MTZ-05 head ja vead
(13-08-2016, 16:14 PM)Janx Kirjutas: Mtz 05'e puhul see lahendus ju ei toimi, siis pead ise terve aeg lenkse üleval hoidma. Nii kõva meest pole ma veel näinud.
Seda küll, aga ma küsisingi lahendust käru, mitte põka jaoks.
Vasta
(13-08-2016, 15:51 PM)Huck Kirjutas:
(28-08-2015, 17:54 PM)ahtos Kirjutas: Sobib sapaka oma(membraan).

Seda me teame... küsimus on endiselt kust soetada saaks.

Sobib ka mingi muu membraan, ma tegin ZIL-i omast.
Vasta
Võibolla kellelgi on käigukastist skeem ja viitsib uurida kuidas selline asi võimalik on, et ühel hetkel järsku tekkis edaspidi sõites 2 käigu asemel 3 käiku? Big Grin Varem oli kiirem käik ees asendis ja aeglasem käik tagapool, nüüd aga on sellest aeglasemast tagapool veel üks käik ja see on veel eriti aeglane, tegelikult päris hea variant, vahel tunduski see "endine" aeglasem veidi kiirevõitu pika rohu sees või võsas sõites, kus eriti näe ette ja ootamatult võib mingi takistus ratta ette ilmuda. Muidugi on tunda, et see "lisa"käik ei ole päris õige, asend ei ole fikseeritud ja raske on seda sisse panna, väga kergelt läheb üle sellest.
Vasta
Edaspidi 4 käiku, ju sa pole veel kõiki üles leidnud.
Vasta
Ju siis käigukastiga mingid probleemid, pole varem üle 2 edaspidi käigu olnud ja pole olnud nende olemasolust teadlik. Rolleyes
Vasta
(28-08-2017, 18:59 PM)veix__ Kirjutas: Ju siis käigukastiga mingid probleemid, pole varem üle 2 edaspidi käigu olnud ja pole olnud nende olemasolust teadlik. Rolleyes

Ettepoole 3; 4, tahapoole 2;1 vist oli.
Varraste pikkusega saab regullida, aga üldiselt nende vahekäikude (3;2) otsimine oli vahest paras jebla, siduriga mängides tunneb koha ära, aga mõnda harvemini lülitatavat  pidi vahest ikka tükk aega pusima..
Vasta

Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne