõtleb, kas liituda käesoleva aktsiooniga või sellega konkureerida...

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#13

Vähe OT, aga kuidas lood Zuk-iga on ja kas Tauria paberimajandus on korras?
Viimane informatsioon (võib ka aegunud olla) mida oman on suht kurb ja siit foorumist ei ole infot läbi jooksnud nende asjade kohta.
Zim-i soetamist toetaksin isegi, aga ennem sooviks infot eelnevate asjade kohta.
Vasta
#14

Oot oot oot, nii ikka ei saa. ZUK toomata ja järgmise kallale juba. Kõik peaks ikka omal ajal olema ...
Vasta
#15

Niisuguse hinnaga ZIMi pakkumist vaevalt enam leiab. Kuna see parem aeg oleks siis?
Vasta
#16

Regardman Kirjutas:Oot oot oot, nii ikka ei saa. ZUK toomata ja järgmise kallale juba. Kõik peaks ikka omal ajal olema ...

Oleksime väga õnnelikud, kui keegi varjupaiga sõpradest aitaks meil "kokkuveograafikut" korrigeerida, kui meie poolt valitud ajakava ei peaks sobima. Väidan, et mitte ainult Žuk ei oota järjekorda, vaid neid isendeid on veel päris palju ... Väga lahke ja arusaava olemusega žukiomanik ei teinud sellest probleemi, et isendi äratoomine viibida võib. Samas võtame suurima heameelega vastu kõik heatahtlikud transpordipakkumised.
Vasta
#17

Kris, kui tel.numbri said, siis võid mulle privasse selle saata, võib-olla saan üle vaadata masina.
Vasta
#18

Hinda tingida võimalik ei olnud (olgem ausad - ega seal ei olegi enam midagi tingida), lõplikuks hinnaks jäi 2000 krooni ja loodame käed lüüa järgmise nädala jooksul ning püüame transpordi organiseerida omal käel. Seega kuulutame aktsiooni välja ja lubatud seemneraha 150 krooni ootab lisa, rekvisiidid allkirjas.

Samas amf ryblik1 kaudu on võimalus ZIMi juppe juurde soetada. (eberhard on vist ka huvitatud???)

Pulmasõidud vana Volgaga, saunabussi ja RAF "Kutsikas" rent - www.suhtesepp.com
Vasta
#19

100 EEKu minu poolt ZIM-le!

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#20

Ok, vabandage selle üle mis ma kostsin ennem.

Ja kui endine Leivategija oma, siis peaks olema antud isend sitapruun.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne