seat ibiza GLXI 1,5
#21

tagaluuk jäi modimata sellel lihtsal põhjusel et polnud aega... vaja siin suvelõpul veel sõita ja katsun teda dailidriverina taas kasutusse võtta... eks järgmine aasta paistab, mis edasi saab... esipampri loodan siiski varsti korda saada...

tglt mul on oranz ja must põhivärvideks mõeldud... et arvatavasti need veljed võõpan mustaga üle
Vasta
#22

Kle ära neid mustaks küll värvi!!! Pigem juba valgeks. Sobiks palju paremini. Kui mustad, siis jääb selline tunne nagu midagi polekski all.
Vasta
#23

Bro! Svenson on vägagi kena tööga hakkama saanud. Nüüd on autol kere korralikult tehtud ja kui kunagi veel mingeid muutusi ja upgradesid plaanis siis ei pea vähemalt roosteaukude ja muu sellise pärast muretsema.

muide mis värviga sul see mootoriruum ja kere on tehtud. Mingisugune ilus tumahall...?
:yes
Vasta
#24

nonii nüüd ülevaatusega kah asi ühelpool!

Cool
Vasta
#25

Sobrasin siin natuke vanades teemades ringi ja leidsin selle. Svenson see on vist selle kõige algus?



26/1/02 17:29

mina siis autost ilma (natukeseks)

sõideti kylg sisse! mina rahulikult sõitsin hommikul tööle kui järsku vaatan, et mingi vend tagurdab omal hoovist välja. ise olin juba parajalt ligidal, mõtsin et kindlasti nägi mind ja jääb seisma. tõmbasin siiski vastas vööndisse kuid see ei näinud midagi ja tagurdas mulle hea hooga kyljelt sisse!

tegelt lahe, nyyd saabki ehitada!

mnjaa. Oi aegu ammuseid...Smile
Vasta
#26

ei läind paari aastatki
sõbralik irwww...


Vasta
#27

sain siis ilusti ka talvekummid alla et väikeseid libadamaid kiiruskatseid teha, ja ostsin ka udutuled lisaks juurde. aga oh häda säde on kadunud. kahtlustan süütepooli. põhjaall tegin ka natukene parandust kuna sool oli mõnest kohast läbi närinud. aga eks kevadel tuleb auto jälle juppideks võtta kuna nii mõndagi põnevat on plaanis Big Grin eriti just KW poole pealt. eks näis mis saab. Ja ega ring amorte ja uued veljed/kummid kah just odav lõbu ei ole...
Vasta
#28

Kuda siis edeneb asi?
Vasta
#29

mis su doonorautost sai,mis sa hiljuti ostsid?
Vasta
#30

hetkel on auto suhteliselt laiali, aga tegelen uuesti kokkupanemisega. doonorautost sai niipalju, et sealt sai esituled ja ukselingid, muud sealt võtta pole.

katsun ta nii kokkupanna, et talvel saaks mõne jääralli kaasa teha.eks näis
Vasta
#31

Mootor sai uut elujõudu uute tihendite näol. Hetkel üritan käima saada sissepritset. Lootust on veel selle väikese ja armsa mikromootoriga...
Vasta
#32

hetkeseis:

[Pilt: PB062358.sized.jpg]
[Pilt: PB062357.sized.jpg]
[Pilt: PB062356.sized.jpg]

tegin ka lolluse ja lõhkusin ära tagasivoolu surveklapi Smile bmw745i originaal oli veel...





Vasta
#33

Väike probleem.

On vaja bensiini tagasilaske vaakumklappi, või mis iganes selle asja täpne nimetus ka ei oleks... Tegemist on siis Seat Ibiza sissepritsemoootoriga, kuid sobib ka nt BMW 745i oma ja vist mingid VW ja fiati mudelite omad ka.

kui kellegil juhuslikult on olemas taoline klapp kuskil, siis võtke kindlasti ühendust.

Pilt ka:
[Pilt: klapp.jpg]
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne