"garaazikeemia"
#1

Sai siis täna likvideeritud pika aja jooksul tekkinud kultuurkihti... ja välja tuli:
[Pilt: keemia1.jpg]
käivitusgaas ja hoolduskeemia
[Pilt: keemia2.jpg]
õlinõud
[Pilt: keemia3.jpg]
põhjamastiks ja SDV pruun põrandavärv ja PF lakk - kui nooremad ei tea, siis neid kasutati kunagi tihti autode värvimiseks kodustes tingimustes
[Pilt: keemia4.jpg]
happekõvendi - kasutati näiteks ML kuumvärvide kõvaksajamiseks ilma kuumata
[Pilt: keemia5.jpg]
epoksiidpahtel
[Pilt: keemia6.jpg]
hõbevärv
[Pilt: keemia7.jpg]
PF värv
[Pilt: keemia8.jpg]
roostesurm
[Pilt: keemia9.jpg]
pisike universaalõli kodumasinate määrimiseks
[Pilt: keemia10.jpg]
[Pilt: keemia11.jpg]
korrosioonitõrjemastiks, tootja koperatiiv "rahu"
[Pilt: keemia12.jpg]
jahutusvedliku "värskendi"
[Pilt: keemia13.jpg]
kollane aerosoolvärv
[Pilt: keemia14.jpg]
klaasipesuaine
[Pilt: keemia15.jpg]
süütevedelik
[Pilt: keemia16.jpg]
ziguli õli...

igatahes oli avastamisrõõmu palju.

Kuna tegu ei ole otsese äripakkumisega vaid lihtsalt oma leiu tutvustamisega, siis tegin teema siia... aga kui keegi ei ole saanud omale "pärandusena" sellist tavaliselt igas endast lugupidavas garaazis leidunud komplekti, aga garaazis asuva vaz2101 kõrval olevalt riiulilt on täiuslikust õnnest vaid need pudelikesed puudu... siis on võimalik kiirel reageerijal ka nende omanikuks saada - selleks tuleb võtta minuga ühendust ja neile ka kindlasti selle nädala jooksul haapsalu lähistele järgi tulla.
Vasta
#2

lahe nostalgiline vara
endal ka veel 1 garaaž sellist nodi täis Rolleyes
Vasta
#3

Sry offtopik, aga mineralella, aerosoolnitrovärv, alumiiniumpulbervärv ning tuubivaha nägemine tekitasid ikka meeletu nostalgilise impulsi...
Vasta
#4

Kahjuks läks jah... aga avastasin selle alles õhtul pilte masinasse tõmmates ja ei hakanud uuest pildistama minema. Ülevaate sai enamvähem ikka. Lihtsalt piisavalt pisikeste objektide puhul vaatab minu muidu tubli olympose tervustamise "silm" objektist mööda ja teravustab suuremale.
See on üks põhjusi, miks ma isemõtlevatest digivõileibadest eriti midagi ei pea ja olen rohkem peegelkaamera ja filmirulli kasutaja - ise tean mida ja kuidas teen, et tulemus selline nagu soovin oleks, saan juhtida nii fookust kui teravussügavust... aga sellisteks suvalisteks netipiltide klõpsimiseks ei raatsi omale kahjuks korraliku vanasõidukihinnaga täieliku manuaaljuhtimisvõimalusega digipeeglit osta.
Vasta
#5

oldmoped Kirjutas:muidu tubli olympose tervustamise "silm" objektist mööda ja teravustab suuremale.
Täitsa OT, aga lähedalt pildistamiseks tuleks kasutada makro-režiimi - tulbiga nupp.
Vasta
#6

Style Kirjutas:
oldmoped Kirjutas:muidu tubli olympose tervustamise "silm" objektist mööda ja teravustab suuremale.
Täitsa OT, aga lähedalt pildistamiseks tuleks kasutada makro-režiimi - tulbiga nupp.

Või selle puudumisel fotokat mitte nii lähedale toppida.
Kui hiljem avastad, et liiga palju muud ebavajalikku on kaadrisse jäänud, saab selle "välja lõigata" (crop).
Vasta
#7

Kui juba ot'ks läks...
Antud juhul ei ole tegu mitte sellega, et aparaat ei suudaks ja oskaks nii lähedale teravustada. Nagu ennem juba kirjutasin, siis antud juhul probleem selles, et objekt liiga pisike ja "silm" vaatab mööda (ilmekas näide on see, et rohkem asju täis olevad pildid nagu kanistrid ja komplekt pudeleid on ilusti samalt kauguselt pildistades aru saadud).
Kui teha nende väikeste asjade pilt veel lähemalt, siis on objekt suuremalt kaadris ja masin teravustab ilusti... aga siis jälle ei mahu näiteks kogu pudel täispikkuses pildile ära.


Lypsik Kirjutas:Kui hiljem avastad, et liiga palju muud ebavajalikku on kaadrisse jäänud, saab selle "välja lõigata" (crop).
Eks sai juba 93'andal aastal shotimaal Glasgow's kunstiülikooli fotokateedri korraldatud pildi ja video digitöötluse suveseminaril isegi üliõpilasi õpetatud... Smile
Vasta
#8

Äkki peaks tegema eraldi teema kus siis tutvustatakse nippe kuidas vanatehnikat ja detaile pildistada nii lähedalt - kaugelt, kui ka pealt ja alt.
Vasta
#9

Minu arust sobib, see keemia imetoredasti Meie klubi riiulitele
,pildistamiseks helistage ette ja saate zoomida kasvõi terve päev seda keemiat!

Edukat vana aasta lõppu!

www.retromc.ee
Vasta
#10

väikemoto Kirjutas:Minu arust sobib, see keemia imetoredasti Meie klubi riiulitele, pildistamiseks helistage ette ja saate zoomida kasvõi terve päev seda keemiat!

Krdi kõvad mehed, jagavad juba laskmata karu nahka ja on nii täkku täis, et mul tekib kange tahtmine ümbermõelda ja anda see lasteaia asemel mõnele teisele ja normaalsema suhtumisega soovijale. Kahjuks ma seda ennem ei teadnud kuna suhtlesin sellel teemal täiskasvanud iskuga ... aga kuna ma olen juba lubanud, siis mees peab oma sõna.
Vasta
#11

Tänud sooja vastuvõtu eest,sai roolis oldud täpselt 467 kilomeetrit.
See keemia on tõeline leid ja tuhanded tänud Sulle Jaan.
Puudu on veel aknool ja autopesu vahendid.
Tead muige võtab näole kui vaatad seda nostalgilist autokeemia riiulit.


www.retromc.ee

:I M Back
Vasta
#12

Mul on garaažis sellised asjad alles: http://www.tud.ttu.ee/~t031749/Keemia/
(ei ole müügiks)
Muide see Litol 24 tuub on ostetud paar nädalat tagasi Järve Ben -ist ja maksis 10 kr.
Vasta
#13

Sobib siia teemasse Smile
http://www.youtube.com/watch?v=BUywth1pmFY&mode=related&search=
Vasta
#14

Selline põhjamastiksi purk tuli garaaþist välja,sisu on originaal.
[Pilt: p1010062mastikswv0.jpg]

[Pilt: p1010066mastikswp4.jpg]

[Pilt: p1010068mastiksxs5.jpg]

1985 Lada 1300 SL
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne