otsin kataloogi!
#1

Tere!

Niisiis otsiks uuema kandilise kerega invaliidi sõiduk SzD-le detailide kataloogi "html" või "pdf" formaadis.

Ette tänades,

Indrek
Vasta
#2

Või on äkki kellelgi füüsiline raamat olemas või mõni koopia, kes müüks
Vasta
#3

Venekeelne kataloog oli olemas kunagi Veerennis asunud motojuppide poes. Kuna poe peremees on lahkunud meie seast, siis seal olnud asjade praeguse valdaja kohta võid infot saada Teletorni motopoest.Ehk on abiks, kindlalt kahjuks ei oska midagi öelda.

Bedford Blitz CF350 Madel(1980), K-750m(1965), GAZ 21(1964), GAZ 66-01(1977)
Vasta
#4

On olemas kõnesoleva sõiduki tehasekäsiraamat. Müügist pole huvitatud, aga mõne asjaliku autoraamatu koopia vastu võin sellest raamatu koopia loovutada.

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#5

to :yukyuk :mul peaks olema kataloog.Kirj. privasse.
Vasta
#6

eberhard Kirjutas:On olemas kõnesoleva sõiduki tehasekäsiraamat. Müügist pole huvitatud, aga mõne asjaliku autoraamatu koopia vastu võin sellest raamatu koopia loovutada.

Kahjuks pole mul ühtegi mõistlikku autoraamatut. On ainult remondi raamatud mitmete autode kohta, mis on väga levinudSad
Vasta
#7

yukyuk Kirjutas:Kahjuks pole mul ühtegi mõistlikku autoraamatut. On ainult remondi raamatud mitmete autode kohta, mis on väga levinudSad
Ära kurvasta, küll neid tasapisi koguneb kui ringi vaatad.

Huvitun GAZ 12 ZIM-i varuosadest ning selle sõidukiga seotud kirjandusest, dokumentidest ja mälestustest.
Vasta
#8

Tere!

Mul on olemas üks üleliigne tehase käsiraamat sellele autole.
Helista.

Mati 5049138
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne