Teema on suletud

Reval-Harrien Oldtimers Winterrally 2007: info, küsimused-vastused ja muu stardieelne
#81

300.- peab ka siis maksma kui oled kaasa sõitja ?
mida see raha sisaldab ? Kas oleks võimalik, kui sööks enda sööki, siis ei peaks maksma ? Või millest ma üldse ilma jään kui ei maksa 300.- ?

Ses suhtes, et olen nooruk ja 300.- nööriks päris kõvasti tegelikult Sad

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
#82

kopi-paste unic.ee-lt:

2. Lähtudes esimesest punktist, määrata osalemistasuks 300 krooni per inimene. Maksualla ei kuulu väikelapsed. Kui ei taha õhtusest ehk peamisest üritusest osa võtta või lõunal süüa, on see sügavalt isiklik traagika! Nagu teate, siis meil on ikka veel vingumisest poohui ja tegu ei ole spordiüritusega. Kes tahavad vaid ja ainult kihutada, sõitke rahvarallit. Või veel parem, sportlikku rallit.
Raha paluks üle kanda ühelt kontolt korraga per jõuvanker. See sisaldab siis kogu rallit koos kohtunikega, kahte söögikorda, õhtust pidu ja solidaarselt paremate autasusid. Kui peaks juhtuma, et laekub liiga palju raha, siis tulevad ka rahalised auhinnad. Me ei tee seda ju kasu pärast, lihtsalt tahaks mõni aasta kasvõi nulli tulla

Jawa 350OHV, Jawa Jawetta Standard/Sport, Jawa 550/555/typ 20/Mustang, Jawa Robot, Jawa Perak, Jawa 175/356, Jawa 250/353/559/Super Sport, Jawa 257A, Jawa 350/354/360, Jawa 634/638,  Velorex 16,  2x Riga, ET-600, Moskvits 2140 '79 ...
#83

Selge, ju peab siis raha kokku saama. Mis lõunaks süüa on ? Smile

Vajad enda autost pilte ? Saame kokkuleppele ! Küsi varajasemaid töid.
#84

Kui praegu pole veel hilja registreeruda, siis
Mercedes Benz W123 1978 aastast sooviks ka sõitma pääseda.. Lisaks juhile (Aare Vaida) üks inimene..

Vaidad. Smile
#85

Kas reedesel päeval ka on võimalik kusagilt numbrid kätte saada,et need puhta ja sooja auto peale paigutada?
#86

fic Kirjutas:300.- peab ka siis maksma kui oled kaasa sõitja ?
mida see raha sisaldab ? Kas oleks võimalik, kui sööks enda sööki, siis ei peaks maksma ? Või millest ma üldse ilma jään kui ei maksa 300.- ?

Ses suhtes, et olen nooruk ja 300.- nööriks päris kõvasti tegelikult Sad


Kuna üritust teeme meie iseendale, siis maksame ise selle eest, et üritus saaks toimuda. Keegi sellest rahalist kasu ei saa!!! Kuna kasumit ei ole, siis ei ole võimalik ka millegi arvelt hinnaasoodustusi pakkuda. Otsustasime, et loodetavalt naudivad üritust kõik võrdselt olenemata sellest kas ollakse roolis või kõrvalistmel (või kastis), seega astmelist maksussüsteemi ei pakuta. Samuti ei arvestata osavõtu tasu arvestamisel mootorimahtu või reisijate hulka.
Raha sisaldab kahte söögikorda, ralli ettevalmistust ja korraldust. Ma ei mäleta, kas õhtuks või lõunaks, aga millalgi oli seapraad.

Ürituse vaatamine publikule on täiesti tasuta, süüa võib ka teistes toidukohtades. Kella 21.00-st on "Ujula" avatud ka kõikidele teistele rallihuvilistele afterpartyks tasuta.


Omalt poolt paneks eriauhinna välja jalgrattal osalejale ja osavõtumaks on prii.

Tõnu Piibur
5116265
#87

Number 7 on juba minu auto küljes
Teema on suletud




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne