#1

kas leidub veel inimesi kellel on tsikkel M-61 ? Mul naabrimehel on aga seisnud garaaþis sai teine veel 10l bensiini valada ja bensiin oli teine mark veel 66 ja oli korralik mitte lahtund, saime käima vanade originaal m küünaltega käis ilusti, küünlad hästi säilind igaljuhul käis ühtalselt. ilus embleem paagil, ja korviga teine ja kõik niikorras kui võimalik originaalvärv ei ühtki värvitükki sumpsid leegitorud korras Smile võibolla leidub kellegil veel niisugune pill siis võiks pilte saata. Ja naabrimehe isale kuulub see lükkas külgkorvi kaane tagant maha sa raks kutil oli erinevaid kindaid mingi 10 paari vähemalt vanast nahast jne talveks jne jne. Uh judinad tulevad kohe peale niisugune pill on ikka tõeline uunikum.Big Grin

Otsin eboniidist Iž-350 signaali ja M72 signaali cm-01 cm-02, militaar M72 kuuluvaid kanistreid, kanistri raame, kohvreid ja nende raame. dektarjovi relvakinnitus jalgasid ...
Vasta
#2

et mul ka mõned pildid aga see M61 kellegi välismaalase oma leitsin ingliskeelselt lehelt selle teine kõik detailid mis vähegi võimalik ära kroomind isegi õhufiltri kel huvi mul väike tsiklikogu pildigalerii kui huvi tõmmake terve kataloog alla

tsiklite pildid

:lol:bounce

Otsin eboniidist Iž-350 signaali ja M72 signaali cm-01 cm-02, militaar M72 kuuluvaid kanistreid, kanistri raame, kohvreid ja nende raame. dektarjovi relvakinnitus jalgasid ...
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne