Mis mootorit on keegi kardile peale ehitanud?
#1

Nimelt õnnestus saada kardiraam, kõik roolid rattad pidurid kõik on olemas ja veel roolil vist siduri hoob ja rooli kõrval käigukang koos hoobadega aga mootor on maha võetud pealt.Eeldan et seal oli kunagi peal mingi vene mootorratta moto, info täielikult puudub. Oleks vaja head nõu mis mootor oleks hea ja lihtne, samas ka võimalikult normaalse hinnaga sinna pääle ehitada. Kui kellegil vedeleb mõni mootor võib pakkuda.
Vasta
#2

Äkki näitad pilte? Mootorikinnitused reedavad tihti seal vahe lolnud mootori margi...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#3

Kas pidurid on ainult tagateljel või esiratastel ka? 50cm3 kardil oli pidur ainult tagateljel. 125-sel pidurdasid kõik 4 ratast. Kõige paremini sobiks vast 125-ne "Minski" mootor, kui tegu "veneaegse" raamiga.




`73 Hanomag-Henschel F46KA
Vasta
#4

95% arvan, et Minsk 125ne, kuna vanasti oli just seesama ka võistlussarjas.

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta
#5

mul vene kardi raamil 175cc mootor, pidurid aint taga, aga raam kõrgeks tõstetudToungue



Vasta
#6

Pidurid on tal kõigil neljal rattal sega kolm ketast taga üks ees kummagil rattal üks. Pilti proovin teha siis kui saan tehtud siis panen üles, Kuidas nende minski mootoritega lood on kas kellegil on pakkuda ka sellist ja kuidas varuosi saada on kui midagi peaks puru minema?
Samuti olen huvitatud piltidest kui võimalik ja näpunäidetest kuidas raam rörgeks saada kuna enamasti tuleks kruusasõitu. Raami kohta veel niipalju et tundub olema vene tehase raam millele on hiljem oma äranägemise järgi täiendusi tehtud.
Vasta
#7

ma olen sõitnud sllise kardiga mille on 175 cc mootor peal.
Vasta
#8

TimmThaler Kirjutas:ma olen sõitnud sllise kardiga mille on 175 cc mootor peal.

Venelaste 175ne oli nagunii 125se edasiarendus ning kõik nad olid DKW RT 125 mootori pealt algselt kas kopitud või šnitti võetud nagunii...

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne