Cadillac Deville Coupe
#1

terekest.

Kas eestis ka niisuguseid pille leidub kuskil vedelemas või sõitmas. Võiks ju pilte ülesse siia panna. Mulle õutsalt meeldib CadillacDeville Coupe 59.a kui keegi on näinud 3000 Miili Greeclandi filmi siis saab aru mida ma mõtlen Smile kõik nikkel ja ilus punane pill Smile Nüüd ju saab isegi minuarust vana uunikumi kindlustada muidu nii et 10.a siis saab kasko teha mul isa kindlustaja ja kui selle kätte saaks oleks julge sõita, krt tagatuli plekib sitaks see ju plastikust ja pikliku kujuga kumbagil pool kaks Smile Smile

Otsin eboniidist Iž-350 signaali ja M72 signaali cm-01 cm-02, militaar M72 kuuluvaid kanistreid, kanistri raame, kohvreid ja nende raame. dektarjovi relvakinnitus jalgasid ...
Vasta
#2

perekonnatuttav ehitas edise Soome ametniku kas Kekkonen või midagi niisugust endise cadillaci ülesse, müüs maha kellegile vend pani puuse, esiots salongis, pani esiotsa uues ajas mööda soomet ja saksast rootsist vidinaid kokku, lasin auto kaheuksevahelt pooleks kardaanipikendused ja vaheplekid, ja tegi limusiiniks. Kui keegi nägi suvel Põltsamaal, Koerus, Tallinnas tartus seda sõitmas siis olete seda näinud Smile Musta värvi taha oli kirjutatud väikselt FIN nüüd müüs maha ja hakkab Bonster Trucki ehitama Smile

Otsin eboniidist Iž-350 signaali ja M72 signaali cm-01 cm-02, militaar M72 kuuluvaid kanistreid, kanistri raame, kohvreid ja nende raame. dektarjovi relvakinnitus jalgasid ...
Vasta
#3

Huvitav, mis asi on Bonster Truck? Kellegi hr Bonsteri poolt kusagil toodetav veoauto? Pole kunagi sellest kuulnud..äkki paned mõned pildid, saame ka teada, mis uue imega tegu.

Asp
no wonder,
man
Vasta
#4

Kujutan ette, et klaviatuuril on tähed B ja M suhteliselt kõrvuti ja on endalgi sõnu valesti kirjutatud äkki on tegemist ikka Monster Truck autoga...

http://www.amsoil.com/monstertruck/gallery1.htm

Dodge Journey Cool
Vasta
#5

tõesti ajasin tähed segamini sorry. kui leian üles lingi kus üks mees ehitas Monster Track LIMO hästi pika siis panen selle lingi siia ülesse.

Otsin eboniidist Iž-350 signaali ja M72 signaali cm-01 cm-02, militaar M72 kuuluvaid kanistreid, kanistri raame, kohvreid ja nende raame. dektarjovi relvakinnitus jalgasid ...
Vasta
#6

Siin see link on aga seal palju limusid koos.

monster track limo´s :yes

Otsin eboniidist Iž-350 signaali ja M72 signaali cm-01 cm-02, militaar M72 kuuluvaid kanistreid, kanistri raame, kohvreid ja nende raame. dektarjovi relvakinnitus jalgasid ...
Vasta
#7

Tegelikult peaks sa teema nime muutma Monster Truck-iks siis oleks elgem pilt. Siit ju ikka praegu naljalt Deville Coupi ei leia. Ainult minu arvamus. Smile

Dodge Journey Cool
Vasta
#8

Cadillac Deville Coupe -59
[Pilt: 59cad.jpg]

VÄHEMALT üks Deville on Eestis olemas (küll 1960 ja neljaukseline). Mingi aeg tagasi nägin kusagil ajakirjas pilte ja väikest intervjuud omanikuga.
Vasta
#9

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: ala310
terekest.

Kas eestis ka niisuguseid pille leidub kuskil vedelemas või sõitmas. Võiks ju pilte ülesse siia panna. Mulle õutsalt meeldib CadillacDeville Coupe 59.a kui keegi on näinud 3000 Miili Greeclandi filmi siis saab aru mida ma mõtlen Smile kõik nikkel ja ilus punane pill Smile ja kui selle kätte saaks oleks julge sõita, krt tagatuli plekib sitaks see ju plastikust ja pikliku kujuga kumbagil pool kaks Smile Smile

Ühte 4-dr caddyt on liikumas nähtud: http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?t=642
Samuti üks 59 coupe pidi olema hetkel restaureerimisel.
Ja minu lemmik on ka see punane convertible sellest filmist...

Rgds
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne