K:kompressor
Sellega saab raudkivist täringuid teha
Vasta
(01-11-2016, 08:48 AM)tanel. Kirjutas: Sellega saab raudkivist täringuid teha

Big Grin nutikas värk. Lähed õhtul sõbra juurde mängima, omad kivid taskus
Tõde on valus lugeda...    (glavliti kustutuskummile)  EV.põhiseadus § 45
Vasta
(01-11-2016, 18:00 PM)h2rra Kirjutas:
(01-11-2016, 08:48 AM)tanel. Kirjutas: Sellega saab raudkivist täringuid teha

Big Grin nutikas värk.  Lähed õhtul sõbra juurde mängima, omad kivid taskus

Ei, soliidsed mängijad nii ei tee, et taskus on juba märgitud kaardipakk või täringud! Mängima minnakse uue, kinnise pakiga ja/või suruõhuvasar taskus ning täringud tehakse koha peal valmis, pole kiva ka tarvis kaasas tassida.
enamuses raskesti mõistetav jaburdus...
Vasta
Sai koju tassitud selline kompressori agregaat. Oskab keegi õelda, millega täpsemalt tegemist on?

Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)

Vasta
Vastus: külmutus.
Tõde on valus lugeda...    (glavliti kustutuskummile)  EV.põhiseadus § 45
Vasta
Mu garages kompressori ruumi kipub pakane sisse pugema ja just külmakraadidega ommikuti kui keima läheb,sihke krigin,justkui rihm oleks lõdva vms.Huvitav kas siis külma kraadid saavad nii mõjutada,rihma seibid alumiinjumist.Saan ka talle lasta,mida olengi teinud,suurest ruumist pluss kraade,et ta väga seal ei lõdiseks.Ja muidugi kui ennnast soojaks töötab,see anomaalia kaob,kuigijh rihma vist ikka peaks,võiks vähe pingutada.Mingit pingutus meh.tänapäeva kompressoritel peal pole,see tuli sinna endal tekitada.Äkki see ongi nii mõeldud,et kui hakkab krigisema,häälitsema,siis tahab juba uut rihma?
Vasta
Tõmba rihmad kampoliga üle.
Vasta
Mul on üks spetsiifilise töö jaoks ette nähtud õlivaba kompressor, mi vahepeal pikalt seisab (võibolla isegi 8-9 kuud). Huvitav kas oleks parem lasta tal seista kui rõhk on täiesti maha lastud või hoida mingit rõhku sees? Äkki on mingeid huvitavaid poolt/vastu argumente? Näiteks olen kuulnud, et suruõhuga töötavatel õhupüssidel pigem soovitatakse ballooni hoida püssi küljes (ehk siis osadel tihenditel on koguaeg töörõhk peal) kui seda pidevalt külge/lahti ühendada kui vahepeal ei kasuta mõnda aega, seal on rõhud 200+ bar.
Vasta
(17-12-2016, 12:30 PM)Veskioja Kirjutas: Mu garages kompressori ruumi kipub pakane sisse pugema ja just külmakraadidega ommikuti kui keima läheb,sihke krigin,justkui rihm oleks lõdva vms.

Vaheta kompressoris õli ära. Vana õli on vett täis ja muutub tökatiks, mis raskendab külmaga mootori tööd ning sealt ka siis need helid. Viska uueks õliks sisse mingi suvaline vedel täissünt ja ma usun, et probleemid kaovad. Kui õli on kaua vahetamata, siis tee kaks õlivahetust korraga, vahepeal lastes tibake kompressoril ringi uhada.
Parem varblane käes, kui kajakas pea kohal!
Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne