Minski juhtmete probleem
#1

mille järgi ma pean aru saama kuidas jooksevad minski genekal juhtmed hõbekarpi. ma tean, et hõbekarbil on märgistused aga genekal?:???:???:eureka:???
Vasta
#2

jooniste peal on igatahes klemmide tähised ka peal. uuri hoolega, ei tahaks uskuda, et geneka peal miskit pole... kui küsimus on selles, et kuidas need juhtmed jooksevad, siis aitab ikkagi ainult el.skeem.
Vasta
#3

geneka peal pole sellest mitte midagiSad
Vasta
#4

kui kohe mingeid märke pole (vene tähti), mida on raske uskuda, siis võta ikka el.skeem ette. seal on näidatud pildi kujul, kuhu miski juhe suubub. sealt saab ka geneka asja selgeks.
Vasta
#5

arvatavasti tegemist jälle minskiga millel yritatud elektriskeemi sutikese ymber teha ja nyyd on hämming.... peabki olema aha syyde samal põhimõttel peal nagu deltalgi..... sealt saab jooniseis vast kergemini

Ostan Mini juppe!
Vasta
#6

kuda juhtmed süütepooli jooksevad??
Vasta
#7

l\'äbi hõbekarbi ja syyteluku..

kas kellelgi on minskile pandavat silindrit..? läheks hädasti tarvis kohe..
Vasta
#8

Tsitaat:Niimoodi kirjutas: lõhkuja
kuda juhtmed süütepooli jooksevad??
Tavaliselt läheb süütepooli 6v või 12v(sõltuvalt generaatorist) juhe ja teine juhe läheb kere külge massi. Mõnel süütepoolil polegi massi jaoks eraldi klemmi(nagu minu voshodil:???), siis tuleb poolist väljaulatuv metallist osa keerata raami külge massi(peaks nii olema).
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne