Kuidas värvida
#1

vajaks nõu selle kohta, kuidas värvida ära korralikult mootorratas, et ta säraks ilusti ja et värv ei tuleks maha. Missuguseid värve kasutada, missugust lakki kasutada, kas kasutada kõvestit ka, palju on hinnad. Kus värvida, missuguse värvipüstoliga, mis krunit kasutada? Eeltöid oskan päris hästi teha, kuid värvida ei oska, mul muidu ruum olemas, kus värvimist saab teostada. Küsin sellepärast, et teha ka endale aparaati, mis köidab inimeste silmi. Suhteliselt hea on ju sõita aparaadiga, mis on uunikum ja mis on ka ilusti ära värvitud.
Vasta
#2

Kasuta otsingut,peaks olema üsna palju teemasid värvimise kohta ja milliseid värve ja krunte kasutada.
Vasta
#3

Tänud abi eest
Vasta
#4

Kusagile värvimisse viia eoi taha ? Oleks kõige kindlam lasta mõnes
värvitöökojas värvida .
vs
Vasta
#5

Zaratustra Kirjutas:vajaks nõu selle kohta, kuidas värvida ära korralikult mootorratas, et ta säraks ilusti ja et värv ei tuleks maha. Missuguseid värve kasutada, missugust lakki kasutada, kas kasutada kõvestit ka, palju on hinnad. Kus värvida, missuguse värvipüstoliga, mis krunit kasutada? Eeltöid oskan päris hästi teha, kuid värvida ei oska, mul muidu ruum olemas, kus värvimist saab teostada. Küsin sellepärast, et teha ka endale aparaati, mis köidab inimeste silmi. Suhteliselt hea on ju sõita aparaadiga, mis on uunikum ja mis on ka ilusti ära värvitud.

Olen asjaga natuke tegelenud .
Vasta
#6

Astu sisse mõnda normaalsesse autovärvidega kauplevasse poodi ja küsi. Kui sobiv värv välja valitud, siis sobiva krundi selle alla pakuvad nad ise. Üsna sobiv on erinevate tootjate poolt pakutav "veoauto värviks" tituleeritud värv.
Vasta
#7

mutterpoldipoeg Kirjutas:
Zaratustra Kirjutas:vajaks nõu selle kohta, kuidas värvida ära korralikult mootorratas, et ta säraks ilusti ja et värv ei tuleks maha. Missuguseid värve kasutada, missugust lakki kasutada, kas kasutada kõvestit ka, palju on hinnad. Kus värvida, missuguse värvipüstoliga, mis krunit kasutada? Eeltöid oskan päris hästi teha, kuid värvida ei oska, mul muidu ruum olemas, kus värvimist saab teostada. Küsin sellepärast, et teha ka endale aparaati, mis köidab inimeste silmi. Suhteliselt hea on ju sõita aparaadiga, mis on uunikum ja mis on ka ilusti ära värvitud.

Olen  asjaga  natuke  tegelenud .Kui teed omale siis kasutaks Dupondi või Glasuriidi värve . Laki 1 liitri hind kuskil algas 300 kr .Alusvärvi hind al 600 - mettallik . Kasuta kindlasti 2 komponentset täitevkrunti . Ise kasutan värvipüstolit SUMAKE - 1200 kr. - päris norm asi . Kui omada poleerimisaparaati minul -MAKITA 3400kr siis saab häid tulemusi . Krundi laskmiseks sobib mõni 300kr püstol . Pleerimisel kasutan MEGUARSI pastat - lõhnab hästi ja ei aja pead valutama .
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne