K: M-75 väntvõlli paigaldamine M-72le?
#21

moto-onu Kirjutas:aga mis vahe on k-750nel ja m-72el

Seda teemat on siin foorumis viimase kahe aasta jooksul palju kordi põhjalikult lahatud, otsing foorumis abiks. Märksõnad - raami pikkus ja kuju, tagaosa (amordid ja differ) jms. Mootori põhiosa on peaaegu sama.

Lisaks ei maksa unustada, et peab rääkima vähemalt kolmest põhimudelist - M-72, K-750 ja K-750M + modifikatsioonid/pisimuudatused. Vähemalt väga palju asju muutus mitte üleminekul M-72 -> K-750, vaid just sellesinase M-tähe lisandumisel Smile

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta
#22

Kui hästi kiirelt vastata, siis erinevad on: raam, esikahvel, porilauad, veljed (enamikel), külgkorv, mootor jne. Lihtsam oleks küsida et mis ei ole erinev. Erinev ei ole mootori sisu...ja võib-olla veel mõned detailid mis kohe ei meenu.
Kas sa siis tõesti ei suuda mitte kuidagi kasvõi ühte pilti oma tsiklist panna? Jääks ära see pikk mõistatamine siin...Rolleyes


valdo Kirjutas:
moto-onu Kirjutas:aga mis vahe on k-750nel ja m-72el

Seda teemat on siin foorumis viimase kahe aasta jooksul palju kordi põhjalikult lahatud, otsing foorumis abiks. Märksõnad - raami pikkus ja kuju, tagaosa (amordid ja differ) jms. Mootori põhiosa on peaaegu sama.

militaarmootorrattur
Vasta
#23

kahjuks jah nett on hetkel "veits"aeglane et jah pilte hetkel ei saa aga üritan kindlasti veel

ja tegelikult olen hetkel mootori kohtakäiva info peal üleval,et vabandust kui ei täpsustanud
Aga nagusiis k-750ne vänt istub 72le siis on korras
minu mootoril oli juhtunud  nn õnnetus .kolvi pea oli veel silindri ülejäänud kolvi tükid tulid karterist välja ja üks keps oli pooleks ja vänt kõver nii et paistab et oli kõna pauk,aga ma ei saand ikka teada kas hooratta treimine võis seda põhjustada sest keegi oli hooratast veits treinud.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne