mis asi see küll olla võib ja mille küljeat see pärineb???
#1

igatahes on see asi minu jaoks veider...


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
                   

Ostan korviga M-72 või K-750

üheskoos suudame rohkem...
Vasta
#2

ning veel pilte...


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
               

Ostan korviga M-72 või K-750

üheskoos suudame rohkem...
Vasta
#3

Pole ka ise mingi fotograaf, aga isegi üheskoo ei suuda me vist siin midagi!
Vasta
#4

ma arvan, et kui fotokas ei võimalda paremaid pilte teha, siis ei saa ma sinna midagi parata!!!

Ostan korviga M-72 või K-750

üheskoos suudame rohkem...
Vasta
#5

-töll- Kirjutas:ma arvan, et kui fotokas ei võimalda paremaid pilte teha, siis ei saa ma sinna midagi parata!!!

saad kyll parata.osta korralikum aparaat.

O: Norton model 18 1938 vl. porilauad,pakkuda vöib ka muid pre-war inglise tsiklite juppe
Vasta
#6

Asi on valguses, odav kaamera ei suuda hämaras ja pimedas fokusseerida, ka välgust pole siis kasu, katsu mõne lambi all pildistada ja makrovõtet kasutada. Iga fotoaparaadiga saab pildi. Skaalalt oleks justkui lugeda celsiuse märki, tundub mingi spetsiifilise termomeetriga tegu olema, ehk. Selle kasuks räägib ka see, et osuti juba näitab midagi skaalal - seier 30-ne peal.
Vasta
#7

ma arvan, et napilt kuue tonnine fotokas ei ole nüüd nii halb ka. Aga eks proovin siis mingid paremad pildid teha ning üles panna...

Ostan korviga M-72 või K-750

üheskoos suudame rohkem...
Vasta
#8

No issand jumal. Pildistaja oskused ennekõige. Fotograafia tähendab 'valgust kirjutama'. Õppige see pähe ja kõik ülejäänud on lihtne. Mis sest, et päikene on lambist 1 000 000korda võimsam, siis antud hetkel oleks saanud natukene parandada. 6000.- ma eeldan, et mingisugune digiseep ? Seda ei saa samas ka mitte heaks lugeda.

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta
#9

Mina teen pea iga päev üsna korralikke pilte alla 3k maksnud digiseebiga.
Vasta
#10

Kokku üheksa postitust, vastustest ainult üks sisaldab teemasse süvenemist. Võimas tulemus, kas pole?
Vabandan OT ja kümnenda postituse eest.
Vasta
#11

Tahtsin kirjutada enda posti, et ju mingi temperatuuri mõõdik, kas siis vee temperatuur või õli vms, kuid ununes.

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne