ma lihtsalt ei saa enam sottigi aru (oma vene mootorsaest)
#1

yhes6naga siis...olemas mul 84 aasta mootorsaag "Ural"...aga viimasel ajal ei allu yldse reguleerimisele. vabakaiku ei saa k2tte, kui paned t2isgaasile, siis peale "p6hjapnekut" v6tab veel kuskilt tuurid yles...hiljuti just tegin kogu mootori puhastuse, puhusin karpa suru6huga l2bi ja puha..aga ei, ikka paneb segast, vahest, kui on "tyhik2igul", siis lihtsalt laksust v6tab tuurid yles, ja hakkab vaata et 6hku lendama..nii siis, kui keegi oskab aidata, siis suured t2nud....

jansa mudis pealkirja
Vasta
#2

Tundub , et kisub väntvõlli otsatihendi vahelt lisaõhku.
Vasta
#3

kui mõni 2-taktiline mootor lambist tuure üles kisub siis üsna tõenäoline et võtab kusagilt lisaõhku. kontolli hermeetilisust karpa ja silindri vahel, samuti kontrolli teisi tihendeid ja vätvõlli simmereid ka kindlasti.

militaarmootorrattur
Vasta
#4

ah need vene mootorsaed...isegi uued, mis praegu tehakse, isegi need nu...ivad nii et piisab...aga vaata tihendid, ja syyde yle, 2kki on syyde paigast, kuigi mai tea, kas see eriti m6jutab...
Vasta
#5

ei noh..ma ikka loll kyll...hoolikalt ei loe, ja vastan veel ISE oma kysimusele..sorry, juhtub...aga sai siis syyde yle vaadatud, k6ik on korras, polte andis jah k6vasti kinni keerata, eriti silindri omasid,,see pask ju vibreerib isegi keevituse lahti...ise veel v6rvisin sae paar p2eva tagasi yle, aga see aerosool on ka mingi jama.kui hakkad k2ima panema, paned jala toeks vastu korpust, v2rv tuleb maha. kui saaks, laseks pulberv2rvimisse, aga tervet saagi ei saa, liiga palju igast plastik juppe, mis ahjus k2rssama l2hevad....yhes6naga see Vene tehnika ajab n2rvid krussi..kui saan tuludeklaratsiooni k2tte, l2hen krt ostan uue Husqvarna 372..nii et kui kellegil soovi, ostke Ural endale(rahustitabletid kaasas)
Vasta
#6

motorist Kirjutas:..kui saan tuludeklaratsiooni k2tte, l2hen krt ostan uue Husqvarna 372..nii et kui kellegil soovi, ostke Ural endale(rahustitabletid kaasas)

Lõikad kusagil vihmametsa, et nii suurt ja võimast saage ostma lähed? Vihjeks veel, et kui natuke paberitööd teha, on võimalik läbi erametsakeskuse odavamalt profisaag soetada, millest omakorda 50% kinni makstakse.
Vasta
#7

Viga tõenäoliselt karbussis, õigeminui karbussi membraanis. See praegune bensiin rikub membraani materjali ära ja seetõttu ei tööta membraan segudosaatorina korrektselt enam.
Ei julge selle jutu õigsuse eest vastutada, aga minu Urali mootori peale ehitatud muruniidukil aitab ainult karbussi vahetus. Tükk aega töötab hästi, siis sama jama, paned uue karbussi ja tükk aega jälle mureta.
Selline on minu versioon asjast.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne