Rüüstatud auto
#1

Jäi tänavapildis silma selline sõiduk. Seisabki nii, nagu pildil kujutletud: uksed/kapott lahti. Kõrvale on tekkinud juba mingi prügihunnik - juu vist rahvas arvab, et tegemist uue prügilaga...
[Pilt: IMG_1406.jpg?imgmax=800]

Asukohta ei avalikusta! Toungue
Vasta
#2

vot ma ei saa
aru inimestest, kas tõesti on raha nii palju et võib nii uuemapoolseid autosid lihtsalt seisma jätta Sad
mina tean kus asub Toungue ja juba väga ammusest ajast seisab seal.

nädalapäevad tagasi sai tuttava juures käidud kuskil karupees koplis. ja seal jäi silma rüüstatud civic a al 96-kerega samas 1 suhteliselt korraliku kerega tundunud w124 mesa. üks carina a al 96 kere
laagris seisab üks  omega a al 2001 kere vist. see kuradima eest kitsa tulega juba .
ja kõik rüüstatud Sad
andku papp kellegile kelle seda vaja on , mitte ärgu raisaku lampi

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#3

Siin autos elab keegi kodanik sees, kuna vedelb seal nii odekolonni- kui muid pudeleid ja rämpsu Wink Igatahes "hea" reklaam ATJ-le Big Grin
http://wax.planet.ee/album/2007_03_29/pa...GP0609.htm
Vasta
#4

sellistest romudest võib teatada (Tallinnas siis) 1345 numbrile ja munitsipaal pollar tegeleb auto omanikuga edasi Wink

(Arvuti)vanaraualadu -> www.hot.ee/hqs

Vasta
#5

hqs Kirjutas:... munitsipaal pollar tegeleb auto omanikuga edasi Wink

Oled sa seda asutust linnas töötamas näinud? Smile
Vasta
#6

cesium Kirjutas:
hqs Kirjutas:... munitsipaal pollar tegeleb auto omanikuga edasi Wink

Oled sa seda asutust linnas töötamas näinud? Smile
Mina nägin. Munnitsipaalpolitsei auto sõitis mööda Mustamäe teed. Big Grin
Vasta
#7

oxygen Kirjutas:Mina nägin. Munnitsipaalpolitsei auto sõitis mööda Mustamäe teed. Big Grin
Võta Igor Volkega ühendust, ta dokumenteerib selle juhtumi.

Rover 3500 - European Car of the Year 1977
Vasta
#8

vdp Kirjutas:
oxygen Kirjutas:Mina nägin. Munnitsipaalpolitsei auto sõitis mööda Mustamäe teed. Big Grin
Võta Igor Volkega ühendust, ta dokumenteerib selle juhtumi.

No ära nii ka ironiseeri. Eile nägin lausa 2 korda mustamäel majade vahel. Õhtul kella 21 paiku. Korra nägin isegi vilkureid: uskumatu, aga tõsi - neil on rohelised vilkurid. Kas LE või mõni muu seadus nende kohta ka midagi ütleb?
Vasta
#9

Style Kirjutas:Asukohta ei avalikusta! Toungue
Ega polegi vaja, kui tööandja kontori aknad pildilt vastu vaatavadSmile
Vasta
#10

ok, iroonia või mitte, kuid nemad peaksid valvsate linnakodanike teadetele reageerima!

(Arvuti)vanaraualadu -> www.hot.ee/hqs

Vasta
#11

Naljakalt kaua on jah see bomzide ratastel kodu seal vedelenud. Üle raudtee garaazidest lükati mingi õhtu ratastel ja uste-klaasidega fiat uno selle tänava äärde, mis arenale viib. Järgmiseks hommikuks klaasid sodid ja auto katusepeal. Sama päeva õhtul oli politsei ja treila kohal, ning masin viidi minema.
Vasta
#12

Munitsipaalpolitsei tegeleb tulusama äriga, nad passivad ehitus- ja kaevetöid tegevaid ettevõtteid, nende puhul on kindel, et trahvid ka makstud saavad ja raha koju tuleb (:
Vasta
#13

Kunagi eelmise aasta lõpus mingis saates- pealtnägijas? näitas seda autot ja öeldi et seal elas üks mees kes oli kodust ilma jäänud.Rohkem ei mäleta.



G3

Mini chopperi mees!
=) Wink
Vasta
#14

zazik Kirjutas:Korra nägin isegi vilkureid: uskumatu, aga tõsi - neil on rohelised vilkurid. Kas LE või mõni muu seadus nende kohta ka midagi ütleb?

Seadus reguleerib ainult siniseid ja punaseid vilkureid, seega rohelised alarmsõiduki tunnuste alla ei käi. Küll aga on reglementeeritud, milliseid lisatulesid, kuhu ja mis tingimustel võib paigutada. Rohelisi tulesid katusele igatahes mitte Smile

Renault Laguna GT '06
Renault Twingo GT '08
Vasta
#15

Eestis ja eriti Tallinnas on probleem vägagi terav. Kui autol midagi teel katki läheb, kohe ei saa ära viia, siis päeva-paari pärast on vähemalt klaasid sisse löödud. Enamuses mingisugused tatikad, kellel midagi teha pole.
Elan ise ka tee ääres ja korduvalt tulnud oma hoovil hädaliste autosi majutada, et järgmiseks päevaks oleks veel midagi ära viia.Ma ei saa küll aru, et mis sunnib niisama lõhkuma, kui midagi varastatakse-saan veel kuidagi aru, aga...

Sõidame suurtega...
Vasta
#16

kinky Kirjutas:Munitsipaalpolitsei tegeleb tulusama äriga, nad passivad ehitus- ja kaevetöid tegevaid ettevõtteid, nende puhul on kindel, et trahvid ka makstud saavad ja raha koju tuleb (:

ilmselt jah,sest ise olen neid samuti näinud ehituseelsetel kaevetöömaadel puude kände mõõtmas mitte majadevahel koeri situtavaid ja junne mittekorjavaid vanaeitesid taga ajamas.

ot: mis puutub rohelistesse vilkuritesse siis munnitsipaalpollaritel pole töötavaid vilkuried täheldanud. samas on rohelised vilkurid ka Cesari turva teenistusel. parim pilt oligi see kui viimase patrullauto järvevana ummikus istus,vilkurid töötamas ja mitte keegi ei lasnud teda kuhugi... Big Grin
Vasta
#17

aga minu mäletamist mööda ei tohi nad neid vilkureid kasutada.
ainult politsei,tuletõrje ja kiirabi.
kuskilt on nagu meelde jäänud selline asi.

ahaaa siin vahepeal nägin neid cesari autosid pidevalt liikumas vilkuritel must prügikott peale tõmmatud

Bmw 750 ILA Highline 1992
Vasta
#18

must Kirjutas:Eestis ja eriti Tallinnas on probleem vägagi terav. Kui autol midagi teel katki läheb, kohe ei saa ära viia, siis päeva-paari pärast on vähemalt klaasid sisse löödud. Enamuses mingisugused tatikad, kellel midagi teha pole.
Niipalju kui mina tähele olen pannud, saavadki autorüüstamised alguse just klaaside sissepeksmisest. Seejärel justkui käivitub ahelreaktsioon ja nädala pärast võib lõhkumise-eelses seisus detaili auto küljes leida vaid mootori või käigukasti seest. Seda muidugi juhul kui mõni idikas ei arva heaks veel veidi nalja teha ja autole tuli otsa panna.
Kui aga klaase ei lõhuta, võib auto tervena (või enam-vähem tervena) ühe koha peal seista ka mitu aastat.

Kadari Kirjutas:Üle raudtee garaazidest lükati mingi õhtu ratastel ja uste-klaasidega fiat uno selle tänava äärde, mis arenale viib. Järgmiseks hommikuks klaasid sodid ja auto katusepeal. Sama päeva õhtul oli politsei ja treila kohal, ning masin viidi minema.
Sellised lood toimuvad üldiselt kohtades, kus läheduses pole elumaju, kus mõni unetu kodanik aknal passida võib. Vastupidise näitena võin tuua ühe Opel Rekordi, mis seisis umbes 6-7 aastat liikumatuna Mustamäel paneelmaja ees kuni ühel päeval kõige täiega ära viidi. Nende aastate jooksul aeti küüned taha vaid kojameestele, küljepeeglitele ja kirjadele pagasnikuluugil.

Kui telefon ei tööta, siis helistage riketesse!
Vasta
#19

Omal ,aastal 93 ,sama asi üle elatud. Oli mul Sel ajal Saab 96, mis ühel heal õhtul enam ei käevitunud. Sai siis jäetud auto mustamäele Sääse keskuse lähedale. Et järgmised 3 päeva olid tööpäevad (nii10-23 ni), siis sai auto järgi mindud alles neljandal päeval.
Pilt mis avanes polnud meeldiv,ning lihtsam oleks kirjeldada mis alles oli ja mida polnud lõhutud või varastatud.
Et sel ajal raha nappis (ja mõistust ikka ka Toungue ) sai jäetudki asi sinnapaika. Mõne nädala pärast käisid politseinikud kodus mind otsimas kuid et ma sel ajal sel aadressil ei elanud ja ema ka täpselt ei teadnud mis mu hetkeline aadress on ,jäi asi sinnapaika.
Aga sel on tõepõhi all ,et kui üldse jätad, jäta teiste akna alla ,siis on lootust asi tervena leida.Parem veel kui olenematta asjaoludest kohe turvalisse paikka transpordid.
Vasta
#20

Huvitav, kust sellised inimesed tulevad? Usun, et normaalses ühiskonnas seisaks auto küll nii kaua, kui ta ette kellelegi ei jääks (nt teeremondile vms) ja ka siis veetaks ta vast lihtsalt parklasse ära, mitte ei pekstaks puruks.

Ja mis selliste "elajate" vastu aitaks? Avalik ihunuhtlus keset linnaväljakut? (Kes teab, äkki mõisnikud selle just selliste pättide jaoks välja mõtlesid ja äkki aitab?) Paranduslike tööde määramine - nt linnatänavatel koera s...junnide koristamine, seljal suur silt "Huligaan"?

Või raskemat tüüpi paranduslikud tööd - nt Tallinna-Tartu uue maantee muldkeha ehitamine käsitsi järelvaatajate karmi pilgu all? See viimane polegi väga utoopia, sest meenutagem, et Saksamaa autobahnid valmisid Kolmandas Riigis 1930tel tööteenistuslaste poolt ilma suurema tehnika abita...  Näiteks ühe huligaansusakti eest 50 kärukilomeetrit mulla/liiva/kruusa kärutamist - liigutad kiiremini, saad karistuse kiiremini kantud, oled lohe, kannad seda pikemalt...

Või kaasaja võrguajastul avalik riiklik häbistamine teatud portaalis? Või hoopiski osade tema nn "põhiõiguste" kärpimine teatud ajaks, nt keeld riigist/kodulinnast välja sõita, valimiskeeld teatud ajaks...

Ma püüan mõista, et õhtumaine maailm on liberaalne maailm ja inimese põhiõigusi ei tohi ahistada, aga ükskord saab kannatus otsa. Ehk siis kangesti tekib igatsus maailma järele, kus mingigi kord majas oleks... ma ei taha pättidega koos elada.

Valdo

Eesti Jalgrattamuuseumi  looja ja eestvedaja
Tutvustame jalgratta ajalugu Eesti vaates, väljas on üle 170 muuseumiväärtusega ratta
Asume Kesk-Eestis Väätsal Pikk 9.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne