K:kompressor

Kaks küsimust.
Küsiks soovitust väiksema kompressori ostmiseks(tööriistamarketi jama ei taha või analooge). Nii umbes kuni 200-250 euri klassis. On olemas co7b aga see läheb umbes 5 bar(ja lärmakas peale selle) ja vaja vahepeal rohkem(tõstuki rehvil vaja 8bar) ja mobiilsemat. Suur õhupaak ka olemas, nii et kompressori paak võib olla väike. 

Mis hinna klassist 100%koormatavusega masinad pihta hakkavad?
Vasta

Küsimustele vastuseid pakkuda ei ole. Küll aga tahaks imestust avaldada et co7 nii vähe välja annab. Mu vanake puhub 10 + täis ja nendest tänapäeva kisakõridest on ta tunduvalt vaiksem ka.
Vasta

(18-12-2018, 13:07 PM)Kult Kirjutas:  On olemas co7b aga see läheb umbes 5 bar(ja lärmakas peale selle) ja vaja vahepeal rohkem(tõstuki rehvil vaja 8bar) ja mobiilsemat.
rõhu saad tõesti paar-kolm korda kõrgemaks, kui kompressori korda teed. Ma pole enda omalt uurinud, aga küllap on seal (vajalik) 2800rpm mootor.
kergemaks masin muidugi kordategemisel ei muutu ja eks ka lärm on tahes-tahtmata võimekusega lineaarses seoses.

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta

Kompressori müra saate vähemaks, kui teete õhuvõtu teisest ruumist, või õuest. Õhuvõtu toru olgu suurem kui auk ja hea oleks isoleerida pealt mingi müra summutusega.  Diislite sisselaske filtrid ju ka viidud kaugele "kuudi" taha.

Parimat  h2rra.

Tegelikult on alati kõige ohtlikumad inimesed ühiskonnas truualamlikud käsutäitjad kelle ainuke soov on
                                           OLLA KEEGI JA SILMA PAISTA
Vasta

(18-12-2018, 13:07 PM)Kult Kirjutas:  Kaks küsimust.
Küsiks soovitust väiksema kompressori ostmiseks(tööriistamarketi jama ei taha või analooge). Nii umbes kuni 200-250 euri klassis. ...

Tööriistamarketi 250l 2sil. kompressor (~€300) igapäevaselt kasutuses, läheb mingi 4.-s? aasta. Värvib autosid, jagub 800N/m mutrikeerajale, ekstsentrik lihvija on ainus, mis suudab surve alla tõmmata, aga jääb siiski 5-6bar-i kanti ja
veoki rehvi 8,5bar-ga läheb 10min.
hiljuti võtsin lahti, sest kolin sees, sisu kui uhiuus, kolises hoopis plastsüdamikuga ventikas, mis võllil lahti.

Ei oska küll arvata, et oleks s---m valik, võrreldes teistega. Nimega samaväärse kompressori eest küsiti 4 kohalisi numbreid.


Vasta

(19-12-2018, 17:51 PM)hulgus Kirjutas:  
(18-12-2018, 13:07 PM)Kult Kirjutas:  Kaks küsimust.
Küsiks soovitust väiksema kompressori ostmiseks(tööriistamarketi jama ei taha või analooge). Nii umbes kuni 200-250 euri klassis. ...

Tööriistamarketi 250l 2sil. kompressor (~€300) igapäevaselt kasutuses, läheb mingi 4.-s? aasta. Värvib autosid, jagub 800N/m mutrikeerajale, ekstsentrik lihvija on ainus, mis suudab surve alla tõmmata, aga jääb siiski 5-6bar-i kanti ja
veoki rehvi 8,5bar-ga läheb 10min.

Ei tasu nüüd mu selja taga seista, tatistama ajab...
Jäi see kompressor ööseks voolu alla, ühendatud õhutorustikuga, jahedas. Hommikuks oli surve kadunud ja mootor ringi ei käinud. Ju ta öösel ikka tööd tegi. Otsakaane all metalli ega muud kahtlast ei leidnud. Üks keps on päris kõvasti vända kaelal kinni.
Kuna tundub, et eraldi saalesid seal ei ole, siis küsimus: kas tasub hakata võlli-kepsu taastama, või on kellelgi seändset kompressori osa ülearu?
TM kinnitas, et kompressori mehhaanika osa pole võimalik tellida, sh ka sisu, kolvid kepsud silindrid.
 Väljanägemiselt umbes see, ainult kirjad on teised.

[Pilt: e7ce064fbdbbd6f8488cfd3a3dd0fffe.jpg]


Vasta

Ühesilindriline oleks pakkuda - mul kärwas samal põhjusel (külm, öö, hooletus) elektrimootor maha. Aga see Sind vist ei aita...
Vasta

Sellel raipel on kompressori koda koos karteriga mootori otsakaaneks, st. kui pulgad on läinud, siis mingu trumm ka takkajärgi.
 
täiendus:

Otsitakse taga kahte (hädapärast ka 1-te) kepsu, tagaotsitavate kujutised ja mõõdud. On mingi väike tõenäosus, et mõni teine riistapuu peidab endas selliseid pulki.
Julgen oletada, et selle kepsu tööpinna taastamine läheb kallimaks kui masin ise..? Vänt on õnneks enam-vähem.

   


Vasta

(29-01-2018, 14:20 PM)HMP Kirjutas:  Ka pakuks 7,5 kw mootorit. Saab panna ka 5,5kw, aga kuna seadmel pole rõhu maha laskmise süsteemi ja käivitub surve all, siis väiksema mootori kurnab ära ja kärssab läbi.
Niinimetatud ,,Leeduka" mootor on 3kw vanem mudel, uuem 4kw. Minu kompressoril jäi  5,5  kw-ne mootor pidama.

seoses väikese hiinlase väsimisega, sai elu sisse aetud.
Mootoriks läks 4,1Kw/1100rpm, rihma seib sai väikseim leiduvatest. Oletan, et pöördeid võiks mitu korda enam peale anda, aga see mootor jääks nõrgaks
Käib, pressib, õli paaki ei aja. Oluliselt vaiksem kui väike hiinakas. Popsub vaikselt omaette, paagitäie 8at peale ajamiseks napp paar-kolm minutit. Rõhulüliti lükkab 8at peal välja ja 6,5at pealt sisse. Eks paistab, kaua kestab.

Rõhuklapp, mis käivitamiseks surve maha laseb on puudu, käivitus hetk on tuntavalt raske. Kui keegi oskab soovitada, mis kuidas ja kuhu. Hiinakal on küljes, aga suuruste vahe...


Vasta

(12-02-2019, 19:29 PM)hulgus Kirjutas:  Rõhuklapp, mis käivitamiseks surve maha laseb on puudu, käivitus hetk on tuntavalt raske. Kui keegi oskab soovitada, mis kuidas ja kuhu. Hiinakal on küljes, aga suuruste vahe...

Võtta üks ühesuunaline õhuklapp ning lüliti, mis kompressorit välja lülitades enne eelnimetatud klappi asetseva torustiku tühjaks laseb. Ühendada omavahel kasutades kahte kätt, pead ja torusid. Mul on klapid ja lülitid juba ammu tellitud ja riiulis. Kuna ei kipita, siis pole käed veel otsa kasvanud.

https://www.aliexpress.com/item/1-Pcs-3-...4c4dfdRPbV

https://www.aliexpress.com/wholesale?cat...alve+1%2F2

Võib panustada ka sellele, et enne ühesuuna-klappi paiknev torustik lekib (n. klappide-rõngaste vahelt) ning rõhu-mahalaskmise-klappi mitte investeerida. Kompressori karteril peaks siis ka norm õhutus olema.

Maasturite hankimist Ukraina sõjaväele ja nende remonti meie Põhja-Tallinna töökojas saad toetada läbi Toeta Ukrainat MTÜ a/a EE387700771008885941. Selgitusse maastur Ukraina sõjaväele.
Vasta

(12-02-2019, 19:29 PM)hulgus Kirjutas:  
(29-01-2018, 14:20 PM)HMP Kirjutas:  Ka pakuks 7,5 kw mootorit. Saab panna ka 5,5kw, aga kuna seadmel pole rõhu maha laskmise süsteemi ja käivitub surve all, siis väiksema mootori kurnab ära ja kärssab läbi.
Niinimetatud ,,Leeduka" mootor on 3kw vanem mudel, uuem 4kw. Minu kompressoril jäi  5,5  kw-ne mootor pidama.

seoses väikese hiinlase väsimisega, sai elu sisse aetud.
Mootoriks läks 4,1Kw/1100rpm, rihma seib sai väikseim leiduvatest. Oletan, et pöördeid võiks mitu korda enam peale anda, aga see mootor jääks nõrgaks

Nagu arvata, siis 4,1kw ja 1400rpm jäävad väheks, tootlikkus jääb lihvija(te) tarbeks pisut napiks. pöördeid võiks x2 olla. Prooviks enne mootorivahetust suurema rihmaseibiga? Ehk kellelgi leidub rihmaseib ca 20cm läbimõõduga, 28mm võllile. B profiiliga 2 soont?


Vasta

(17-02-2019, 10:01 AM)hulgus Kirjutas:  
(12-02-2019, 19:29 PM)hulgus Kirjutas:  
(29-01-2018, 14:20 PM)HMP Kirjutas:  Ka pakuks 7,5 kw mootorit. Saab panna ka 5,5kw, aga kuna seadmel pole rõhu maha laskmise süsteemi ja käivitub surve all, siis väiksema mootori kurnab ära ja kärssab läbi.
Niinimetatud ,,Leeduka" mootor on 3kw vanem mudel, uuem 4kw. Minu kompressoril jäi  5,5  kw-ne mootor pidama.

seoses väikese hiinlase väsimisega, sai elu sisse aetud.
Mootoriks läks 4,1Kw/1100rpm, rihma seib sai väikseim leiduvatest. Oletan, et pöördeid võiks mitu korda enam peale anda, aga see mootor jääks nõrgaks

Nagu arvata, siis 4,1kw ja 1400rpm jäävad väheks, tootlikkus jääb lihvija(te) tarbeks pisut napiks. pöördeid võiks x2 olla. Prooviks enne mootorivahetust suurema rihmaseibiga? Ehk kellelgi leidub rihmaseib ca 20cm läbimõõduga, 28mm võllile. B profiiliga 2 soont?

Minu soovitus mõõta ampertangidega vool ära ja siis otsida suuremat seibi.
Vasta

https://www.osta.ee/kompressor-380-v-119349907.html
Vasta

(19-02-2019, 14:15 PM)jawamees Kirjutas:  https://www.osta.ee/kompressor-380-v-119349907.html

Tänan viitamast, aga juba käidud, nähtud, kiibitsetud. Oma küla värk.
Sama mis minul, pisikeste erinevustega. tootmisaasta lugesime 1971? välja.Mootor aeglane, 1400 kui õnnestus õieti välja lugeda. Kurdeti, et lahjaks jäi ja nüüd olla päris õhtal.


Vasta

(19-02-2019, 23:32 PM)hulgus Kirjutas:  
(19-02-2019, 14:15 PM)jawamees Kirjutas:  https://www.osta.ee/kompressor-380-v-119349907.html

Tänan viitamast, aga juba käidud, nähtud, kiibitsetud. Oma küla värk.
Sama mis minul, pisikeste erinevustega. tootmisaasta lugesime 1971? välja.Mootor aeglane, 1400 kui õnnestus õieti välja lugeda. Kurdeti, et lahjaks jäi ja nüüd olla päris õhtal.

mul ainult kompressor üleliigne.sümboolse hinnaga.

vanaraud ja " vana raud " ei ole päris samad.....
Vasta

Mis vidinad need õlivabad kompressorid on? Neist tuleks suure kaarega mööda käia või on need midagi väärt ka? Kuidas külmaga käivituvad?
Mul seni on asja ära ajanud 24l õliga kompressor, aga zeda peab iga kordkui vähegi miinust, enne soojendama puhuriga ja kole tüütu on see.
Vaatasin et poes on 50l kompreesor 200eur kanti, nii õliga kui õlita.
Puistake nüüd teadmisi Big Grin
Vasta

(20-02-2019, 19:39 PM)pannkook Kirjutas:  Mul seni on asja ära ajanud 24l õliga kompressor, aga zeda peab iga kordkui vähegi miinust, enne soojendama puhuriga ja kole tüütu on see.
Vaatasin et poes on 50l kompreesor 200eur kanti, nii õliga kui õlita.
Puistake nüüd teadmisi Big Grin

Kas tegu on hiinlase elik odava tootega? Aastaid tagasi soetasin ka sihukese ja olin samamoodi hädas paar aastat. Siis vahetasin õli "vedelama"täissündi vastu ja probleem kadus. Käivitus ka -25-ga. Hilissügisel olen ka kondensi igaks juhuks välja lasknud ja seda on kogunenud aastaga kuni pool liitrit.
Vasta

Mis õli sees on?
Vasta

Minu Tundmatu Tootja Kompressrilaadne toode läheb külmaga vaevata elule, kui õhuvõtule labak ette panna., Kui kord hoo sisse saab, sisi jaksab käia küll.
Vasta

ei tea, mis õli.
Originaal Big Grin
kunagi oli mul metabo kirjadega samasugune, seal oli ka metabo originaal õli sees.
Kuna seal ei olnud ülekuumenemiskaitset, siis too mootor kärssas läbi.
Praegune on mingi Fini ja seal on nupp, mida välja peksab, kui eelnevalt soojaks ei aja silindrit
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne