1000 autot Ajalugu.Mudelid.Tehnika.
#1

Mulle Jõuluwana säärase raamatu täna tõi.Päris omapärane.Soovitan ka kaasfoorumlastele.
Vasta
#2

Lisan siia veel raamatu"Jalutaja teejuht"Põhja Tallinn.Autoika Robert Nerman.Loodaks wäga et see postitus ei too pahameele tormi mulle kaela.
Vasta
#3

Ostsin endale kah selle "1000 autot". Kuna raamat on poes kile sees, siis enne ostmist kaante vahele kiigata ei saanud, tuli osta põrsas kotis (459 krooni eest). Aga kodus uurides selgus, et selle raha eest on asja küll. Eelkõige pean silmas fotosid, mis on päris hea kvaliteediga. Tehniline osa on muidugi napp ja tekstid kah veidi pealiskaudsed nagu ikka taolistel laiatarbe teatmikel. Aga mina jäin rahule. Soovitan kõigile neile, kes tahavad automaailmast kiiresti ja lihtsalt ülevaadet saada, sobib ka kingituseks mõnele mehehakatisele, kes autode vastu suuremat huvi üles näidanud on.
Vasta
#4

Oskab keegi mingi lingi visata, et milline see raamat välja näeb.
Vasta
#5

Mulle tõi jõuluvana 1000 mootorratast - ajalugu, klassika, tehnika.
Muidu kena kõik, aga pole sees neid meie maa rattaid - IŽ-e, Jawasid ega muid sarnaseid, aga pole hullu.
Vasta
#6

^^ 1000 mootorratast - ajalugu, klassika, tehnika-JAWA ON SIIN RAAMATUS KÜLL ESINDATUD! Vaata lk.168

Mini chopperi mees!
=) Wink
Vasta
#7

Jah, tean, aga mõtlesin just neid siinmail levinud rattaid, mida ei saa nende kohta öelda mis seal raamatus on.
Vasta
#8

üks link on selline:
http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?157452
Vasta
#9

Ehk haakub selle teemaga... Wink

Mainiks seda, et originaalis on tegu Saksa kirjastuse Naumann & Göbel ( http://www.naumann-goebel.de/ ) väljaandega niiöelda 1000 asja sarjast (eesti keeles olen näinud veel lennukeid ja taimi autode ja mootorrataste kõrval, saksa keeles on mh aga ka 1000 tuletõrjeautot, sportautot, vedurit, veoautot, traktorit jne jne). Ja originaalkeeles maksab selle sarja kraam 14,95 euri (ehk siis vaid ca 230 eek).

Suht hiljaaegu hankisin endale sama kirjastuse ja sarja raamatud 1000 ekskavaatorist ja muust ehitusmasinast ja 1000 tuletõrjeautost. Sellistele värskematele antud alade huvilistele (minul on nende tootegruppide vastu just viimastel aastatel huvi kasvanud) on minu meelest tegu suht asjalike infoallikatega.

Ise tellisin antud asjad amazon.de-st, kus paki saatmine Eestisse 6 eurot. Kohale tuli kuue päevaga - reedel tellisin ja järgmisel neljapäeval oli pakiteade postkastis.
Vasta
#10

Ei ole eestikeelset, Saksamaal ilmus see ka minu teada selle aasta alguses. Ja põhiosa kajastab kaasaegseid Lääne masinaid (põhirõhk suurtel tegijatel nagu Caterpillar, Komatsu, Volvo, CNH). Mõningal hulgal on ka vanemate masinate näitepilte. Vene masinaid seal pole.

Tuletõrjeautode raamatus on enim kajastatud Saksamaa, selle naaberriigid ja USA, meile lähematest riikidest on pilte Lätist ja Venemaalt. Väga palju on nt erinevate redelite, tõstukite ja lennuväljade kustutusautode infot, aga ka tavalisi paakautosid.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne