haynes manual
#1

Vaja oleks haynese remondi manuali:

ISBN 9781859603437
Opel Vectra Petrol
(Oct 88 - Oct 95)
Saloon & Hatchback, including special/limited editions. Does NOT
cover Diesel models, air-conditioning or four-wheel-drive models
1.4 litre (1389cc), 1.6 litre (1598cc), 1.8 litre
(1796cc) & 2.0 litre (1998cc) 4-cyl petrol (inc dohc).
Does NOT cover V6 engine
(18,99£)

Korra olen tellinud allecto nimelisest firmast,aga neilt enam ei saa, kuna nii vana raamat jne.

Kus sellist kirjandust leida võiks veel ?

Tänud
tavs
Vasta
#2

Telli http://www.kriso.ee ja täitsa töötab.
Järgi proovitud.
Vasta
#3

tänud, raamat tellitud
Vasta
#4

Üldiselt tasub vene keele oskajatel kiigata ka Liialaia raamatupoe poole, seal on Haynes autoriseeritud ümbertrükke vene keeles. Hinnad nii 300 raha ligi ja kui kohal pole, saab Venemaalt tellida.

Siiani on nendega suhtlemine tekitanud vaid positiivseid emotsioone. Loomulikult tasub sealt otsida vaid rohkem liikvel olevate sõidukite manuaale. Piiriks on umbes 80-ndate algus.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta
#5

Aspelund Kirjutas:Loomulikult tasub sealt otsida vaid rohkem liikvel olevate sõidukite manuaale. Piiriks on umbes 80-ndate algus.

Asp

Tellimisel saab ikka peaaegu kõike: tellisin eelmine sügis Transporteri raamatu - eelmine nädal teatati, et raamat kohal Smile Mul oli vahepeal lootus kadunud ja raamat ka juba muretsetud, seega ütlesin ära...
Vasta
#6

Muide..miski Vectra Haynes manuaal on olemas Voorimehe tänava Raamatukois. 88-92 või midagi sellist. Täna/reedel oli olemas.

Ma olen Liivalaiast otsinud Mondeo, Golf IV, Skoda Fabia, Ford Ka ja Golf I manuaale ja siiani pole üle kahe nädala vist pidanud passima. Ju oli Sul siis halb õnn.

Asp

Life\'s journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting \"Holy s--t!....What a ride!
Vasta




Kasutaja, kes vaatavad seda teemat: 1 külali(st)ne