Mida arvata Peetri Talutehnikas pakutavatest väiketraktoreist?
#1

Liiguvad siin mõtted praegusest MF-ist pisut suurema töölooma soetamisest.Seal pakutakse hinnaga 40-60000 erinevaid (Kubota,Mitsubishi ja ka päris tundmatu nimega) väiketraktoreid. Traktori kanda jääks erinevad majapidamises vajalikud transporttööd,aiamaa,lumekoristus ja muruniitmine.Haakeriistadega pole probleemi. Mida arvate teie neist riistapuudest? On kellegil kokkupuuteid? Mäletan kunagisi 12hj hiina traktoreid,mis olid päris asjalikud oma hinna jm suhtes. Või on see mõte targem kohe maha matta ja hakata pisut kallimat T-25Ad otsima.
Vasta
#2

Tavatraktorit ei oska kommenteerida. Kubota mootoriga aga juhtund kokku ja ei ühtki paha sõna. Kubota motoga Hitachi miniekskavaatorile ikke hirmsat moodi valu antud ja ei häda miskit. Kiirest keerutamisest läind hüdroõli liig kuumaks, siis hakkasivad häireviled tööle, pidi jahtumist ootama. Vastupidamise kohta ei miskit kriitikat, ainult korralist hooldust ja käis nigu kell.

loll on loll olla.
Vasta
#3

Nende traktoritega pole kahjuks kokku puutunud, aga mul endal sarnane hiinakas Feng Shou juba mingi 15a. Selle aja jooksul vahetanud ainult õli, korra siduri survelaagri ja eelsüüteküünlad. Kõik tööd olen tehtud saanud ja käivitunud on ka iga ilmaga.
P.S. kütusekulu on peaaegu olematu.
Vasta
#4

Pärast seda, kui ise traktorit otsides sain ajalehes avaldatud ostukuulutuse järel perele 10K eest pakutava MTZ-52 (sõitev, dokumendid, mootoril 17xx töötundi), näib 30-40K hind miski mutuka eest paljuvõitu. Aga kui vajadust päris traktori järele pole, siis ajab asja kindlasti ära.

A.

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#5

Aspelund Kirjutas:Pärast seda, kui ise traktorit otsides sain ajalehes avaldatud ostukuulutuse järel perele 10K eest pakutava MTZ-52  (sõitev, dokumendid, mootoril 17xx töötundi), näib 30-40K hind miski mutuka eest paljuvõitu. Aga kui vajadust päris traktori järele pole, siis ajab asja kindlasti ära.

A.

Ei ole mulgi suurema masina vastu midagi,kuid sarnase kuulutuse peale olen saanud pakkumisi ainult eriti rahaahneilt kodanikelt. Omal jõul mittekäivituva,kastekannuga sarnaneva ja ilmselgelt väga halvasti koheldud MTZ-ist küsiti mult suve lõpul 20K,T-25st,mis suht kobe aga 55K.
Pärast korduvaid sarnaseid katsetusi endale masinat leida tekkis see väiketraktori ostuidee.Need masinad on vähemalt täies töökorras ilma kohese remondivajaduseta ja vajadusel ei ole ka liisinguga(50K hetkel lihtsalt tagataskust ei võta)probleemi.
Enne kevadet peab mingi otsuse ses osas vastu võtma...
Vasta
#6

aga Jinma traktorit oled vaadanud 100k täiesti uus
http://www.traktor.ee/?Traktorid:Jinma
Vasta
#7

tiit Kirjutas:aga Jinma traktorit oled vaadanud 100k täiesti uus
http://www.traktor.ee/?Traktorid:Jinma
Selle margi masinaga on kellegil kogemusi?
Paari traktori omanikud(olen nendega seoses tööga kokku puutunud)tegid küll selle margi maani maha(pidev lagunemine juba garantiiajal,müstilised varuosade tarneajad jms).Uskuda või mitte?Rolleyes
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne