Tühjad kirjad crew@automoto.ee poolt
#1

Juba pikemat aega saabuvad minu e-maili kontole tühjad kirjad(crew@automoto.ee poolt).Neid on tulnud juba kümmekond.Kas kellegile on ka saabunud tühje kirju?Mis jama nüüd selle süstemiga on?
Vasta
#2

Mulle ka tulevad, aga siiani pole veel seganud.
Vasta
#3

Need annavad sulle teada, et uus privaatsõnum tuli. Tekst on ainult seest miskipärast puudu.

Maha saab selle asja kasutaja seadetest.
Vasta
#4

Mulle tuli ka varem paar tükki, aga ühtegi privaatteadet kastis küll polnud...
Vasta
#5

Lypsik Kirjutas:Mulle tuli ka varem paar tükki, aga ühtegi privaatteadet kastis küll polnud...

Mul sama ja tuleb iga paari päeva tagant tänini,sõltumatta privaatsõnumi saabumisest. Ausaltüeldes ära hakkab tüütama juba...

Vahetan käiku enne mootori piiraja sekkumist...
Vasta
#6

Mulle tulevad nad sõltumata sellest kas mul on privaatsõnum või ei.
Vasta
#7

Ega User Control Panel / Options alt pole proovinud asja kruttida?
Vasta
#8

pppp Kirjutas:Ega User Control Panel / Options alt pole proovinud asja kruttida?

Mina ei ole midagi üritanud teha, sest mingi 2-3 kirja ainult tuli ja rohkem ei ole neid näinud.
Vasta
#9

Eks see on admin-paneelis miskit valesti. Tühi kiri kasutajale võib aga tähendada:
1. PM=U2U=privaatsõnum
2. Emaili teavitus postitusele, kuhu on kasutaja linnukese õigesse kohta märkinud
3. Teade administratsiooni poolt
Mina "emaili teavitust" ei kasuta - niigi tihe külaline siin foorumis, ka adminni poolt pole siit suurt teatiseid olnud. Seega minu jaoks tühi kiri on ikka PM kastis.
Need, kellel tulevad kirjad, kuid pole PM-e - vaadake oma "Kasutaja seadeid", mis teemadele on "emaili teavitus" kirjas.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne