JÕUDU AJAUKÄÄBUSTELE!!!
#1

Teema rubriigist palju toretaid kaasliikejaid :mad:

Üks vahva ajukääbik leidis, et tema on nii kõva mees ja ei pea liikuma 30-ga tähistatud pinnatud teel teokiirusel. :o :haige
Palju lahedam on kive pritsides teistest kiiresti-kiiresti mööda kimada.... :mad::wow
Eriti lahe on teiste inimeste esiklaasidesse kive lennutada, eriti kui need juhi vaatevälja tabavad. Sad :o

Tänud talle! Mul ei ole tõesti mitte midagi muud teha, kui iga poole aasta tagant uusi esikaalse osta :mad: Sad :???

JÕUDU!

OÜ Green Oval

MTÜ Eesti Land Roveri Klubi

Kristjan (+372)5010599

Land Rover'iga nakatatud ja mudas müttamas aastast 1996!
Vasta
#2

Ehh, endal oli siin hiljuti sama jama, see kivi krt oli nii suur kah, et peale pauku tõmbasin pea õlgade vahele. Aga vedas tookord, kui oleks paarkümmend cm allapoole tulnud, oleks näos olnud, kuid tabas klaasi ülemist tihendit ja jättis sinna päris tugeva jälje :mad:
See, et midagi ei purunenud, oli täitsa õnn !
Teetöölistega niipalju, et 30 tsoonis pinnatud teel lõhkus suur kollane teeremondi veok ühe klaasi, kiirus oli tal nii suur, et numbrit ei näinud ja keset teed olid vaalud ja tagaajamine oleks veelgi uusi \"traumasid\" põhjustanud.
Järgmine kogemus \"teedeviletsuse\" niiduk niitis teeservi ja selle alt lendas kivi mööda külge ja tekitas nii kolm-neli tugevat täket-mõlki värvkattesse Sad , käisin küll asja klattimas, kuid soovitati kohtusse anda ja ma ei saanud aru kas oma- või riigikohtusse !
Vasta
#3

mnjah - seda siis minagi seal silmas pidasin. Kihutajaid ma lihtsalt ei lase mööda - suuremal kiirusel näevad isegi, kui hea on kivisajus olla ning ehk õpivad. Vastutulevate autode puhul tuleb siis kiirus tagasi 30km/h tõmmata, et mitte neile kogemata kahju teha. Kiuslik olen, krt!

sellised sündmused tõstatavad küsimuse, miks üldse masinat \"prillikiviks\" ajada, kui teised ei oska sest lugu pidada. Eile selgus, et tuttava \"Datsun 100a\"-l, mille ta on väliselt peaaegu \"Celica\"ks ehitanud (esiots ca 20cm pikem jne - kes näinud, teab, millest räägin), on nädalaga 5korda (!!!) masinat parklas rihitud; lõpuks löödi tagumine küljeklaaski sisse. Sellega seoses: kui keegi teab, kust sellist asja (3-ukselisele, Tln lähedal) saab, ANDKU MULLE PALUN TEADA (ei hakka kuulutust panema, ise ju ei osta!)!

sellised lood teevad ikka meele mõrudaks!

teet,
võtab \"rünnakut\" võõra vara vastu alati väga isiklikult

Foorumite vanarahvatarkus: "üks troll suudab rohkem arvata, kui sada tarka teada"
Vasta
#4

Ega nende ajukääbustega pole muud teha kui number netti ja siis on ka tutavatel tore vaadata...olen palju olnud seotud liikluse, liiklusõnnetuste jm. kui kaks sõidukit liiguvad üksteisele vastu, siis kokkupõrke momendil teadupärast kiiruste summad liidetakse ja eks kivi kiirusega on sama. Minugi auto esiklaasi kaunistab täke ja sain selle Pirita teel peale pindamist. Kusjuures kindlustus vahetas eelmisel päeval mu esiklaasi välja :mad: olin rahul päris olin....:mad: aga nüüd on juba viha lahtunud kuigi kõik meenub kui mõni idioot täiega pinnatud teel uhab. JA IKKA NIMI JA NUMBER HÄBIPOSTI !!!

Dodge Journey Cool
Vasta
#5

Oman eelmisest suvest täket iluvõres, esiklaasis ja juhipoolse peegli korpuses.
Ei olnud mingi värskelt pinnatud tee, lihtsalt ebasoodsate olude kokkusattumus.
Selavii.

Pean sellist augulappimismoodust küll nõmedaks, aga ei näe küll väga suurt ohtu selles peenes klibus. Vähemasti mitte suuremat, kui kruusateel sõitmises.

Kihutamine lihtsalt muudab teeparandajate vaeva veel mõttetumaks.
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne