Logi sisse...
#1

Ma ei tea, kas see on ainult ajutine nähe, seoses foorumi uuendamisega, või see jääbki nii. Igatahes asi on üsna ärritav. Varem ei pidanud iga kord, kui siia tulin uuesti sisse logima, vaid kõik oligi nii nagu olin jätnud. Põhiline kaebus on see, et kui tulen siia ja näen kohe kohta, kus saaks ise ka sõna sekka öelda, siis ei leiagi kohe teema alt vestlusakent.
Vasta
#2

Minul näitab koguaeg kirja "logi välja". kevadel oli juhus,kus tahtsin välja logida aga ei loginutki välja. Mitu korda vajutasin "logi välja" peale ja lõpuks viskas mingi kirja ette mingisuguse veateatega. Kokkuvõttes automoto foorumisse ma enda arvutist enam ei saanutki,käisin venna arvutist ainult foorumis. Ei tea,mis jama oli,varsti kirjutasin windowsi üle ja peale seda probleem kadus.
Kusjuures välja ei loginud ikkagi ja nii on see siiani. Ma olen enda arvutis koguaeg sisse loginud...

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#3

oxygen Kirjutas:Ma ei tea, kas see on ainult ajutine nähe, seoses foorumi uuendamisega, või see jääbki nii. Igatahes asi on üsna ärritav. Varem ei pidanud iga kord, kui siia tulin uuesti sisse logima, vaid kõik oligi nii nagu olin jätnud. Põhiline kaebus on see, et kui tulen siia ja näen kohe kohta, kus saaks ise ka sõna sekka öelda, siis ei leiagi kohe teema alt vestlusakent.

Kasutaja seaded - Edit Options : Remember my login details for future visits. Sinna ette linnuke Wink
Niiviisi ei pea enam igakord sisse logima Smile
Vasta
#4

Ja teise probleemi lahendab see, kui Automoto cookie arvutist korra ära kustutada, kuidas seda täpselt teha on kuskil juba jutustatud.
Vasta
#5

Innars Kirjutas:Kasutaja seaded - Edit Options : Remember my login details for future visits. Sinna ette linnuke Wink
Niiviisi ei pea enam igakord sisse logima Smile
Tänud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne