#21

Sai siis üle pika aja tsikli kallal nokitseda. Peale sädeme leidmist-kaotamist, paarist "laksust" näppudesse suutsin mootorist välja võluda vaid mõned üksikud paugud ja paar korda prõnn-prõnn-rtõnn-trõnn, kuid niipaljuks seda oligi. Eks mõni õhtu üritab uuesti - vaatab karpad ja süüte üle ning muu säärase.
Vasta
#22

kas said käima ?
Vasta
#23

Veel mitte kuna eile oli teatavasti see punaste p.....ekujuliste asjade kinkimise päev, siis sai kodurahu huvides motika parandamise asemel naisega väljas söömas käidud. Lähiajal uuele katsele siis ikkagi.
Vasta
#24

Nädalavahetusel sain siis nüüd halva üllatuse osaliseks: nimelt arvas keegi, et temal on minu uusi karburaatoreid rohkem vaja, kui minul :evil: Nii, et jälle üks probleem juures! (kui juhtun mõne varga kätte saama, siis omakohus on kindel!)
Vasta
#25

Vahepeal sai siis muretsetud uued karburaatorid ja gaasitrossid. Täna installisin need külge ning proovisin ka õigeid pikki leegitorusid panna, kuid mind tabas üllatus - leegitorud tabavad jalatugesid ehk siis põlvede raadiused liiga väikesed. Pean võrdlema maal olevatega, et äkki teised sobivad. Kui mitte siis vaja natuke keevitustööd teha. Samuti sai akualus uuesti raamile kinnitatud. Käivitada uute karburaatoritega vel ei proovinud, kuna kell hakkas paljuks minema ning ei viitsinud täna rohkem mässata. Ehk saab see nädal ikka käima korralikult. Puudu on veel nagu ma avastasin summutite riputusaasad, kui kellelgi need just üle, siis oleksin väga huvitatud.
Vasta
#26

Nüüdseks siis teised leegikad maalt ära toodud ja selgus käes. Nimelt kui on võimalus valida sobivate ja mittesobivate vahel, siis pole vaja mitu korda pakkuda millised esimesena satuvad. Muidugi jõudsin need mittesobivad juba puhastada ja kuumakindla mattmusta värvi peale lasta. Vahe sobivate ja mittesobivate vahel polnud ju suur - ainult 45mm oli pöördel vahe! Nüüd siis vaja teised puhastada ja värvida. Eelmised arvan, et sobivad kasutada dnepri mootoriga.
Vasta
#27

Minuarust ongi vahe dnepri ja K mootorite sumbutaha väljatulemiste kõrguste vahel. Arvan et ka kinnitusklambrid võivad olla erinevad.
Vasta
#28

OT: Mina, kui muidu üritan olla korralik liikleja suutsin täna selleaasta esimese rattasõiduga trahvi kätte saada!
Vasta
#29

Millega sa selle trahvi siis ära teenisid?

Bedford Blitz CF350 Madel(1980), K-750m(1965), GAZ 21(1964), GAZ 66-01(1977)
Vasta
#30

Väga lolli olukorra eest: Nimelt Pärnu fooride tsüklid kõik peas mul. läksin rattaga teatri juures ja nägin et jalakäijate fooris kustus roheline ning teades et kohe tuleb minu suunale roheline liikusin hooga edasi - sekund enne rohelist siis ristmikule -teistel kõigil oli punane- ja minu suunale süttis ka kohe roheline, kuid mina olin jõudnud ristmiku alale meetri poolteisele. Sadakond meetrit edasi keeras politsebuss mulle ette ja hakkas peetima - ma olevat väga räige liiklusrikkuja. Minu seletust nad ei kuulanu, mõnitasid ja mölisesid, et näe sulle isegi A, B ja C1 load antud jne, et miinimumi me sulle niikuinii ei tee - sellega võid arvestada!
Vasta
#31

ats97 Kirjutas:Väga lolli olukorra eest: Nimelt Pärnu fooride tsüklid kõik peas mul. läksin rattaga teatri juures ja nägin et jalakäijate fooris kustus roheline ning teades et kohe tuleb minu suunale roheline liikusin hooga edasi - sekund enne rohelist siis ristmikule -teistel kõigil oli punane- ja minu suunale süttis ka kohe roheline, kuid mina olin jõudnud ristmiku alale meetri poolteisele. Sadakond meetrit edasi keeras politsebuss mulle ette ja hakkas peetima - ma olevat väga räige liiklusrikkuja. Minu seletust nad ei kuulanu, mõnitasid ja mölisesid, et näe sulle isegi A, B ja C1 load antud jne, et miinimumi me sulle niikuinii ei tee - sellega võid arvestada!

Kuna võmmid mõistusega on olnud?? Big Grin

Pakun liivapritsi teenust, madalsurve pritsimine. Hind kokkuleppel!
Info: 58454535 (Tartu/Tartumaa) ; email: agent.x.007@gmail.com
Vasta
#32

On ka normaalseid, kuid seekorda sattusid eriti "agarad".
Vasta
#33

Kuda ratta kallal nokitsemine kulgeb.Pilte poleks ka paha vaadata.
Vasta
#34

Kahjuks on ajanappus suur ja väga palju pole teha jõudnud.
Mõned asjad siiski natuke edenenud: Kurtna laadalt sai soetatud korralik pikk tagaporitiib, mis väidetavalt oli uus, kuid kaua seisnud. See on nüüdseks puhastatud ja kruntvärviall. Samuti on õiged leegitorud parandatud, puhastatud ja kuumakindla mattmusta värviga värvitud(kui rikkamaks saan, siis ostab uued ikkagi). Nüüd siis lähipäevadel üritan pahteldama ja lihvima asuda. Mainimata veel, et sai muretsetud tühi MT-9 pirka millele vaja veel numbrid sisse lüüa ning mõistliku hinnaga MT-9 mootor, mis väidetavalt sõitnud vaid 7300km.
Vasta
#35

Millist kuumakindlat värvi kasutasid, kust ostsid ja palju kraade see kestab?
Vasta
#36

väidetavalt kannatab 600 kraadi ja kasutasin aerosooli - katsetatud väligrillil ja aasta on kestnud. Eks vaatab, kuidas leegikatel kestab. Ei hakanud nendega esialgu rohkem aretama kuna plaan rohkem mitte asfaltteid sõita ning palju metsateid, külavahesid uudistada - ühesõnaga "tunne Eestimaad". Peast värvi marki ei mäleta, kuid võin õhtul järgi vaadata.
Olen siin väikese dilemma ees: tagatiival mille soetasin on eespooll(seal, kus kardaani jaoks sisselõige) valtsimisvoldid ja nüüd mõtlen, kas ilusti täis pahteldada või siis jätta nii nagu on ja värv peale!? Kaldun teise variandi poole - "vene raud" oligi algupäraselt juba sellise robustse joonega.
Vasta
#37

Mina näitasin kergelt haamrit ja pahteldasin sileda(ma)ks: http://web.zone.ee/boxxer/Pritsist%20ja%...10024.html
Oleksin tänulik kui vaataksid selle värvi margi järele- ja kus seda müüakse.
Vasta
#38

Värviks oli "Maston" kuumakindel 600C mattmust. Hinnaks oli ca.125.-eeku ja müüakse seda ka ehituspoodides.
Vasta
#39

http://beta.album.ee/node/10293394/50016089 siin pildil näha siis valtsimisest jäänud voldid. Haamriga nendele kallale ei läheks kuna võib asja hullemaks teha.
Vasta
#40

Mul oli plekk täpselt samasugune.

Selliselt stantsitud porilaud kuulub ilmselt originaalse konditsiooni juurde.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne