Teema on suletud

Mopi ja võrri klubi
#41

sama jah ma teen võrri raami peale täna sain mootori käima:rull
#42

eduBig Grin

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
#43

druzba mootur nehh.. olen ise sellise asjaga yhe kardi ehitanud ja see liikus ka peris kennasti.. aint kytust ryypab sinder ka paljuu

Ostan Mini juppe!
#44

kardist pilte ???

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
#45

oio jeerum millest sa veel ei unista....see oli nii ammu et siis polnus digikaamerat veel kuskil kui just mõne inseneri laual....
:smug

Ostan Mini juppe!
#46

Kas kellegil ei ole müüa lahedat kiivrit ma sõidan praegu jalgratta kiivriga mul on linna peal ilge mark maas ja kas kellelgi pole mini kolbi kolme rõngaga mul on minil natuke võimu puudus enne mootori lahtivõtmist oli jõudu s***ks aga enam ei ole!!!!!!!!!!!
#47

See pole minu mini minu mini on musta värvi aga ma värvin ta talvel ära
#48

rohkem rõngaid ei ole tavaliselt hea lahendus, liiga palju teeb ainult si***aks asja, aga kui pärast lahtivõtmist jõudu vähe on, siis võib viga olla selles, et panid kuidagi teistmoodi kokku, gaasid lähevad karterisse... ja sinna see jõud sul kaobki.

I'm so broke I can't even pay attention [Jimi Hendrix - Taking Care Of No Business]
#49

Ma panin enda Deltaga libedal asfaldil koosa. Sõber oli peal. Big Grin
Taguratta puxid olid omadega jäbi ja ma panin ammasratta poltidega ratta külge. Süsteem toimis hästi. Lasin täie pasaga teel ja äkki suri mootor välja, ja tõmbas tagu ratta vastu amorti. Keeras külje ette ja oligi koosas. Esi ja tagu rehv oli kõver, taga istuja jala tugi murdus ära, ja käigukang muutis kuju...:lol
Puxid ka jumala kallid Autopoes oli tükk 85eeku. laadal oli jälle tükk 15 eeku.
Karmilt vale värk nende puksidega.
Delta on tglt ültse ebakindel masin....Smile
#50

druzba mootor 100cm....???????
#51

ma vaatasi drusba silindrit ja väljast paistis küll 25cm max
#52

mul sõbral kah druspa mootor peal.ja lippab päris hästi.ainus asi selles et pidureid pole.tahad seisma jääda pead jalgu kasutama:yes
#53

kas keelelgi pole delta mini stella või võrri pilte:keersilm:lol
#54

endal sama asi.soovix kah pilte.siissaax neid natas uurida.või kas kellegil on delta kohta mingit infi yldiselt.mootoritest jne.ja kui on siis et saax ehk kudagi öelda kus on
#55

http://hot.ee/freenokia/logo/016.gif
#56

ma pakun uraali mootorit sest trussik on 80 kuupi
#57

mul mini mopp mingi jama on et pöördeid ei võta ülesse ja võimsust ka pole ,milles võib viga olla?:???
#58

mul kadus peale lahtivõtmist võimsus ära ja pöördeid ei võta üles , milles viga on
#59

Teema läheb täiega offtopicuks! Kui on midagi konkreetselt arutada, siis tehke uus teema. See lugu siin läheb lukku. Smile
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne